Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
14. okt 2009

joj aj teraz ma zacina boliet brusko 😉 dnes ma aj tak trochu pichalo... no som zvedava ci ma moje telo neklame a aka bude teplota zajtra

blackrose
14. okt 2009

kv3tka, ja som s tym mala tiez problem, stale sa mi to plietlo, az mi to raz pekne vysvetlila lauritka 🙂 tusim aj v tejto teme...
dzou ja netusim ani na co ten alchemilkovy caj je dobry, len viem ze ho tu baby piju... 😅

mata1001
14. okt 2009

uz som spat....aj ja dzou pijem alchemilku uz 4 mesiace...a teraz som sa na MK docitala ze sa ma pit od mrchy do ovu.a ja som ju pila nepretzite.

inac baby ja som bud blba alebo neviem ale ja si krcok necitim a to mam cely ukazovak v diere.mam ho vlastne?! 😀 😀 😀

kv3tka
14. okt 2009

tak to som jojka zvedava aj ja..... 😉
ja mam ovubolesti...dost intenzivne a trvaju tak 2-3hodinky...potom je uz klud a teplotka ide hned hore 😉

kv3tka
14. okt 2009

mata 😀 😀 😀 .....to by si asi vedela,ze ho nemas....lekar by ti to snad povedal 😝

mata1001
14. okt 2009

ja viem ja si robim srandu,ale pri mojom stasti,moj dr to ani nezbada ze ho nemam... 😀 😀 😀

dzou
14. okt 2009

nooo hej mati ma sa pit len do ovu... a krcok urcite mas 😀 len mas mozno dlhsiu posvu tak si ho nenahmatas a tym pado je pre teba toto sledovanie na nic 😒
no ja som doteraz mavala take pobolievanie cca aj dva dni... raz ma pichlo raz zabolelo...ale vcera uplne jak na mrchu.. az som si brucho drzala ake krce ale to az vecer tak okolo 21.00... tak potom aj bol sexik 😉

kv3tka
14. okt 2009

tak zmen doktora....a hotovo....po takych skusenostiach ako mas s nim....by som uz davno zmenila 😉
ja mam nastastie super lekara....asi,ze je skoro ako rodinny....je to vlastne byvaly sused....pozna ma od detstva.... 😉

dzou
14. okt 2009

tak to mas super kveti joj ja tak lutujem ze som ku mojej neskocila v maji ked som bola na svk ale ked mm ma o mesiac na to prekvapil a suhlasil so snazenim tak ma to vtedy nejak nenapadlo 😒

flamenga
14. okt 2009

kv3tka ďakujem 😵 a dúfam, že to tentokrát bude fajn, veď som si doniesla od lekárky plnú kabelku liekov 😀

mata1001
14. okt 2009

jaj baby neviem ci som vam hovorila ale idem k pani Kopacovej.ta bylinkarka...

kv3tka
14. okt 2009

budete pozerat futball?
ja som nechcela...po minulom vykone nasich 😠 ,ale volali kamarati,ze pridu na futball,bo nemaju satelit....a tak my,ako dobre duse 😀 ich pritulime 😝 ....

dzou
14. okt 2009

hej mati? a co tam? ako myslim ze co bude robit a tak....

kv3tka
14. okt 2009

flam.... 😉 bude,uvidis 😉

blackrose
14. okt 2009

ja som sa teraz niekde na webe docitala, ze sa ma pit 2 tydne pred ocakanou menstruaciou... ale to asi v inych pripadoch ako pri otehotneni... alebo teda neviem 😒
podla mna nikto nevie kedy sa to ma pit...

flamenga
14. okt 2009

black, dzou určite nič nepokazíte, keď ju budete piť od prvého dňa MS do ovulácie... potom pauza a v prvý deň krámov zase.... v pití po ovu sa názory rozchádzajú, takže radšej neriskovať 🙂

kv3tka
14. okt 2009

ja som chcela ist k tej liecitelke....ale nebol cas.... 😔

dzou
14. okt 2009

nie nie black ma sa pit od mrchy do ovu... pretoze alchemilka stahuje maternicu a ak by si nahodou otehu moze sposobit potrat=mrchu...

mata1001
14. okt 2009

no tej bylinkarke poviem cely moj pribeh a ona mi asi poradi ake bylinka mam zmiesat a pit a baby na MK pisali aj o nejakych zabaloch.chcem aj ja nieco take vyskusat.ved bylinky neuskodia a baby maju na nu fakt dobre ohlasy a nazory...no ved dam vam vediet ze co mi napisala ale pojdem k nej az na bud tyz.

blackrose
14. okt 2009

ved prave preto vravim, ze sa odporuca 14 dni pred ocakavanou ms v inom pripade ako pri otehotneni, asi pri nepravidelnej ms, aby sa ms vyvolala... kedze ako pises, ze stahuje matenicu...

a viete na co je ta alchemilka v tomto pripade pri otehotneni dobra?? lebo som len info ze pomaha pri zenskych problemoc 😒 to je uplne presne...

dzou
14. okt 2009

babusky ja uz mam doma mm tak idem paaaaaaaaa 😵

blackrose
14. okt 2009

dzou ahoj 🙂 pekny vecer prajem

mata1001
14. okt 2009

dzou paaaaa....

mata1001
14. okt 2009

baby idem aj ja,pekny vecer...

kv3tka
15. okt 2009

dobre ranko....tak teplotka 😉 hore ale test negativny ☹ ...tak som zvedava,co z tohoto bude 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

a uz bezim do prace....pekny den 🙂

puska16
15. okt 2009

ahoj kveti...jejjejej pekne sa drzi teplotka, vyzera to slubne 😉 ziadnu paniku kvoli testiku, neboj zajtra pozajtra bude // 🙂

dzou
15. okt 2009

ahoj kveti no teplotka dobra a ako pise puska z testu si este nelam hlavu 😉 ja som dnes trosku nahnvana takze ovu sa kona asi az dnes ale tie bolesti no nechapem 😕 a to som uz chcela prestat ,erat na dalsi cyklus ze sak to zistim podla boesti a ..i prd vase velebnosti... no nic tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no nic idem aj ja pracovat 😉 a prajem pekny dnik 🙂

nina88
15. okt 2009

Ahojte, no Kveti, zvláštne... Ale môže to byť tým cestovaním pozastavené... Test by už ukázal podla mňa 15 DPO... ☹
No ja som dnes chcela merať, ale asi mi to nie je súdené, lebo malá sa o pol šiestej zobudila a chcela piť, tak som sa musela postaviť a z merania nič nebolo... 😒
Dnes som 10 DC,tak zmeriam zajtra, snáď bude ff stačiť 3 predovulačné teplotky na to, aby označil ovulku... 😕 Inak na nás to tu s mm asi dobre vplýva, lebo ,,keksíkujeme,, každý deň... 😉 Asi niečo na tom mieste predsalen bude... 😀

aduliak
15. okt 2009

Dobre ranko prajem...Kv3ti.....teplota je uzasna, test este nic neznamena.....
ja som nemerala, nechcelo sa mi 🙂 ale mne sa to stale nerozbehlo, aj ked brucho boli jak slak a rano som trosilinku spinila 😢 nenavidim toto obdobie ☹ a to ja spinenie zvycajne nemavam 😢

blackrose
15. okt 2009

ahojte 🙂
kv3tka, ty si testla??? ja neverim 😉 teplotka je krasna... skoda ze testik nic neukazal... ale uz by si to tu mohla aspon ty rozbehnut! 😀
nina, tak dufam, ze to prostredie vam naozaj pomoze 🙂 ak ti aj ff nevyhodnoti, tak ty to uvidis, ci bola aj ked budes merat len od zajtra.
adi a nemyslis, ze by si mala skusit testnut?? Aj v tehotenstve byva spinenie... a ak to nemavas, tak by si mala skusit. Skoda ze nemerias a nevies ako je na tom teplotka. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre