Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
27. aug 2009

my sme uz zacali vcera, no tak uvidime... 😉 a mozno buduci mesiac, ak sa budeme riadit radou bris a nebudeme sa umyvat 😉 mozno budeme mat aj my // 🙂

diamond_doll
27. aug 2009

nechcem rypat ale lezat po akte neni nutne🙂) to mi povedal aj gynekolog ze ked zena otehotniet ma otehotnie aj ked sa postavi a ide na zachod hned..a ked nema moze aj stojky na hlave robit nepomoze to..spermie sa dostanu tam kam maju aj ked hned vstanete z postele nebojte nic 😀

brisilda
27. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
na zaciatok cim bude cioarka silniet tym bude virusikov viac

brisilda
27. aug 2009

dia ty si otehotnela na prvy sup my sa pokusame a skusame vsetko obcas treba spermoskam aj pomoct aby sa tam dlhsie udrzali mozno su len lenivejsie a treba im dat viac casu 😉

blackrose
27. aug 2009

diamond... tak neryp 😉 my co sa snazime uz niekolko mesiacov skusime vsetko... 😎
bris, dakujeme zatial aj za taketo slabsie virusiky 🙂

willi
27. aug 2009

...tak to bude ina stafeta, kazdy druhy den 😀 ...uz sa tesim...

...diamond...mozno to nepomaha, ale mam svagrinu, ktora sa pokusala otehotniet, pol roka sa im nedarilo, potom jeden mesiac skusala metodu "nohy hore" a zadarilo sa...mozno je to len nahoda, ale co mam informacie, je dobre ak ma zena vydvyhnutu panvu pri alebo po akte

...bris...chytaaaaaam, dakujem 😉

diamond_doll
27. aug 2009

Ved skusit mozte..ale ja som to tak tiez skusala viackrat este s byvalym priatelom a nic 😠 ale on asi nebol ok podla mna..nechcel ist na kontrolu k doktorovi 😠

brisilda
27. aug 2009

blacky inak nevravim, ze sa nemateumyvat mozete pouzit detske vlhcene obrusky a utriet to co vyjde 😀 len pravidlo je nevstavat 😀 ostat lezat do rana 😀

blackrose
27. aug 2009

a co jeden gynekolog povie, to druhy zavrhne, s tym uz skusenosti mam 😒

blackrose
27. aug 2009

bris 🙂 hej hej, neboj nezaspim cela obalena v spermiach 😀 😀 😀

nina88
27. aug 2009

Presne tak sme to spravili tento mesiac my, preto si myslím,že to vyšlo... 🙂 Pekne som zaspala, pri posteli som mala pripravené gaťky s intimkou, poležiačky navliekla a zahajala... 🙂 Nemám pred mrchou, až za 9 dní mám dosať, prečo myslíš,že tá teplota je dobrá? ja sa do toho nerozumiem...

brisilda
27. aug 2009

no a zahada je ze vytok ak si spominate som nemala len minimalny cize nezufajte ak vytok neni lebo on je ale len v takom mnozstve ake potrebujete 😉

willi
27. aug 2009

...no babulky, idem od Vas...praca vola, ale ked sa mi bude dat, nakuknem, ktora prva chytila dalsie tehu virusiky od bris 😉

...pekny den Vam zelam 🙂

brisilda
27. aug 2009

nina ani ja sa v BT nevyznam ale citala som co to a aj kocky mi poradili teplota moze klesnut v case ked mas dostat mrchu ale len o minimum potom sa vysplha hore 😉
Kocky moje rady berte s rezervou este neji iste ze som tehotna test sa moze aj mylit!

blackrose
27. aug 2009

nina tak to ti drzim palceky 🙂 tak meraj teplotu a tam uvidis ako sa to vyvija ci teplota klesa, alebo stupa 🙂
my sa s manzelikom este posnazime na dovolenke, mozno nam aj zmena prostredia pomoze 🙂

nela00
27. aug 2009

nina teplotu máš poovulačnú, len 9 dní do mrchy je ešte dlhá doba na nejaké závery. asi nemáš graf že?

nina88
27. aug 2009

Kto sa vyzná? Je 36,9 normálna teplota 9 dní pred mrchou??

blackrose
27. aug 2009

bris nie je to iste, ale my ti to tak prajeme, ze to bude urcite pravda!!! 😵

nina88
27. aug 2009

ďakujem za odpoveď... 🙂 Poovulačnú? Ok... 🙂 Teraz by sa ako vyvýjala keby som bola tehu?

nela00
27. aug 2009

možno sa bude takto držať možno klesne o nejaký stupeň a zas vystúpi. pred mrchou alebo aj v deň príchodu klesne tak o 0,2 stupne. ale nie je to u každej úplne rovnaké. boli tu grafy s teplotou 36,3 a pozitívnym testom 😅

blackrose
27. aug 2009

nina, to je u kazdeho ine... teraz tazko mozes robit zavery, ked si si nemerala od zaciatku cyklu. Ale faza po ovulacii - tzv. lutealna faza je vzdy s vyssimi teplotami ako su teploty pred ovulaciou. To znamena, ze ked nevies aku si mala teplotu pred ovulaciou, nemozes povedat, ci je tato teplota dobra.
Pozri si moj graf v albume, tam je to vidiet.
Ale 36,9 je vyssia teplota, takze je to dobre. Ja mam tie teploty nizsie, lebo si meram v ustach, tam je ten rozdiel ako som uz pisala cca 0,5°C.
Takze neries ci je tato dnesna teplota dobra, ale pozeraj ake budes mat teploty v ostatnych dnoch. Ak otehotnies tak v case ked by si mala dostat ms, tak by ti teploty mali zacat stupat. Skor sa to nedozvies, tak nestresuj 😉

nina88
27. aug 2009

Bris, určite si tehotná... Takého ducha som nikdy nemala a to mám za sebou každý mesiac aspoň 5 testov... 🙂

nina88
27. aug 2009

Blackrose ja viem... Je to hrozné, som trafená... Len som sa chytila komentu Bris, že tá teplota je úžasná a keď sa do toho moc nevyznám, chcela som vedieť prečo...

brisilda
27. aug 2009

kocky ja som testla aj teraz neni to ranny moc ale zato kvalitnejsi test s tou istou citlivostou ako ten co som robila rano a vysiel mi zase tienik takze pokial sa mi zahadne narychlo nespravila cysta tak som tehu 😉

brisilda
27. aug 2009

nina ja som zacala testovat 5 dni dozadu chcela som zistit ci sa mam tesit alebo pripravit na mrchu tu je moj graf za tych 5 dni 😉 mrchu som mala dostat 25.8 cize skusila som zo zvedavosti a ze po mrche sa do toho vrhnem v plnej parade
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

blackrose
27. aug 2009

nina, neboj, hlavne nestresuj 🙂 ja viem ako sa citis, ale nema to zmysel, zbytocne sa vyhecujes a nebudes na nic ine mysliet a to nie je dobre 🙂
bris to urcite myslela tak, ze mas dost vysoku teplotu, co je na toto obdobie dobre, ale ak je vsetko v poriadku, tak taka teplota je normalna... teraz naozaj nezistis ci sa podarilo alebo nie...

blackrose
27. aug 2009

bris, tak to je pekne to zvysenie 🙂 a ten vcerajsi pokles nebol velky, pred ms by ti to kleslo viac (teda ja si myslim)...

brisilda
27. aug 2009

http://merenibt.xf.cz/index2.html ninka tu je krasne popisane o BT ak mas este 9 dni pred mrchou tak to nic neznamena no je to na dobrej ceste no musi sa udrzat hore aj v case ked budes ocakavat mrchu vtedy sa ti oplati aj testnut

brisilda
27. aug 2009

black ja som uz cakala mrsku neviem aku teplotu som mala pred ovu no usudila som, ze ked sa mi tesne pred mrchou drzi hore pri 37-cke tak je dobre 😉

blackrose
27. aug 2009

mne napr. klesla az v den ked som dostala ms, do vtedy som mala vysoku teplotu... ale kazda je ina, niekomu klesa postupne a niekomu zrazu klesne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre