Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

brisilda
27. aug 2009

black ved toto som si myslela aj ja ze ked vcera klesla ze klesne aj dnes o 4 rano som sa este prehadzovala na postelii 😀 a 6 som testla mozno to bolo ovplyvnene aj tym prevracanim sa zo strany na stranu a ciarky mam falosne ☹

blackrose
27. aug 2009

nieee, to pochybujem... ciarky sa len tak nevymyslia a zrovna na 2 testoch!! teplota by tym mohla byt trochu ovplyvnena, ale ciarky nieee 🙂 uvidis, zajtra bude silnejsia 🙂

blackrose
27. aug 2009

idem pracovat 😒 majte sa tu krasne a pripravujte vajicka na dozretie a nasledne otehotnenie 😵
bris a ty sa drz! manzel vie o slabuckej ciarke vlastne??

brisilda
27. aug 2009

black tak 1 test co je v albume bol z ranneho mocu 2 test teraz z druheho ranneho mocu 😀 a odten ciarok je ten isty no neda sa mi druhy test odfotit lebo je za sklyckom je to test rapiclear confort ☹ hlupo sa to foti musim pockat kym zosilnie 😠 cize testujem az cez vikend

brisilda
27. aug 2009

snazilkam drzim velmo velmi palceky hlavne tym ktore su v tejto teme od zaciatku a prijali ma mezi seba 😉

xena323
27. aug 2009

bris-gratulujem nech je to tak ako to momentalne vyzera...mozem sa opytat ktory si DC?aky mavas cyklus?

bibi24
autor
27. aug 2009

Bris, ja si myslim, ze uz si tehotna...neboj, nic uz neries, vsetko bude ok...strasne silno drzim palceky na bezproblemove tehotenstvo. 😉

Baby, s tymi zaspanim po sexe, to budem skusat aj ja. Ja som tiez predtym len pol hodku lezala a potom sa isla umyt...teraz vyskusame novy sposob. 😉 Uz som pocula viac bab, ktorym to takto vyslo...mozno nahoda, mozno naozaj, ktovie. Za to, ze to vyskusam, nic nedam, no nie? 😉
Aj ked, ako pisala Diamond, naozaj je to vraj tak, ze ked zena ma otehotniet, tak otehotnie, aj keby do nej vosla co i len 1 spermia. Ked bude ten pravy cas.
No aj tak budem tomu pravemu casu pomahat, ako viem 😀

Ja mam podla jonasa plodne dni, teraz 30., 31. a 1. a 2., tak takisto vyskusame...tiez je to tesno po ms, neviem, preco to kazdemu tak pocita? 😕
A zaroven zacinam merat, hadam aj od zajtra...uz som na to zvedava ..hehe 🙂

vrabcek154
27. aug 2009

Bris gratulujem, to je super. Dufam, ze aj my ostatne tu budeme postupne davat take prispevky.... 😎

bibi24
autor
27. aug 2009

Nina88, no u teba som velmi zvedava, ze ako sa to vyvinie, lebo maloktora zena napise, ze ma taky pocit, ze to vyslo...tako som zvedava, ze ci je ten tvoj pocit pravdivy. Uprimne ti prajem, aby bol 😉

vrabcek154
27. aug 2009

Ja mam plodne dni cez menstruaciu, ked mam akurat najviac... br, to urcite nebudeme skusat

vrabcek154
27. aug 2009

Myslela som tym vypocet u Jonasa.... 🙂

bibi24
autor
27. aug 2009

Vrabcek, ked sa ti do toho nechce, tak to tak neskusaj, ved mozno dalsi mesiac ti vyjdu podla jonasa dni na snazilkovanie inokedy, ako pocas ms. Ja aj tak neviem, ci tomu verit. Ja som taky realista. A ked raz zena ma jednu ovulaciu, tak moze otehotniet jedine vtedy, nie?
Ale tak, kedze sa nam nedari, tak vyskusam aj to...jasne, ze clovek skusi vselico, len aby vyslo.

brisilda
27. aug 2009

ja som teraz 28 DC minule som mala 26 DC merala som teplotu aby som vedela kedy si mam dat na pani mrchu pozor aby ma neprekvapila v bielych nohaviciach 😀
vsetkym vam drzim palce verim, ze skor ci neskor vam to vyjde 😉 tfuuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ha-pci ....... 🙂
obcas treba spermoskam pomoct ked su lenive 😉 takze nezufajte !sexujte pravidelne aspon kazdy 3 den metodou ktora pravdepodobne mne dopomohla k tehotenstvu 😉

nina88
27. aug 2009

BIBI ´dakujem,že mi to praješ... 🙂 Neviem to opísať, ale proste to cítim. tak sa teším, teraz tu bol kuriér, objednala som si mesiac dozadu teplomer špeciálne na meranie bazalnej teploty s dvoma desatinnými miestami a dodanie bolo 3 dni, tak som na to aj zabudla, no a on prišiel... 🙂 ešte musím reklamovať ten zo včera, čo mi pokazil náladu hneď ráno... 😠
Myslím si to, bolia ma vaječníky a cítim sa inak, možno mi len preplo, ako fenkám keď moc chcú... 🙂
Ale nie, som psychicky ok a verím (viem), že to vyšlo... 🙂

brisilda
27. aug 2009

ninka poviem ti to tak ja som toho mesiaca neverila, ze to vyslo ☹ nepripustala som si to no v kutiku srdca som dufala ale nechcela som sa sklamat tak som si opakovala pride mrcha a uz som aj videla ako krvacam ☹ toho mesiaca kebyze sa nezadari tak by ma to tak nesralo lebo ma caka dlllllllllha cesta do spanielska autom ☹ 😉 cize to co sa tu pise, ze ak to clovek caka nejmenej vtedy pride baaaaac a mame to tu 😎

nina88
27. aug 2009

Ja som vôbec nečakala tie mesiace predtým a ani to nebolo, necítila som sa ,,inak,, Mám taký vnútorný inštinkt, aj pri iných veciach, nie len teraz. A verím v tajomstvo. (kto čítal tú knihu?) Ak niečo (hocičo) chceš, dostaneš to... Ale musíš to nielen chcieť, ale byť presvedčená o tom, že to dostaneš, ani minimálne zaváhanie (čo keď sa to nepodarí), to už potom nefunguje. A ja som sa tento mesiac proste rozhodla,že sa to podarilo a baby stavte sa,že mám pravdu... 🙂

vrabcek154
27. aug 2009

Ani ja si to nepripustam... 😀 , hadam to pride...
Ale nie, som aj rada, mam bakalarske skusky, buduci rok, tak nevadi... 😅

bibi24
autor
27. aug 2009

Nina, fuha, dobra teoria..aka kniha? Aj ja chcem. 😉

bibi24
autor
27. aug 2009

Nina, idem kuk..

baby, tie co meriate, co znamena na FF oznacenie spotting...myslela som, ze spinenie...je to tak?

bibi24
autor
27. aug 2009

Nina, znie to zaujimavo...no neviem, ci neskocim do knihkupectva. Mozno aj mne chyba len pozitivne myslenie.

nina88
27. aug 2009

keď to prečítač a začneš podla toho žiť, zmení sa veľa vecí, ver mi... A je to dokázané fyzickmi, nie sú to šarlatánske nepodložené bludy... 🙂

xena323
27. aug 2009

nina,a kedz sa doyvies ci si tehu?????

xena323
27. aug 2009

ta kniha zaujala aj mna...

nina88
27. aug 2009

Kedy sa to dozviem? Idete testnúť, či to platí?? 🙂 No ja to už viem, ale som len 19 DC, tak to nemôžem ,,zoficiálniť,,... 😉

xena323
27. aug 2009

tak to je naozaj zavcasu na testik....ja som si vcera len zo zvedavosti zadala udaje na tu stranku co pisala kvetka a vysli mi dni v tomto mesiaci kedy sme aj skusali aj pravdepodobne boli plodne..tak som zvedava..kedy planujes testovat?

brisilda
27. aug 2009

ninka skor ako na 28DC sa ti neoplati testovat ved vidis aka ciarocka slaba vysla mne 😒 a to je prosim 10 citlivost

nina88
27. aug 2009

Aká značka? No ja ani nebudem skôr testovať... Ja budem merať, už mám super teplomer... 🙂 aj ja som na tej stránke bola a tiež sme skúšalo zhodou okolností v ,,správnom,, termíne, takže všetko ma utvrdzuje v mojom presvedčení, že to vyšlo.
K tomu testovaniu, mám jeden taký test, čo mi odporučila kamarátka (jej to ukázalo // 5 dní pred očakávanou), takže to skúsim budúci týždeň v utorok... 🙂 Nedá mi to proste, čo už...

brisilda
27. aug 2009

ninka ak budes mat teplotu hore tak sa testni kamoske mohlo ukazat 5 dni pred mrchou no zalezi od toho kedy mala ovulku a aky ma dlhy cyklus 😉 za skusku nic nedas cize drzim palce a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

kv3tka
27. aug 2009

ahojte....bambulky....
tak co je tu nove?ste toho popisali 😕 .....ani nemam cas docitat 😒

......aaaano bibi....spooting je spinenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre