Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kaceenka81
14. sep 2009

ježiši 2,5 roku 😀

kv3tka
14. sep 2009

no uz som sa zlakla,ze 205rokov.... 😀

kaceenka81
14. sep 2009

to už bych tu asi nebyla 😀

kv3tka
14. sep 2009

ale aj 2,5 je dost.....a nakoniec sa podarilo!!!!prirodzene?bez liekov...ci ako?prepac,za tolko otazok....ale tak chceme o Tebe vela vediet,nech vieme s kym piseme 😀 ....my sme take zvedavky,ci to len ja?!!? 😀

kaceenka81
14. sep 2009

jasně 😀 no brala jsem glostilbegyt ale ten mi nezabral tak jsem měla jít v lednu 2007 na laparoskopii ale pár dní předtím sem objevila // na testu.takže mě terka od toho vlastně"zachránila".nevím zda to byla náhoda a nějaký problém tam je nebo ne...

kv3tka
14. sep 2009

jeeee,to je krasne...par dni pred laparkou najst //..... 😉
....takze ziadnu diagnozu si sa nakoniec nedozvedela.... 😠 ....no a vidis,islo to vtedy,pojde to i teraz 😉 ...uvidis....len to chce trosku trpezlivosti a pozitivne myslenie 😉

dzou
14. sep 2009

ahoj kveti 😉 no tak skoda preskoda... tak mozno teraz sa to podari aj tebe aj mne a budeme mat spolu junovcatka..hlavne je ze si v poho 😉
noooo moa ovulka na spadnutie 😀 ai dnes predpokladam ma dost pobolieva podbrusko...tak sa tesim a hlavne dufam, ze sa o podariiii drzte palceky

blackrose
14. sep 2009

Caute dievcata 🙂 ja som po krasnej dovolenke, zima tu je strasna, som premuznuta... prave si idem pretriedit fotky, pretoze sme urobili 2018 fotiek a rodine by som ich zrovna vsetky nepredostrela... asi by to nezvladli, tak triedim 🙂
Tym ze sme cestovali ani neviem kedy som mala ovulu ☹ zrovna v den/vecer kedy sme odchadzali mohla byt ale merala som si sice po asi 5 hodinovom spanku ale o pol jednej rano, takze vobec netusim ako by to vyzeralo v normalnom case ☹ a teraz si ta teplota robi co chce... ved tu je moj grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/1ed0a8
Ako ste sa tu mali??? Mame nejake zasadne novinky o nejakych tehotenstvach? 😵 teda okrem bris a petulky, to som si v tom mnozstve precitala 😀 tesim sa a blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

aduliak
14. sep 2009

Ahoj blackrose.....
dzou....aj ja chcem junovcatko,moze byt? 🙂

aduliak
14. sep 2009

baby utekam pracovat....snad vas pridem este pozriet 🙂

kv3tka
14. sep 2009

dzou ahoj.....takze ty sa chystas na junovciatko?...drzim palceky....ja som to skor planovala do majovciatka....ale tak zvladnem porod aj horucavach....jun-jul-august 😀 ...tak sup do snazenia.... 😉

dzou
14. sep 2009

aduliak jasneeee sak nechnas je co najviac 😉 no kveti mne je to v podstate jedno-sak vies ake pocasie je tu cez leto 😅 nooo sak sme sa snazili vcera vecer, dnes rano a urcite este budeme dnes vecer a zajtra rano a mozno zase aj vecer 😀 😀 😀 😀 😀 ale fakt som zvedava co teplota urbi zajtra ci este klesne albo uz stupne ale podal mna je ovu dnes fakt ma dost boli brucho... vytok a krcok som este nekukala lebo tam este boli potapaci z rana

kv3tka
14. sep 2009

tak adulka pracuj,pracuj..... 😀 aj ja pojdem o chvilku.... ☹

ahoj blackrose...tak uz po dovolenke,juuuj ale to zbehlo 🙂 ....no a zvykaj si....letne teplotky uz pominuli 😀
kukam na tvoj grafik.....tak ale ti to riadne skace..... 😕 ....a skace 🙄
a nove tehulky?.....asi uz ani nik......alebo si nespominam 🤐 ....

kv3tka
14. sep 2009

dzou.... 😀 potapaci z rana 😀 😀 😀

dzou
14. sep 2009

no aj ja bezim lebo kd mam zapnuty comp tak asi ten moj chlap aj o hlad dnes ostane 😉

dzou
14. sep 2009

no kveti sak boli tam 😉 tak som ich nechcela vyrusovat pri praci no ale vazne uz bezim, ale vecer sem este nakuknem 😉

kv3tka
14. sep 2009

len utekaj....nech nadejny otecko neumrie od hladu 😉 .....

a vlastne este lubka 89 je tehulka....pozabudla som 🤐 😵

nina88
14. sep 2009

Ahojte, no vy ste tu toho popísali, parádne, nestíham reagovať... 🙂

Vitaj kacenka, pri tvojom príbehu som si uvedomila, že ide vážne o psychiku: ty si už bola pripravená na laparku a vobec si nevnímala možné tehotenstvo a bum... Že? No len ako to dať do praxe, keď to tak chceme?! 😒

Ahoj Black, dobre bolo?? Že sa pýtam... 😉

Vie mi niekto vysvetliť, ako sa študuje krčok? 😕

kv3tka
14. sep 2009

ninka....ja ho "studujem" druhy mesiac,ale nic som nevystudovala 😀 ....mne sa zda stale rovnaky 😀

kv3tka
14. sep 2009

idem uz aj ja pracovat....tak sa tu zatial majte krasne 😉

nina88
14. sep 2009

Hmmm, tak asi sa nedozviem ako sa študuje krčok... ☹

papa Kveti...

lubka89
14. sep 2009

ahoj kocky ako?

nina88
14. sep 2009

Zas mrtvo... ☹ Kveti ty zdrhneš a tu zalahne zem... 🙂

vrabcek154
14. sep 2009

ahojtem kocky, ja som rano isla hned ku doktorovi,nech skontroluje tu moju mykozu, cakala som 6 hodin v ordinacii- no des, vsetko je v poriadku, ovulacia bude v sobotu, dostala som masticku, tak sa budem liecit do piatku.Doktorka povedala, ze kludne sa mozme pokusat o babo. takze to necham na nu, inak bibi ten prasok si ako objednat mozem ...? nemas nejaky link, som si povedala ze uz ziadne sladkosti,biela muka, nic.
S tou neplodnostou po mykozach / no neviem, teraz to ma skoro kazda zena, - vsetko robia stresy, strava, ...vela veci. ja som isla k doktorovi, hned ako som nieco zacitila

pimma
14. sep 2009

ahojte 🙂 dlhsie som tu nebola, co mate nove?
kv3tka, pozeram,ze mrcha 1 hnusna prisla 😖 ale si pozitivne naladena, takze nevadi. my cakame na ovulku a snazilkujeme o 106 😉 dnes je 11 DC a ovulka bude asi 12-13 DC.
blackrose, kde ste boli na dovolenke? snazilkovali ste poctivo ? 🙂 🙂

dzou
14. sep 2009

nina kukni na prvu stranku temu grafy BT a tam su linky na BT aj na studovanie krcku je to tam dost dobre vysvetlene 😉 tak ja uz mam navareneee huh chvalabohu

dzou
14. sep 2009

no ja som uz cela taka napeta ze ako to bude s tou teplotou zajtra... neviem ako to potom vydrzim tych 12-14dni po ovu 😅 no a mm ma nasr..l mu hovorim, ze este vecer musime keksikovat..ze je ten spravny cas a co on na to? nooo hlavne ze predtym si nechcela a teraz zrazu chces 😠 tak akoze to vobec nie je pravda, ale tak urcite som za nim neprisla s takym navrhom, ale to vobec nic nemeni na veci 😠 to v podstate chcel do mna len podrypat, ale tak nastvalo ma to ako keby som chcela byt s nim len kvoli tomu.... co vobec nie pravda

blackrose
14. sep 2009

kv3tka, som sa prave docitala, ze ani tento mesiac nebol plodny... hmm, len aby to prislo co najskor, drzim palceky 😵

nina ani ja neviem asi dobre studovat ten krcok... ked je nizko polozeny (t. j. ze ho citis blizko) a je makky (tzv. ako pera) tak su plodne dni. Ak je vysoko ze ho ledva dociahnes a je tuhy (ako nos;) tak su nepolodne dni, ale ja mam teraz pred ms a mam ho tak nizko a makky ako nikdy... tak neviem aj teplotky si tento mesiac robia co chcu, asi tym cestovanim... ☹

pimma... bola som v Taliansku - Liguria a vo Francuzsku - Azurove pobrezie. Vela sme pobehali: mestecka v Taliansku aj mimo pobrezia, take zakutia a vo Fr. Nice, Cannes, St. Tropez a Monaco. 🙂 bolo krasne a uzasne a samozrejme sme stihli aj riadne snazilkovat, ale ako pisem vyssie, tak neviem neviem... 😒

pimma
15. sep 2009

blackrose, krasna dovolenka to musela byt 🙂 a drzim palce,aby bola aj plodna. ak mas makky krcek,tak skusajte aj teraz, ved nikdy nevies 😉
dzou,.. ja tiez neviem sledovat ten moj krcek, nevidim tam rozdiely, ale je pravda,ze to nesledujem stale 😒 .mna tiez vcera muz nastval, tiez nechcel snazilkovat a to mame plodne dni, vraj je unaveny 😠 dnes ho musim znasilnit, teplotka rano bola 36,6 ,takze ovulka este neprisla

lauritka
15. sep 2009

blackrose neda mi trosku ta poopravit 😅

na samovysetrenie krcku su potrebne aspon dva cykly, aby clovek vedel vycitit rozdiely. krcok sa otvara / ta priehlbinka v strede/ : pred ovulaciou ( ulahcuje cestu spermiam ) a pred MS ( ulahcuje odtekaniu krvi ).
co sa tyka jeho polohy tak uz par dni pred ovulaciou sa zacne posuvat vyssie ( to znamena, ze si ho tazsie nahmatas, musis ist hlbsie s prstom ) a makne. Tesne pred ovulaciou je otvoreny, vysoko a makky akobý rozteceny. / jedna trefna poznamka: ako rozmoceny chlieb 🙂 /. po ovulacii sa priehlbinka zatvara, krcok zacina tvrdnut a posuva sa nizsie do posvy do tzv. nefertilnej (neplodnej ) polohy. takze je nizko ( lahsie ho nahmatas, nemusis ist hlboko s prstom ), je tvrdy a priehlbinka zavreta. ak nastane tehotenstvo-takyto ostava, pripadne este viac stvrdne a posunie sa dole, takze ho hned nahmatas. ak nenastne tehotenstvo, zase sa zacne posuvat hore, maknut, a priehlbinka sa zvacsuje, aby sa pripravil na odtekanie krvi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre