Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
19. aug 2009

jaaaaj bibi, no gynex beriem, ale predtým som brala kvapky Femi, včera som pila alchemilku, ... 😀 no a dc?? to je nezaujímavé lebo som ešte len na začiatku cyklu som 8DC

bibi ale ked sa miške podarilo a iba raz za mesiac, tak sa to mohlo stať aj tebe 😉

brisilda
19. aug 2009

reivka neviem sice co beries ale su bilinky ktore ti upravia cyklus ja pijem caje a neviem ako to bude s mojim cyklom toho mesiaca 😒 minule som mala len 26DC ☹ teraz hadam bude 9 mesacny 😎 😉

reivka
19. aug 2009

no ja som mávala vždy 28 dnový cyklus a teraz posledné 2 odkedy beriem kadejaké byliny mávam 25 dnový

baby ale ja tu nevidím takú tému ako písala mona - žiadne snažíme sa od ledna 😕

reivka
19. aug 2009

barchee chod už k tomu dr. a zisti čo nám je ked sa nám skrátili cykly 😀 😀

bibi24
autor
19. aug 2009

Reivka, tak ber len tabletky kyseliny listovej a pripadne pi prve 2 tyzdne alchemilku a nic ine. Vyskusaj a uvidis, ci nepomoze. A ked si 8 dc, pri 25dnovom cykle, tak mozes zacat testovat tusim uz na nejaky 10 dc.

Ani ja nikde tu temu nevidim...mozno je na ceskej stranke.

Brisi a ty si kolky den teraz? Cakas ms?

reivka
19. aug 2009

bibi ale na návode tých testov je, že ked mám 25 dňový cyklus tak testovať od 8DC akurát

bibi24
autor
19. aug 2009

Aha, no tak ked je tak napisane, tak zacni ako pisu. 😉 A daj nam vediet, ze co.

reivka
19. aug 2009

že čo?? 😀

bibi24
autor
19. aug 2009

Ze ci tam mas nejaku ciarku, alebo tienik, alebo nic. Ked nic, tak je este skoro a uvidis zase zajtra, ze co. A takto musis testovat dovtedy, kym neuvidis druhu ciarku rovnako silnu. 😉

reivka
19. aug 2009

no dúfam, že mi na to postačí toto jedno balenie a tú ovuláciu vôbec mám 😒

brisilda
19. aug 2009

bibi ja som teraz 20DC este tyzden a budem vediet na com som 😒

bibi24
autor
19. aug 2009

Reivka, mozno ti ani nebude stacit...ak mas ovu napr. na 15dc a zacnes testovat uz dnes, tak musis dokupit balenie. Ale presne, aspon budes vediet, ze ci sa tvoje pocity, kedy mas ovu potvrdia, alebo nie. 😉 Zato nic nedas, ked to vyskusas.
Brisi, no tak som zvedava, ze co 😉

reivka
19. aug 2009

no ale bibi mne sa zdá, že tú ovu mávam 11.alebo 12.deň tak som zvedavá už na to

brisilda
19. aug 2009

tak to som zvedava aj ja 😒 😖

reivka
19. aug 2009

čiže sme všetky baby zvedavé 😀

bibi24
autor
19. aug 2009

Hej, vsetky sme na nieco zvedave 😀 typicke baby 🙂

pici
19. aug 2009

ahojte. dlhsie som tu nebola... co mame nove,???

jenniffer001
19. aug 2009

Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹

jenniffer001
19. aug 2009

to je název tý diskuse....

pici
19. aug 2009

no ja som mala na plane ist vcera k dokymu ale nesla som. povedala som si ze este tento mesiac pockam a ked sa nepodari tak pojdem.. trosku som sa aj zesrala ze co mi povie, priznavam...

jenniffer001
19. aug 2009

jinak ahojky...

bibi24
autor
19. aug 2009

a na akej stranke to je? Na slovenskej, ci ceskej?

mona12071
19. aug 2009

zdravim vas 😀

reivka
19. aug 2009

je to na českej ale to by som asi musela prepínať stále nie?

barchee
19. aug 2009

kv3 - tehu určite nie som, testy som mala / ešte pred ms a jeden som si robila minulý týždeň, lebo sa mi zdá, že mám nejaké plnšie prsia, a aj ten bol / ... takže tehu určite nie som 😉 kozy môžu byť citlivejšie aj kvôli ovulačnej sexuálnosti 😀 mne dnes začal ten hustý biely hlien, dávam tomu ešte 2 dni a bude bielko 😀 v piatok 11:30 idem gyndovi, tak som zvedavá jak dopadnem 😅 idem kuknúť do apríla kto tam otehotnel...som zvedavá... 😕

bibi24
autor
19. aug 2009

kokos barchee, ty uz dalsia ovulka a mne este ani ms neprisla...aaaaaaach, vies co ma ide....j....t 😠

barchee
19. aug 2009

bibi a nie si náhodou tehu??? skúšala si test?? šak nemisíš mať žiadne príznaky...ak si 11 DPO už by sa mohlo niečo ukázať...ja som mala v apríli krásne // už 10 DPO ... hm? vyskúšaj 😉 kedy máš ísť na tie krvné testy? keď príde ms?

reivka
19. aug 2009

barchee som zvedavá na výsledky od doktora, lebo mám to isté s tými cyklusmi a zaujíma ma to, či to nevadí také krátke zrazu že 25 dňové

barchee
19. aug 2009

no, to aj ja, šak sa ho spýtam 😉

reivka
19. aug 2009

zisti čo nám je 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre