Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
13. sep 2009

Este vam napisem, aku srandu som zazila dnes rano pri merani. Zazvoni budik, meriam, vytiahnem, pozriem a tam teplota, ze cez 42 😕 Kukam, ze ci dobre vidim, ved to by som uz mala lezat polomrtva, som sa normalne vyplasila a vravim si, ze dokelu, nadchu sice mam, ale zato nezomieram. Tak som striasla teplomer a odmerala normalne pod pazuchou a 36,8. Tak rozmyslam, ze sa vari iba moja posva, alebo co to je 😀 Az potom som si spomenula, ze som teplomer vcera vecer umyvala horucou vodou a teplota zrejme taka ostala, neklesla. No, chapete, ake stresy 😀 Dalsie meranie uz bolo ok.

Dzou, aj ja si tak vravim, ze ved vajo by teoreticky este nemalo byt ani zahniezdnene, len si tak plava - ak tam vobec je. A kym sa tehotenstvo nepreukaze testom, alebo meskanim ms, tak vlastne sa zena ani nepovazuje za tehotnu. Podla mna.

dzou
13. sep 2009

tak to musela byt ina sranda 😀 noooo kvetka dnes tu nebola od vcera tak neviem ze ci uz oslavuju // alebo kde sa flaka 😉 no a stym vajkom si teda aj ja myslim ze je to tak

bibi24
autor
13. sep 2009

Tak este pekny vecer....ja sa idem venovat mm...a zas vas pridem kuk, ked bude cas 😉 pa

dzou
13. sep 2009

pa pa dufam, ze sa tu niekto este dnes zastavi

aduliak
13. sep 2009

Ahojte...tak ja som tu len na skok....prisla som pozriet,najma co Kv3tka.... 🙂

aduliak
13. sep 2009

ahoj dzou....snad si este tu 🙂 ako si vikendovala?

dzou
13. sep 2009

hej som tu no nevieme co kvetka ☹ sa tu este neukazala... no ja celkom v poho vikend vcera bolo tak kraaaaasne tak som preprala cely den 😉 a co ty?

aduliak
13. sep 2009

u nas je tiez krasne pocasie, vcera som poupratovala a navecer sme sli do kina na toho noveho Janosika...no sklamalo ma to....dnes sme boli usvokrovcov, svokra ide stredu do nemocnice, tak sme ju sli pozriet...a teraz mam muzika na futbale a ja ze idem si precitat pozitivnu spravu od Kv3tky a ona dnes nic 🙂 a myslim,ze aj Katka cakala teraz cez vikend mrchu....

dzou
13. sep 2009

no sak nikde nikoho mozno pridu vecer... no ja aj keby som bola na SVK tak na janosika nejdem nemam rada historicke filmy, a este k tomu ked som sa dozvedela ze reziserka bola polka a janosika hral cech no my slovaci sme teda hrdy narod 😖

aduliak
13. sep 2009

to mas teda pravdu....mna tam dotiahol manzel, on taketo filmy moze, ale po polhodine som odratavala minuty do konca....strasne.... 🙂

dzou
13. sep 2009

ti verim tu aj vsetci boli hotovy z batoricky... no prve minuty som kukala a ma to nebavilo... prste nemusim take filmy na mna su moc take tmave 😅

aduliak
13. sep 2009

tak sme v tomto uplne rovnake 🙂 musim utekat, zajtra rano som tu ako na koni 🙂 pekny vecer 🙂

dzou
13. sep 2009

ahoj aj tebe 😉

vrabcek154
14. sep 2009

ahojte babenky, ja tak zrana, som sa vybrala rano ku doktorovi, ale bolo tam tolko zien tak som sa zvrtla a isla do prace, mykozu som si liecila minuly mesiac - antibiotika,a znovu citim take palenie. Ale pri milovani je to v pohode, takze budeme skusat tento tyzden. Mam aj tantum rosa, tak si ho budem davat cez tyzden a k dokimu idem v piatok. Inac moj doktor je pohodak, ked som mu povedala, ze minuly mesiac sme sa bali skusat, lebo som mala palenie, povedal, ze sa netreba bat, a treba stale skusat.
este som sa vas chcela spytat, ako pocitujete ovulku ?

willi
14. sep 2009

...dobre ranko kocky 🙂 ...teeeeeda, ste toho opat popisali, pokial som tu nebola 😎 ...normalne tu funguje aj manzelska poradna 😉

...kv3tka, tak ako? Som tu nakukla jednym ockom aj vcera, ale ziadna sprava od Teba, tak sup-sup, som zvedava ako dopadla sobota 🤐

...inak vrabcek, mykoza nie je ziadna sranda a to doslova...urcite to treba najskor preliecit a az potom sa snazit...aj aj to moze byt jeden z problemov, preco sa nedari...a ak sa aj zadari, tak je to velmi nebezpecne pre babatko...takze Tvoj dr. az taku pravdu nema 😒

...no a nejaka info o mne...som 24 DC, citim sa perfektne 😀 , v sobotu sme boli na svadbe, ale nejako mi nechutilo pit 😎 ...takze ja mam tu rozhodujucu sobotu tento tyzden, tak uvidime ako sa to poriesi 🙂

vrabcek154
14. sep 2009

ale ved niektore otehotneli aj s problemami, ja to v poslednej dobe mam vkuse, takze to nie je take lachke

willi
14. sep 2009

...netvrdim, ze je to nemozne, ale neriskovala by som to s mykozou...no je to na posudeni kazdej z nas

diamond_doll
14. sep 2009

vrabcek154 neboj mykoza nato vplyv nema mne to hovoril aj doktor,pytala som sa 😀 ja som ju tiez mavala a este aj obcas mavam a otehotnela som uz dvakrat normalne a na prvy sup 🙂

nina88
14. sep 2009

Ahojte... 🙂
Kveti kde si kurnik, takto nás tu trápiš... 🙂
Vrabcek podľa mňa má willi pravdu. Je iné otehotnieť náhodou a riešiť mykózu, ako otehotnieť schválne s mykózou, podľa mňa je to trošku nezodpovedné... Sama si napísala, že sa to rišilo ATB minule, čo keď ich budeš zas potrebovať? ALe to je len moj názor, rob ako myslíš...

willi
14. sep 2009

...mykoza moze sposobit zapal a tie brania pocatiu 😒 ...a mam to od svojej gynekologicky...no mozno sto ludi viac nazorov 😀

...ahoj nina 🙂 , diky za podporu 😀

aduliak
14. sep 2009

dobre ranko prajem.....Kv3tka nas teda riadne trapi, len co je pravda 🙂

willi
14. sep 2009

...ked uz otehotnies, tak je pravdepodobne, ze dostanes mykozu lahsie, pretoze tehu zienky maju oslabenu imunitu, ale to Ta ma pod dohladom Tvoja dokina, takze to riesi priebezne...ale presne ako pisala nina, je to nezodpovedne otehotniet napriek tomu, ze zdravotny stav nie je ok...a tiez by som sa asi bud stranila alebo chranila pri styku, ak by som mala mykozu...ale to je len moj nazor 🙂

willi
14. sep 2009

...ahoj adu 😉 , to mas pravdu, poriadne nas napina 🤐 🤐 🤐

nina88
14. sep 2009

Ahoj Adi... 🙂
Vrabcek, dúfam,že si sa nenahnevala... Je to naprd stále čakať kedy už bude všetko ok, to chápem, ale daj sa radšej dokopi.. A vymeň prášok na pranie.. Alebo používaj intimky, ale to tiež je výhra... A papaj probiotiká...

nina88
14. sep 2009

Kde ste všetky???

katka.he
14. sep 2009

ahojte baby, tak mne to tento mesiac nevyslo...uz uz som verila ze aj ano...mrcha mala prist v sobotu...bola som natesena ze nic...a hla dnes rano opat je tu vterka jedna...no nevadi ideme dalej...a vy ako ste sa mali?

kv3tka
14. sep 2009

ahojte babenky...ako tak citam,ma tu tuzobne ocakavate 😉 ....a ja sa priznam....som po tak krasnom weekende s drahym ani nemyslela na neake //,ci mrchu 🤐 😵
no az dnes rano ma teplotka uistila,ze mrcha je uz za dverami: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
a vyhlasujem,ze prave dorazila,vtierka jedna niekolkorocna 😀
...a tak sa ziadny zazrak nekonal(aj ked som s nom pocitala 😀 )....a ide sa do dalsieho cyklu 😉

kv3tka
14. sep 2009

katka.... 😕 ,tak sme na tom rovnako,dnes 1DC 😀

katka.he
14. sep 2009

ano kvetka...sme na tom rovnako mne to asi prislo tak pred hodinkou a pol...takze... zaciname rovnako..ja si sice cez svoje dni teplotku nemeriam..ale hned po skonceni zacnem...a rozhodla som sa ze tento mesiac si pojdem kupit aj ovu testy..mozno mi pomozu k lepsiemu zorientovaniu sa....
a... kvetka..zrejme to tak malo byt ze nie sme v tom...takze pokracujeme v snazilkovani 😀

nina88
14. sep 2009

Ahojte, kveti, kati, mrzí ma to... ☹
Kveti ako to je možné, kurnik veď tak digitálne tvoje telo pracuje... 😖
Ja dnes takto :

http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1

2 dni som nemerala, lebo bolo vinobranie, no a veď viete... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre