Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
5. okt 2009

este som sem skocila...este mam asi 30min cas 🙂 .....jej black tak sa vola aj moja mamina a sestra
no o prerabe mi ani nehovorte...my sme menili komplet podlahy pod obycackou a kuchynou, teraz mame open plan...to bolo cez velku noc.. a 10 dni som mala celu kuchynu na terase takze sme zili o parkoch a fastfoode...so vtedy pribralal jak svina, ale stalo to zato...dali sme si podlahove kurenie.. a je to super 😵 a takysto sme teda davali izolaciu pod podlahu, lebo anglicania nemaji ani sajnu ze co to je a este sa nam smiali ze naco to davame 🙄 a teraz uz je chladno vsetci kuria jak divi a my pekne zaizolovany hore dole len tak prikurujem a neskutocne dlho sa to udrzi...len okna nam treba vymenit, ale na to teraz nie su peniazky 😝

blackrose
5. okt 2009

hej hej 😉

my si tiez davame nabytok podla vlastneho navrhu, pretoze tym, ze sme v podkrovi, ziadne klasicke nabytky sa nam tam nezmestia 😀 a drahy je taky spekulant, ze potrebuje mat vsetko na milimeter presne a podla predstavy 🙂 jedinu postel sme si kupili a ostatne si davame robit, tak som zvedava kedy to bude, uz to mame pomerane a "vo vyrobe" 🙂 tak sa tesime

ivirk
5. okt 2009

no asi ano, trba nam to trosku obmedzit. mas pravdu o tom ze keby sme vedeli ako, nie sme tu, prave preto som chcela pocut iny nauor, lebo som presvedcena, ze to je pricasto aj ked chut by bola. a dakujem az odpoved 😉

dzou
5. okt 2009

este nam akurat treba urobit bar medzi obyvackou a kuchynou aby to trochu predelovalo, ale to neviem kedy bude 😝 😝 mm nema cas 😠

nina88
5. okt 2009

No Black, ja ležím na stole... 😀 Už nech je zajtra...Chcem byť už v norme... a teším sa na nový cyklus... 😉
Vitaj ivi... No niečo na tom asi bude... Aspoň obdeň...

kv3tka
5. okt 2009

ja si tiez myslim....ze kazdy den je dobry napad.....spermije dozrievaju kazdy den...teda vzdy su tam tie spravne 😉

ivirk
5. okt 2009

kv3tka - mysliš ze to potom stiha sa doplnit? neviem neviem, ked to doteraz nezabralo na mna 😢

kv3tka
5. okt 2009

pozri ivirk....ja nevladzem kazdy den...aj ked v case ovulky som sa premohla 😀
mne moj lekar povedal,ze 3dni pred ovulkou...a 3dni po ovulke....treba mat sex....a ze ziadne nechce sa mi,som unaveny....boli ma hlava...proste treba....!!!!

kv3tka
5. okt 2009

ale mam kamosku,co mala 1sex v mesiaci....3dni pred ovulkou...potom jej mm odcestoval na sluzobku a otehotnela....cize urcite nezalezi na kvantite,ale kvalite 😝

blackrose
5. okt 2009

kv3tka 😀 to je fajn, len tento mesiac som aj ja rezignovala a nejako som nevladala, pred ovulkou v pohode ale v case ovulky a po ovulke sme sa na to nejako vyprdli a dokonca moj drahy mi vravel, ze ma vycitky, ze co ak sme premeskali sancu...
tak som mu vravela, ze uz ma nebavi sexikovat ked treba, ze ak mam byt tehotna, tak to pred ovulkou musi stacit 😉 tak tento mesiac ani neriesim, ci budem tehotna.... uz mi z toho hrabalo, tak som sa na to nejako vykaslala...

kv3tka
5. okt 2009

fuuuu ninka tieto stavy ti vobec nezavidim...a obdivujem ta,ze to vobec zvladas 😉 ...ja som mala take stavy po tej zurke.... 😝 .....a prelezala som 2dni 😀

kv3tka
5. okt 2009

black....starneme,co uz 😀
inak vsade pisu,ze zena pocas ovulacie ma strasnu chut na sex....teda ja neviem...ja som asi divna,ale mne sa prave vtedy nechce 🤐 ...tie bolesti ma strasne obmedzuju...a hlavne pri sexe ☹ ... 😝

blackrose
5. okt 2009

ja presne kvoli tymto stavom radsej "vobec" nepijem... dam si 1-2 miesane drinky a to mi musi stacit 😉

blackrose
5. okt 2009

kv3tka 😀 tak to by som vazne chcela vidiet tie moje chute pocas ovulacie 😀 😀 😀 ja mam vacsinou chut pocas ms, ale taky experiment ja nerobim...
a ja bolesti takmer ziadne alebo aj vobec ziadne pocas ovulky nemam...

kv3tka
5. okt 2009

ja by som si aj zaexperimentovala pocas ms 😀 ,ale mm nechce 😠 😀
tak to ti zavidim...ja mam strasne ovubolesti....zabral by brufen,ale nechcem...tak trpim....nastastie to trva len par hodin,tak sa da a pri sexe 😔...ach jaj....niekedy uz "po" poviem mm,ze si dobre zahral gulecnik s mojimi vajecnikmi 😀 ....ale lekar povedal,ze to je ok... 😉

nina88
5. okt 2009

no tieto stavy nenávidí asi každý, ale je to taká daň za zábavu.... 🙂 Preto nepijem skoro vobec... Max pohárik-dva, včera som sa potrebovala ,,resetnúť,, a bolo super... tak si to dnes odtrpím a zajtra bude fajn...

vrabcek154
5. okt 2009

Baby prosim poradte mi, uz ide na 4ty den meskania, je mi divne od zaludka, mam taku zvlastnu chut v ustach -ja si nechcem nic nahovarat, robila som mama test, negativny - bojim sa, aby to nebolo nieco ine .....

nina88
5. okt 2009

gulečník s vaječníkmi... ja sa poštím... 😀 😀 To som ešte nepočula... 😀

kv3tka
5. okt 2009

ninka....ani si to nemohla pocut....to som ja vymyslela 😀 😀 😀

kv3tka
5. okt 2009

vrabcek...ahoj....co ti poradim.....? 🙄 ...asi nic,len ze treba este pockat...a ak mrcha nedojde..testnut o dva dni.... 😉 ....a neboj,nic ine to nebude....klidek 😉

aduliak
5. okt 2009

Ahoj Ivirk.....kazdy den...to by sme asi my nezvladali 😀 mne doktorka hovorila,ze kazde 2-3 dni treba a hlavne pravidelne... 😀

nina88
5. okt 2009

vrabcek a vieš kedy si mala ovulku??

aduliak
5. okt 2009

Vrabcek a teplotu si nemerala?

vrabcek154
5. okt 2009

ahoj nini, ja som mala pred tebou, 19. - 20.9. aspon co mi aj doktorka potvrdila, nemeriam si, skoda

aduliak
5. okt 2009

tak rano skus odmerat, ason zistis, ci je vyssia....ak si mala ovulku 19-20.9, tak to este test nemusi ukazat....

nina88
5. okt 2009

Škoda, že nemeriaš... veru... Krčok si si študovala? Meškáva ti alebo 1. krát? A ten test si si robila dnes??

ludinka
5. okt 2009

Caute baby, chcem sa opytat vas co sa uz dlhsie snazilkujete a merate si teplotu, kde by som sa o mohla viac dozvediet o tejto metode? alebo mohli by ste mi to nejako podrobnejsie vysvetlit?? dakujem za kazdu odpoved.

My sa snazime4. mesiac a zase to nevyslo- bolo mi sice tak divne pred par dnami ale uz citim ze ide mrcha ☹(
Co je zvlasne tak odkedy sa pokusame tak sa mi skratil cyklus z 28 na 26- a uz je to 3. mesiac. Stalo sa vam niekedy nieco take ?

kv3tka
5. okt 2009
ludinka
5. okt 2009

dakujem kvetka

kv3tka
5. okt 2009

ja mam opacny problem...mne sa cyklus predlzil....od doby ako sa snazilkujeme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre