Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
6. okt 2009

halo je tu niekto? cely den nesiel konik mali na facebooku som citala ze mali nejaky problem.... ale uz ide... len neviem ci sa tu uz niekto ukaze 😅

pimma
6. okt 2009

ahojte 🙂 co nove? kv3tka uz odcestovana? tak sa mi nic nechce, hlavne zajtra do prace 😝 uz chcem vikendik, budeme mat vyrocie 😵

sonicc
6. okt 2009

ja som skusila konika zapnut par krat za den a nic ale uz konecne ide, tak som tu 🙂

dzou
6. okt 2009

hej hej konik nesiel.... ako sa mate kocky? hej kvetka je uz doma 😉

kv3tka
6. okt 2009

ahojte 😉 ako vidim tak ma prave spominate 😀
no ja uz doma...prave sme prisli k nasim 😉 ...a hned som Vas prisla pozdravit 😝
co to citam? 😕 dnes nesiel konik.... 😠 ....no aspo nemusim vela docitavat 😀

sonicc
6. okt 2009

tak uz docestovala 🙂 tu bolo dnes pochmurne pod mrakom cely den takze nic moc,
ale prave sa v grafoch 13 objavila nova tehu tak aspon dobra sprava na vecer 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484 mozno je dnes ovu tak musim spracovat mm 😀 😀

mata1001
6. okt 2009

ahojte baby....

kv3tka
6. okt 2009

a teraz som pozrela graf ninky 😢 ...takze novy cyklus ☹

sonicc
6. okt 2009

no, ninke to nevyslo..... ☹
no co, treba dufat ze dalsi mesiac to pride, ja dufam 😀

dzou
6. okt 2009

a ja som o nevidela...ale teda skoda ...myslim ninka..
ahoj kveti bud rada ze si doma,... tu je dnes hnusne pocasie.....

kohoutice1
6. okt 2009

Ahojky holky, můžu se k vám přidat....nějak potřebuji pokecat a snad máme stejný problém☹

kv3tka
6. okt 2009

ahoj jojka 😀 ...som rada...trosku som sa na "prd" vyspala 😀 ...hucalo mi v hlave...ale to vzdy z toho lietadla 😀 ...prave sme prisli z bytu a som teda nenormalne,az nad mieru spokojna,ako nam spravili kupelnu 😵 ....zajtra malujeme....tak od rana budem v monterkach 😝 s lodickou na hlave 😀
a teraz ideme do "nasho" oblubeneho baru....len cakam mm....az sa napapka.... 😝

pimma
6. okt 2009

ahoj dzou? kedy zacinate snazilkovat? ci vy snazilkujete vzdy 🙂 my zaciname cez vikend, len som na pochybach, ci kazdy den, alebo kazdy druhy 😖 uz som z toho popletena. kazdy hovori inak.inak mam po ms divne teploty, dnes 36,9. dost vysoke.
kv3tka,aky bol let?

dzou
6. okt 2009

jeeeeeej kveti ale ti zavidim 😵 my ked sme boli doma v kuse sme pili slivku 52% 😀 😀 😀 to sme sa este nesnazilkovali...
ahoj kohoutice jasne pridaj sa...ako dlho sa snazite?
no my teraz chceme snazilkovat tak ako bude chut cize asi kazdy druhy den 😀 niekedy aj viac 😀 😀

sonicc
6. okt 2009

vitaj kohoutice 😀

kv3tka
6. okt 2009

ahoj pimma....let bol v pohodke....tie necele 3hodinky sa daju zvladnut.... 😉
dzou aj ja som si uz dala slivku 🤐 ....so svokrom i s babicku.... 😝 moja babicka mi povedala,ze nesmiem mysliet nato,ze co ak...uz som tehula....a v nicom sa obmedzovat.... 🤐 a to bude mat o mesiac 80tku
tak som si s nu jednu svihla.....pravu domacu slivovocku 😝

dzou
6. okt 2009

no sak ak aj sa to podarilo tak si este mozes dat s mierou 😉 joooj ja by som si aj dala jednu slivku 😀

pimma
6. okt 2009

kv3tka... babicky to vedia najlepsie 🙂 tak ja sa uz tiez nebudem obmedzovat 😉
zahajujem anketu: coho ste sa pri snazilkovani vzdali, alebo obmedzili? ja som zredukovala pitie kavy z 3 na 1-2 🙂

dzou
6. okt 2009

ja nicoho 😀

dzou
6. okt 2009

a preco kavu?

kv3tka
6. okt 2009

a babatku v takom skorom stadiu neublizis....ja som sa od zaciatku snazenia dost obmedzovala...ziaden alkohol....len jedna kava za den....a neviem este co....ale tento mesiac som si aj vypila,aj na zuroch bola....aj 2-3kavy denne mala.... 😝 ....ak sa to ma uchytit sa to uchytiiii....a vsetko dobre dopadne.... 😵

sonicc
6. okt 2009

ja som sa chcela vzdat kavy ale to nejdeee, milujem kavu, 3 denne musim mat 🙂

pimma
6. okt 2009

niekde som citala,ze kofein nie je prospesny pri snazilkovani a ja ju tak milujem, ale zato moj mily sa nedokazal vzdat cigariet, co mu doteraz vycitam 😝

kv3tka
6. okt 2009

presne pimma..... 😉 ....ja som sa vzdala alkoholu,kavy,cvicenia....bicyklovania...ponocovaniu 😀 ....ale 4mesiace stacili...tento mesiac som uz vsetko porusila 🤐 😀

pimma
6. okt 2009

asi sa az privelmi snazime, nechajme to tak a urcite to vyjde 🙂

sonicc
6. okt 2009

kvetka tak to je mozno preto ze teraz to vyjde 😀 to tak vacsinou byva 😉

dzou
6. okt 2009

no ja pijem kavy denne asi tak 3 ... a ani ma nenapadlo sa jej vzdat ked budem tehu to bude ine... a aj ponocujem aj si vypijem.... sak treba niekedy zresetovat...to keby sa mi nedarilo par rokov a ani si poharik nedam tak sa asi zblaznim...ako niezesi budete mysliet ze som nejaka alkoholicka, ako s mieru....ale sak chapete 😉

kv3tka
6. okt 2009

vyjde-nevyjde....uz to neriesim.... 😀 ....teraz riesime bytik....a uz pozerame dovolenku na januar....samozrejme tej sa rada vzdam....za // ciarky 😀

dzou
6. okt 2009

jaj kveti to chcete ist do tej dominikanskej ze?

simib
6. okt 2009

Ahojte.No ja takto.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
Prevracala som celý večer a dnes som sa ledva doplazila s malou do školy a potom šup do postele a vstala som o 12tej.No mám to ja stavy. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre