Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
28. aug 2009

ale mam pocit, ze som uz vyskusala takmer vsetko, vzdy mi niekto nieco poradil, vyskusala som a nic... ☹ kozmeticku mam fakt super babu, stara sa o mna ako o miminko 😅 a tiez uz je zo mna zufala... vravi ze s takym pripadom sa este nestretla a to uz mala fakt vela ludi, ktorym pomohla, osobne poznam, tiez teraz brusi kozu jednemu chalanovi...
ale to brusenie sa moze robit, az ked je akne vyliecene, to nie je proti akne, ale proti jazvyckam po akne... to mi aj ona povedala, ze to na moju plet v ziadnom pripade nie je...

karolina23
28. aug 2009

jaj uz viem ale mi to nerobime s hovedziou panenkou ale len cisto vajko a vsetky prisady kt.si uviedla ja proste nelubim hovedzinu bravcovinu kacacinu sem tam zajacinu a nemusim moc rybu lebo mi hrozne smrdi ale inak skoro vsetko spapam idem off tak klebette dalej

kv3tka
28. aug 2009

jaaaaaj...tak potom uz neviem....ja som mavala tiez strasnu plet....chodila som ku koznej pravidelne....miesala mi rozne masti a nic nezaberalo....az mi poradila ten effaclar k.....a ten zabral!!!uz po mesiaci ani pupienok a odvtedy fakt klop klop.....mam pokoj

tam bude blackrose problem asi v niecom inom..... 😨

blackrose
28. aug 2009

nooo, ninocka, co ti poviem 😉 na noc tatarak 😀 sa necuduj 😖
ale urobila si mi chut... hmmm, musime si ho doma urobit kym nie som tehotna, lebo potom by som sa na neho mohla uz len pozerat 🙄

blackrose
28. aug 2009

ja si tiez myslim... len ked neviem v com a nikto mi nechce urobit nejake komplet vysetrenie aby zistili v com je problem... ale krv mi brali vela krat a nikdy nic nezistili... ☹

kv3tka
28. aug 2009

na krvnych testoch si bola?

blackrose
28. aug 2009

hej, ale nie na hormonalnych... len take bezne u kozneho, u praktickeho a potom mi robili take komplet predoperacne...

kv3tka
28. aug 2009

a predpokladam,ze nezistili nic....tak skus si vybavit ten hormonalny profil...mozno je problem tam.....

nina88
28. aug 2009

Ježííííš, na to som zabudla!!! Nemohlo to uškodiť,že nie?

blackrose
28. aug 2009

nina neboooooj, urcite to neuskodilo 🙂

kv3tka nezistili samozrejme 🙂 idem na kontrolu gynde buduci tyzden, tak sa s nou skusim este pobavit... ked ona je taka cudna, ako keby to mala ona platit... 😒

nina88
28. aug 2009

BLACKROSE: chodíš na gyndu do BA?

blackrose
28. aug 2009

hej hej do BA do dubravky

nina88
28. aug 2009

a nerozmýšlala si nad súkromným??
Baby a pohár vínka alebo Mojita neuškodí?

tinipini
28. aug 2009

kocky, tu máte odkaz este na web, kde počíta plodné dni podľa Jonáša

http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php

nina88
28. aug 2009

Bolí stále podbruško, už sa bojím či som ok

blackrose
28. aug 2009

ved chodim sukromnej doktorke... ale co uz... uvidim ked tam pridem buduci tyzden, ci mi vyhovie, budem sa tvarit velmi presvedcivo 😀
pohar vina urcite neuskodi a myslim, ze ani mochitko, ale teraz uz by som to neskusala, ak si myslis, ze by si mohla byt tehotna 😉 je lepsie sa takym veciam vyhybat
kamoska ked este nevedela ze bola tehotna... 28 DC si robila test a nic, tak pila a pila uplne vela, niekolko poharikov hruskovice vypila za vecer a o tri dni jej test ukazal // horsie by bolo, keby si pila castejsie

a ak si tehula 😉 tak ta podbrusko kludne moze boliet... a mna minule tiez bolelo, uz som myslela, ze asi tehu priznak a nic... ono sa to vnutro niekedy tak cudne sprava... 😒

brisilda
28. aug 2009

nina si OK neboj 🙂 ak ta boli a mas pocit ako keby ta don niekto silno buchol si tehula 😀

dzou
28. aug 2009

ahoj brisilda tak ja mam teda dnes 28DC a mrcha zatial nikde 🙂

dzou
28. aug 2009

a teplota tak ako vcera 36.8

nina88
28. aug 2009

brisilda presne taký mám pocit... Tak 2 hodinky vkuse, potom útlm, potom zas a tak...
ja som počula, neviem či to tak je, ´že bábo berie živiny od maminy až v nejakom 6. týždni, takže by to malo byť ok s tým mochitkom... 🙂

karolina23
28. aug 2009

nina mna tak bolelo brusko 2 den po ovu ale cele brusko taka silna bolest jak keby ma niekto riadne buchol 😀

blackrose
28. aug 2009

baby, ved vy mi tu vsetky otehotniete a ja tu zostanem sama!!!!!! 😉
len aby to vyslo! a potom ma budete vsetky uspesne nakazovat vasimi vyrusikmi 😀

karolina23
28. aug 2009

neboj mna len klame telo neverim ze som tehotna lebo ja som na vsetko hakliva cize keby som bola tak mi je urcite nejak zle a niejemi vôbec zle tak sme zatial 2 3 alebo je nas viac?

blackrose
28. aug 2009

no ja sa nebojim 😉 ale uvidis, ked bude tehu, tak sa prekvapis, ze nic necitis... my od toho podla mna strasne vela cakame....
a mozno ti zrovna nebude vobec zle, v mojom okoli som vazne nestretla nikoho, komu by bolo v tehotenstve zle, len slaba zaludocna nevolnost... inak nic
no min. 3 ste co cakate ako to dopadne 🙂

blackrose
28. aug 2009

a nevolnost nastupuje az so zvysenou hladinou HCG, takze to je najskor po vynechani ms, aj to si myslim, ze az take 1-2 tyzden po.... takze nemusis nic citit...

karolina23
28. aug 2009

ved hej ja to asi nevydrzim a spravim si test ale povedala som si musim pockat do ms a potom uvidim to viac znesiem ked mi pride ms ako ked na teste nebudu // pozitivne jaaaaj uz mi z toho j... uz aj kociky si pozeram som ztoho mimo uz 😀

nina88
28. aug 2009

😀 😀 karolina tebe by test ukázal pravdepodobne už teraz... ale nechcem ťa nahovárať, všetky ma tu teraz zožerú, ale ja by som to nevydržala... 😀
čaute baby, idem relaxovať, pekný víkend...

brisilda
28. aug 2009

nina neboj ja som jedla grapefruit a to sa v tehu tiez nesmie ☹
dzou chytaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT len pre teba a nech sa teplotka drzi ak bude hore aj zajtra tak testuj 😀 inak test s citlivostou 25 mlU ti uKAZE HADAM LEPSIE AKO 10 MLu VED KUKNI MOJ ALBUM AKY ROZDIEL V odtieni 😀 😀 😀 tak nech teda tmavne 😉
Kocky a teraz vazne ak mate pocit, ze sa s vami matka priroda zahrava tak ste tehule 😀 😀 😀 ja som to toho mesiaca presne tak brala a vobec som to tehotenstvu nepripisovala 😎 a vidite to cize drzim vam palce a postupne budem kazdej osobne posielat virusiky 😀

dzou
28. aug 2009

bris straaaaaaaaaaaasne moc dakujem 🙂 🙂 🙂 chytam

brisilda
28. aug 2009

karolinka neboj ja uz kociarik mam a to som este ani tehu nebola 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre