Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
8. sep 2009

nina....rada by som bola tehotna 😵 ....ale moc tomu neverim,aj ked sme sa trafili a do snazilkovania dali maximum 😝 ...necitim sa nijak zvlast vynimocne,klasika ako vzdy pred mrchou....bolest krizov,podbruska....a prsia ma bolia strasne,ale to vzdy....taky moj klasicky PMS 😀
a veru testovat ma ani nenapadlo...mrchu ne-cakam v sobotu....tak tolko uz vydrzim.... 😀

bibi24
autor
8. sep 2009

Ahojte, ja opat len na skok, mozno este vecer sa mi podari sem kuk.
Kveti, no u teba to vyzera nadejne a u mna stale ta krivka rovna, nechapem 😀 Vsak baby maju take skoky a ja pomaly stale rovnaku teplotu 😀

Baby, uz nemenme radsej ten nazov, lebo za prve adminka si pomysli, ze nam sibe, za druhe by nas nikto nenasiel a za tretie, ved je pravdivy - aj ked bohuzial 😒 A vtedy sme sa tu bavil, ze by sme ho mali zmenit, aby sa sem pridali aj ine baby, tak sa stalo 😉

Mne inak stranka ide uuplne v pohodicke. 🙂

kv3tka
8. sep 2009

bibi ahoooj,aj ked len na skok 🤐
uz konik funguje normalne,ale este tak hodinku dozado blbol 😠
....a neva,ze je krivka rovna....dolezity je vzostup 😉

dzou
8. sep 2009

ahojte 😉 bibi sak tak jak pisala kvetka ze potapaci si na vajko pockaju, alebo ho este stihnu... 😀 hlavne ze ovvulku mas potvrdenu
kveti no teeeeeeeda super grafik dufam, ze aj mne sa tento mesiac podari taky vyprodukovat 😀 a ked nepride do soboty bude testovat co kedy?
inac ja si myslim, ze aj bris nas nevie najst lebo ta ide na dovcu az 17.9 a vcera bola u dokiho a vsetko ok 😎

kv3tka
8. sep 2009

ahoj dzou....super,ze si nas nasla a este ze zijes 😀
....a testovat?neviem,snad nedelu....ak teda este bude sanca 😀

mali by sme babulkam rozposlat IP....aby vedeli,ako sa "volame" 😉 😀

dzou
8. sep 2009

no tak sa tesim na nedelu... aj preto ze mi uz pomaly zacne plodne obdobie 😀

kv3tka
8. sep 2009

tak to sa tesim s Tebov!!! 😀 😀 😀

dzou
8. sep 2009

tak vam este prsi? tu bolo dnes fakt krasne aj dooooooost teplo na UK ale som bola v robote a uz sa nejak zamracilo 😠

kv3tka
8. sep 2009

....juuuuj,tak take krasne pocasie sme tu mali vcera....slniecko hrialo,drahy pokosil,posedeli sme vonku....a uz v noci hrozny vietor a od rana prsi a prsi a fuka a fuka....no hroza 😀

dzou
8. sep 2009

to asi ku nam dnes prislo to pekneee a zajtra bude skaredo 😒
no a co tvoj priatel zatial hovori na grafik?

kv3tka
8. sep 2009

som ti ho poslala..... 😀

drahy?.....ten sa tomu nerozumie....vie,ze meriam,ze ak sa teplotka udrzi a neklesne je fajn....ale graf nevidel....ani som mu neukazala....a ani ho to asi nezaujima 😨 ....to je len taka moja uchylka 😀

kv3tka
8. sep 2009

dzou a merias?....aj grafujes? 😀

dzou
8. sep 2009

tak dik 😀 sak uz sa zamracuje na prsanie 😠
no aj ten moj sak som ti uz pisala ze asi ani nevie ze meriam 😀

kv3tka
8. sep 2009

....mne ked to odporucil lekar....hned som mu to oznamila....no sa mi do toho velmi nechcelo....a on mi kupil BTteplomer,ze meraj!!! 😀 ...tak som zacala...pokial sme vstavali do prace.....nevadilo....no cez off,ked zazvonil budik 4.50h....vadilo.....budil sa....no a po mesiaci a pol uz ani nevie 😀 ....zvykol si
niekedy ma rano az zhresi,ze co som nemerala 😀 ....a pritom meriam pravidelne....len on to prespiiii

flamenga
8. sep 2009

mňa sa manžel každé ráno po prebudení pýta akú som mala teplotu 😀 😀 😀

kv3tka
8. sep 2009

no neni su podareniiiiii,tiiii nasi chlapi 😀

kv3tka
8. sep 2009

sa mi vidi,ze neaka choroba na mna dolahne....mam suche podnebie,co znaci nadchu ☹
jaaaaaaj to mi este chybalo 😠 🙄

dzou
8. sep 2009

joj kveti dufam, ze nic vazne ked to teraz vyzera tak nadejne 😉
no ja to s tym mojim chlapom mam trosku tazsie kedze pred mesiacom stratil pracu a teraz zacina podnikat s jednym kamaratom(ho vidim menej ako predtym 😠 ) no a teraz ked som dostala mrchu tak sa mi vidi ze sa trochu aj tesil ze nie som tehu kedze este nevieme ako to cele dopadne s tou nasou financnou situaciou 😒 ale tak zatial je to v poho len on sa boji aby som nesla na rizikove lebo v robote zdviham tazke baliky(teraz nam to konecne upravili na 16kg) a potom neviem ako by sme platili uver no ale dokym bude babo, cize keby som tento cyklus otehu tak uz bud budu rozbehnuty, myslim s tou ich firmou alebo si najde nejaku normalnu robotu...takze aj preto mu nejak nechcem hovorit ze meriam...aj ked mu to asi doslo ked mam teplomer pri posteli, ale nerozpravame sa o tom ☹

vrabcek154
8. sep 2009

Ale sme sa rozpisali kocky... mne konci mrska, ale nebudem uz ani kontrolovat ovulku, kazdy den dva razy - jaj to sa manzel potesi, kupila som si gynex - tak uvidim, ako zaberie. skoro ma porazilo cez vikend, pytala som sa sesternice, ze ako dlho sa snazili, a ze na prvy sup -- a po tyzdni uz aj vedela, tusila ze je tehotna... asi to ale nemame v rodine vsetky tento dar..

bibi24
autor
9. sep 2009

Dobre ranko 🙂 Tak ja som vam este prisla ukazat moj grafik a za chvilku odchadzam....Len upozornujem, ze som merala v klasickom case, dost som spala, ziaden alkohol som nepila. Uz som si predtym myslela, ze mam pokazeny teplomer, lebo pomaly kazdy den rovnaka teplota a teraz toto. Krasne mi to vyslo - egg hlien, pozitivny ovu test, aj krasna bt 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2

Tak sa mi tu drzte, vsetky pozdravujem a citame sa potom 😉 papa

willi
9. sep 2009

...dobre ranko kocky 😉 ...tak vyzera to tak, ze sme sa konecne nasli v nasej temicke - to je super 😀

...kv3tka, nooo, tak vyzera to nadejne a aj to Tvoje "suche podnebie" 😎 - tehulky udajne maju oslabenu imunitu, a preto su nachylnejsie na prechladnutie 😵 - tak drzim palce

...bibi, dzou, nina, vrabcek, briiiis (kde si?) aj vsetky ostatne pozdravujem 🙂

kv3tka
9. sep 2009

krasne ranko:....
tak vrabcek klobuk dole...kazdy den dva razy.... 😀 ....
willi veru super ze sme sa nasli a konecne sa to tu rozbehne 😉 ....no a to moje suche podnebie mi prinieslo nadchu ☹ ...ako som uz vcera vedela.... 😔
a bibi.....to je iny skok....teda ozaj riadny....ovulka jak vysita 😉 tak dnes toho manzelika po prichode este riadne znasilni 😀

a ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka zatial sa drzim,co je fajn 😀

willi
9. sep 2009

...kv3tka ahoooj 🙂 ...no trosku ma mrzi, ze ostatne babule na nas uplne zanevreli 😒 , aj ked na jednej strane ich chapem ...no tak reivka, karolinka, barchee, pimma, xena, petulka, bris - podte medzi nas 😨

kv3tka
9. sep 2009

ahoooj....tak kazda si vybrala sama...a mozno niekomu taka pauza i pomoze 😉 ...
a ty mas co nove?.... 😉
ja som par dni pred mrchou,tak som zvedava,ci pride....

katka.he
9. sep 2009

ahojte baby...aj my s manzelom sa snazime ..len my uz 2 roky a nic..sme prave po dovolenke pri mori tak dufam, ze tentokrat to vyslo

katka.he
9. sep 2009

ahoj nina88...vcera si sa pytala ci si meriam BT...ano uz skoro rok

aduliak
9. sep 2009

Ahojte.....mohla by som sa k vam pridat? tiez som snazilka a niekolko mesiacov sa nam nedari, konkretne, teraz skusame 5. mesiac, mam 27 rokov, pred dvomi mesiacmi som mala cystu, ale ta do dvoch mesiacoch praskla a teraz by to uz malo byt v pohode....momentalne som 22.DC a ak sa nepodarilo teraz, chcem buduci mesiac zacat merat BT....

willi
9. sep 2009

...tak to urcite, niekedy je lepsie dat si pauzu 🙂 , ved uvidime neskor, ale bola by som rada, keby sa vratili medzi nas ☹

...noooo, ja ani nestiham dychat - totalne pracovne vytazenie 😀 , ale inak je vsetko ok...som 19-ty den cyklu (takze do mrchy zostava este 10 dni, ale zatial ziadne PMS) 🙂 , tak uvidime ako to tento mesiac dopadne 😎

aduliak
9. sep 2009

Ahoj willi.... 🙂

kv3tka
9. sep 2009

katka a grafi vytvaras?.....a co teplotka,ovulka je???....tak snad dovolenka prinesie to vytuzene babenko

jasne aduliak....vitame ta 😉 .....a krasne si sa nam predstavila....mas 1* 😀

willi tak super,ze nemas ziadny PMS.....ja ho pocitujem uz 10dni...zacalo mi to presne po ovulacii,a prsia ma uz tak strasne bolia,ze podprsenku ani neznesiem.....a po schodoch si ich musim pridrzat 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre