Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
10. sep 2009

no mam fiat stilo take kraaaaaaasne modreeeeeeee no a akurat 7.oktobra konci MOT a kedze sme teraz tak ze neviem co bude tak ho asi predame ☹ i ked ja nechcem ale mm nechce upustit od toho ☹
no ja idem lenosit od dnes do 23.9 😀 😀 😀 😀 moc tesiiiiiiiiim

kv3tka
10. sep 2009

....ved ak je v dobrom stave...tak urobte MOT....ved to je len 40£....a ak to nebudete zvladat...predate a hned ma vacsiu hodnotu....my sme prednedavnom tiez predali....polo a nechali sme si len passata...na nom sa chystame aj domov a doma predame na nahradne diely 😉
cooo dovolenka?!!!!juuuj jak ti fajne,mna to caka o mesiac 😀

dzou
10. sep 2009

no dovca 😀 ale budme len doma ale aspon bude dooooooooooost casu na snazilkovanie ak teda budeme pokracovat...
sak prave aj ja mu to hovorim ze je v dobrom stave akurat predne gumy mi treba vymenit a ja mam take poshacke nizkoprofilove takze budu asi dost drahe 😒 ale tak uvidim...no neviem on je z toho dost na nervy hlavne kvoli tomu ze platime ten uver, tak radsej by som to auto ozelela ako mimco 😀

kv3tka
10. sep 2009

no tak zelam krasnu presexikovanu dovolenku 😀 😉 ....
a neboj vsetko sa vyriesi,viem,ze je tazke,ked mate uver a este vo svete...ta neistota by aj mna zabila ☹ ...takze sa s nim stotoznujem....ved i my sa bojime,co bude,az prideme naspat na Slovensko...ako si zvykneme...predsa len tu je to ine ako doma 😔

dzou
10. sep 2009

diki 😀 😀 dufam, ze bude a ak ze bude co najplodnejsia 😉
no sak uvidime no a to vy sa uz teraz nadobro vraciate na SVK?

kv3tka
10. sep 2009

no my sme uz jednou nohou doma....ale len jednou 😉
proste cakame,az sa podari babatko a v momente to balime,doma mame uz vsetko prichystane,drahy by mal aj fajn job....ale tak ja nepojdem domov,bez pozitivneho tehutestu....nebudem si doma hladat pracu,ked mam sancu na podporu a pripadnu matersku z tohto platu,co mam tu 😉 ...a to su ine prachy 😉

dzou
10. sep 2009

no tak to hej no my ako som uz pisala ostavame tu takze budeme mat (dufam 😉 ) maleho anglicana 🙂 len sa trohu obavam tej lekarskej starostlivosti tu nie som az tak nadmerne spokojna ale tak co uz 😒

kv3tka
10. sep 2009

no veru,tej lekarskej starostlivosti by som sa aj ja bala....sme tu 5rok a nastastie sme lekara nenavstivili ani jeden....ale tak co pocuvam,na vsetko ibalgin a paracetamol...no hroza....ale mam tu kamaratku,co 1.1.2009 tu porodila chlapceka a ta bola nadmieru spokojna....ale ja tymto ich lekarom vobec neverim 🤐

kv3tka
10. sep 2009

kamaratka isla k lekarovi s egzemom....co sa jej rozsiril z ruk,noh a brucha uz aj na tvar.....lekar pokukal....a povedal,ze si ma masirovat prsia..... 😀 😀 😀 ta ho skoro zbila,tak kupila letenku a sla domov....silny zapal v krvi,trojake antibiotika....vymera krvi a neviem este co....mesiac bola doma....a vidis,tu jej poradil masirovat si prsia,no hroza 😠

dzou
10. sep 2009

noooo aj dost zavisi ze aky doktor ja som bola uz viackrat 😒 najviac ma stve to ze sa musis dpredu objednat pomaly aj vtedy ked uz umieras... raz som mala zapal moc. ciest tak ze som az cikala krv tak som tam prisla(mame to dost blizko tak ze nebudem volat) a ona ze ci nemozem pockat do rana 😠 ja ze nie lebo ze sa to neda vydrzat a cikam krv tak som bola objednana hned o hodku a v tomto ale musim povedat ze mi dali ATB co zabrali do hodiny vdaka bohu a ked som to mala na SVK ta som mala ATB co zabrali az na druhy den a to bolo strasneeeeeeeee
a co sa tyka tehu tak mm segra tu tiez rodila a sice sa nestazovala(ale ona miluje anglicko, anglicnov a vsetko s tym spolocne takze preto 😝 ) ale co viem tak bola len 2x na UTZ aj to neviem ci prvykrat az v 12tt a ked prvy krat prisla ku dokymu tak jej ani nebrali krv a ani nic ze ked jej test ukazal ze je tehu tak proste je...ze to co ma byt 😠

kv3tka
10. sep 2009

presne kamaratka otehotnela v decembri....prisla k dokimu,ze je asi tehotna,ze ma pozitivny test a on,ze ok...nech ide domov a pride v marci.....ano dobre pisem v marci.....na UTZ 🙄 ....a v pripade problemov aj skor,podla potreby...no nestihla to,v 6tt potratila....zacala krvacat,sla do nemocnice a poslali ju domov....ze sorry o babo ste prisla....a ona,ze a vycistit,alebo prezriet.....nic,ze to priroda zariadi ☹
teraz otehotnela opat,a hned kupila letenku a sla domov.....vraj tu uz neostane 🤐

dzou
10. sep 2009

no teeeeda ma nestras ☹ no ale ja viem ze je to tu tak dost na h..o no ale domov nechceme ist tak dufam, ze ak sa zadari ze zubrienka bude silna a ok

dzou
10. sep 2009

a to ano nemala midwife?

lubka89
10. sep 2009

ahojte babky ako?

dzou
10. sep 2009

Ahoj 😉 tak vselijako 😒 a ty?

kv3tka
10. sep 2009

nestrasim.....to by som si nedovolila 😉 ...ale bolo to tak a podrobnosti si uz nepamatam 🤐

lubka89
10. sep 2009

dobre aj ked som unavena z prace🙂

kv3tka
10. sep 2009

som videla testiky v albume....krasna dialnica lubka 😉

lubka89
10. sep 2009

ja viem to je to 7 mesacne snazenie

kv3tka
10. sep 2009

7mesiacov???....a co zabralo,daj neaky typ,ked to uz vyslo....porad 😀

dzou
10. sep 2009

ja viem kveti ze nechces strati ale aj tak sa toho obavam ☹ no sak potom uvidim a dam vediet 😉
lubka no teeeeeeeeeda nadherne// aj ja chceeeeeeeeeeeeeem ale teda straaaaaaaaasne moc gratulujem a teda v ktorom si tt?

lubka89
10. sep 2009

snazit sa, snazit sa, snazit sa🙂

dzou
10. sep 2009

lubi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mas svetu pravdu a aj si merala ci len tak prirodzene?

lubka89
10. sep 2009

tipujem nejaky 2-3 tt

kv3tka
10. sep 2009

to sa snazime,niekedy uz ani nevladzeme 😀 ...a zatial bez uspechu 😒

dzou
10. sep 2009

myslis od oplodnenia?

kv3tka
10. sep 2009

kolky den po ovulacii si robila test,vies?

lubka89
10. sep 2009

dzou len tak prirodzene ale brala som vitaminy
kv3tka no 29 som mala dostat a len vcera som si robila test

kv3tka
10. sep 2009

...sme ta nato nahovorili,cooo? 😉 a dobre si spravila,ze si sa dala nahovorit 😀

dzou
10. sep 2009

a ake? ja beriem E-cko, C-cko a listovku a mm berie E-cko a C-cko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre