Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

ludinka
8. okt 2009

len som cakala ze dojde skor pretoze dva mesiace pred tym dosla po 26. dni, ale co uz robi si co chce

ludinka
8. okt 2009

😠

simib
8. okt 2009

Ludi presne viem ako sa cítiš.Ja som sa dnes asi prvý krát tak tešila z mrchy.Vždy som mala 28DC a teraz 33DC,takže zabiják.

willi
9. okt 2009

...dobre ranko 😉 ...teeeda, vcera boli usilovne len tri kocky 😕 ...kde ste ostatneeeeee 😀

blackrose
9. okt 2009

ahojte 🙂 no vy tu nic nepisete ☹
tak ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
a willi, dufam, ze tvoje "jemne priznaky" a moja vysoka teplotka nam zaruci tehotenstvo! 😀 😵

nina88
9. okt 2009

Ahojte... jaj baby, ani neviete ako vám to želám... 😉 😀 Ja mám dnes oslavu, bé bé... 😝 😉

willi
9. okt 2009

...ahoj black 😉
...takze teplotka zatial ok 😵
...no, neviem, ci to uz mozme povazovat za nejakej "jemne priznaky" - to by bolo podla mna prilis skoro, skor to beriem ako PMS 😀
...ale ak by nahodou, tak sme si to celkom dobre podelili, Ty s teplotkou a ja budem mat priznaky 😀 😀 😀

willi
9. okt 2009

...black a este Ta poprosim o radu pri tom zmensovani fotiek 😅 ...takze program uz mam v PC a co dalej?

blackrose
9. okt 2009

😀 😀
ja to zatial nechcem povazovat za ziadne priznaky, ale verit musime stale 🙂
no ja som s tym picasom robila len raz... neviem presne ako musis postupovat, ale skus sa tam preklikat a malo by tam byt nieco ako zmesovanie fotiek, alebo komprimovat...
viac si zial neviem poradit.

willi
9. okt 2009

...to ano, verit, verit, verit - inak to nejde 😀

...skusim sa s tym programom "pohrat", ked budem mat viac casu 😉

...a Ty sa ako citis? Ziadne "jemne priznaky"?

aduliak
9. okt 2009

Dobre ranko babenky.... ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 a uz tomu vobec nerozumiem 😢

aduliak
9. okt 2009

to akoze mam dnes dostat mrchu??? 22.DC???? to sa mi nechce verit...

willi
9. okt 2009

...ahoj adu 🙂 ...tak s grafom Ti ja velmi neporadim 😅

aduliak
9. okt 2009

vsak prave ani ja si neviem dat rady 😖 cele je to nejake divne ☹

nina88
9. okt 2009

No teda adi, vyzerá to tak... 😒

flamenga
9. okt 2009

aduliak žeby uhniezdenie? 🙂

aduliak
9. okt 2009

na mrchu sa teda necitim...ani prsia ani krize, podbrusko len sem tam a to ma teda rped mrchou boli riadne ☹ a 22.DC som v zivote mrchu nemala.... ☹
ahoj flamenga.....nova tehu? 🙂

flamenga
9. okt 2009

aduliak niektoré baby mávajú v čase uhniezdenia vajíčka do maternice pokles teploty 😉 ak pôjde teplota zajtra rapídne hore, tak je to jasné 😉 držím palce

a či nová tehu? No zatiaľ sa tak testy tvária... ale mrchu mám dostať až zajtra 😀

willi
9. okt 2009

...ahoj flamenga 😉 ...pocitujes aj nejake ranne priznaky?

flamenga
9. okt 2009

willi nie, zatiaľ nič... len trošku citlivé prsia a občas bolesť v podbrušku ako na krámy 😠 ináč vôbec nič 🙂

willi
9. okt 2009

...falm a tie testy su ukazkove, takze na mrchu mozes najblizsich 9 mesiacov zabudnut 😵

willi
9. okt 2009

...tak to su tie prvotne priznaky o ktorych casto ani len zena netusi, ze "vestia" nieco krasne 😉 ...a aky si mavala cyklus? Pravidelny? Videla som v Tvojom albumiku, ze si tiez merala BT

willi
9. okt 2009

...a nechcela som napisat falm ale flam 😅 , prepac 😉

aduliak
9. okt 2009

Flamenga, gratulujem!!!! tolko krasnych testov sa nemoze mylit!!!

willi
9. okt 2009

...presne adu, si to vystihla 🙂

flamenga
9. okt 2009

willi hej, cyklus pravidelný ako hodinky 🙂 BT som merala najprv kvôli tomu, že som chcela zistiť, či fungujem tak ako mám, keďže na začiatku môjho mrchovania 😀 som mala dosť problémy.... no a potom sa už toho nedalo zbaviť 😀, párkrát som si povedala, že už nemeriam, však viem, že fungujem, po čase som už mala veci tak odsledované, že aj bez teploty som vedela kedy je ovu (výtok, bolesť, krčok)... no potom som zistila, že bez merania som nervóznejšia ako s meraním 😀 tak som merala ďalej.....

no a tento mesiac bol teda perný... síce sme sa s manželom snažili o sto tristo 😅 ale na cytológii mi zistili nejaký slabý zápal, tak som hneď po ovu začala brať 5 dní čípky.... no a pred týždňom ma skolila chrípka... teploty 39... ale už sme z toho vonku, tak snáď bude všetko ok a tá sviňa mrcha už fakt 9 mesiacov nepríde 🙂 😵

aduliak
9. okt 2009

Flam....ja som si ista, ze to bude ok!!!
kolko ste sa snazili?

flamenga
9. okt 2009

adu 15 mesiacov 🙄

willi
9. okt 2009

...flam, takze cely priebeh bol celkom ok 😉

...inak ja som tiez mala chripku, ale uz je to za mnou 😉

willi
9. okt 2009

...flam, takze odmena zasluzena po takej dobe 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre