Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
14. okt 2009

ahojte baby, tak ja zacinam novy cyklus snazenia... a len aby ste vedeli, tak som uplne v pohode. Vobec nesmutim a tesim sa na dalsie snazilkovanie 🙂
Inak, mrcha ma prekvapila o 2. hodine v noci 😒 na stastie ma mm prastil v spanku do hlavy a ja som sa na to zobudila 😀 a zistila som, ze ma nejako podivuhodne boli brucho. Do 5 min. som dostala... 😀 mm mi potom na to povedal, ze asi zacitil krv 😀 😀

blackrose
14. okt 2009

nina, ja sa pridavam, ak to vyjde, tak vasich upovedom o tvojom planiku s "hodinovym hotelom pre snazilky" 😀

kv3tka, drz sa hore, drzime ti palce 🙂

puska16
14. okt 2009

ninka ja taky pridem do hotelika...ked to bude fungovat 😉 v kazdom pripade drzim palceky.. 🙂

katka.he
14. okt 2009

asi mate vela prace vsetky, co? pilne pracujete ako vcelicky 🙂

nina88
14. okt 2009

Pilne pilne Kati... Mám toho taaaak veeeela... 😒 Ale aspoň je robota... 😉 Joj baby, tak len držte palce, dnes som 9 DC, od zajtra asi merám...

katka.he
14. okt 2009

ninus ..ja tu budem mat o chvilu sefa...a aj zajtra cely den...uf bude rusno... 😀

puska16
14. okt 2009

ninka ja som to tiez tak par mesiacov skusala ze som zacala merat len od 9dna do ovu a pak tesne pred mrchou...ale zial mi to nevyslo...tak dufam, ze tebe to vyjde, sem-tam treba aj samu seba oklamat nie?? 🤐 🙂

nina88
14. okt 2009

Čo ti nevyšlo? Ja takto budem merať preto, lebo ma to obmedzuje... Možno nebudem merať vobec, mám 5 ovu testov... uvidím...

puska16
14. okt 2009

byt tehu...ale hej presne ako hovoris..aj mna to niekedy moooooc obtazuje....ale ja som taky nedockavec

aduliak
14. okt 2009

Black...takze zase zaciname spolu novy cyklus, dvojicka moja 🙂 ....aj ked mne sa to este poriadne nerozbehlo...takze neviem, kedy mam 1.DC 🙂 asi sa idem zkontrolovat na vecko 🙂

nina88
14. okt 2009

Tak adu 1. dc je podla mňa včera, ale veď to nie je podstatné, nie?

katka.he
14. okt 2009

mne zas lekarka povedala, ze 1 den sa rata, ked zacnes krvacat..nie spinit, nie ked mas bolesti, ale ked uz krvacas... tak teraz neviem ani ja ako to mam brat

puska16
14. okt 2009

mne tiez povedala ze odo dna ked mas riande silnu mrchu od toho dna mas ratat dni....

blackrose
14. okt 2009

no ja s tym problem nemam, mne ked zacne, tak normalne uz hned krvacam... ale adi, ked si vcera spinila a dnes nic, tak vcerajsom podla mna nerataj. Ja by som ratala az od vtedy, ked by som uz normlane bez prestania krvacala. Mozno ked si vcera spinila a dnes nic, tak si tehulka 😉 aj to zvykne byvat.

blackrose
14. okt 2009

ach joj, tie preklepy 😉 ospravedlnujem sa 😀 asi sa velmi ponahlam 😅

nina88
14. okt 2009

No black ja to mám tiež tak, že ak začnem, tak poriadne... 😒

blackrose
14. okt 2009

idem obedovat... az sa mi nechce ist do tej zimy co je vonku... brrrrr... ja chcem letoooooooo 😠

nina88
14. okt 2009

V zime sa lepšie plodí.... 😉 🙂 Chlapi nemajú v takom teple zásoby... 😉

aduliak
14. okt 2009

no tehula, to nie som...teplota klesla...uz len musim cakat, kedy sa to konecne rozbehne, lebo stale nic 😠

blackrose
14. okt 2009

to je pravda 🙂 aj sexik je prijemnejsi, ak sa nelepiem 😀
adi to je zle, ked vies, ze nic ale stale sa nechce rozhbehnut... hmm

aduliak
14. okt 2009

je to hrozne.....ja som totizto cakala mrchu az stvrtok - piatok, preto ma to prekvapilo, ze som vcera spinila 😢

katka.he
14. okt 2009

adi a este nic nedorazilo?

aduliak
14. okt 2009

Kati...nic 😢 a brucho trochu boli.... 😖

nina88
14. okt 2009

Adi daj graf

aduliak
14. okt 2009

dnes som nemerala, som v tych Cechach....takze plati vcerajsi....

puska16
14. okt 2009

hm....tak to je divne, asi sa tvoje telo buri, a chce aj ono byt tehu 😉

aduliak
14. okt 2009

no chce.... 😀 asi si dam vecer varene vinko s manzelom 🙂 tento tyzden pride uz dnes vecer (akurat, ked sa nemozeme snazit 😒 )...ale aspon si urobime pekny vecer 😀

kafoditka
14. okt 2009

vsetkym smutnym snazilkam, ktorym opat a zasa prisla mrcha prajem pekny den..

aduliak
14. okt 2009

ahoj kafoditka 🙂 aj tebe pekny den...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre