Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

pici
10. aug 2009

urcite ano...

reivka
10. aug 2009

pici no ved 5. mesiac sa snažíme, aj ked neviem ako 4. dopadol ešte a tretie veru chceme, zapáčilo sa nám to 😵

ja by som bola najradšej keby ste už všetky druhé bábo čakali 🙂

reivka
10. aug 2009

dr. hovoria, že do 1 roka by sa malo zdravému páru podariť otehu ..........tak ak to niekomu nevíjde po roku, mal by sa dať vyšetriť už určite, aj ked niekto nevydrží psychicky tak dlho neúspechy, že? ☹

barchee netráp sa, ešte sa podarí, určite!

brisilda
10. aug 2009

reivka a ty si mala dake problemi ked si cakala druhe?? lebo ja som dostala po porode silne krvacanie ( zabudnuty kus placenty )tak som sa po tyzdni vracala ☹ v zivote to nechcem uz zazit sice to bolo bezbolestne ale ten pocit ako sa s teba vali krv bleee vtedy zomna isla prudom krv ☹ tolko co som dala vlozku ju hned trebalo menit a nakoniec premna prisla sanitka lebo som sa bala co len postavit ☹ tak teraz len dufam,ze nebudem znasat nasledky za chybu ktoru spravil lekar ☹ a to bol prosim pekne primar 😢
A inak ani ja by som tretim dietatom nepohrdla 😉 reivka dufam, ze sa vam zadari tentoraz dievcatko 😉 😉 😉

brisilda
10. aug 2009

reivka mne bolo povedane, ze po polroku popripade po 9 mes. no zalezi od lekara 😒 ale oficialne to je ako pises po roku

kacenka24
10. aug 2009

Ahojte dievčence.
Ja som sa dnes akurát vrátila z prehliadky u nového Dr. Robil mi sono vaječníkov a vyzerá byť všetko v poriadku. Žiadne cysty, zrasty a pod. Tak sa vytešujem. 🙂 A od budúceho cyklu užívam Clostilbegyt.

pici
10. aug 2009

kaci a ten clostylbegyt je na co ????

bibi24
autor
10. aug 2009

No veru, tazko je mysliet si, ze je vsetko ok, ked sa nedari a nedari z mesiaca na mesiac 😒

reivka
10. aug 2009

dakujem brisilda, chceli by sme dievčatko veľmi,
ja som nemala nijaké problémy pri druhom, len malý hematom na začiatku, ale vstrebal sa a bolo dobre ale mali sme probémy obrovské ked som bola tretí krát tehu, lebo to hororovo dopadlo 😢

brisilda
10. aug 2009

reivka tak to mi je luto nebudem pisat, ze si to viem predstavit pretoze moja predstava by sa realu isto ani zdaleka nepodobala ☹ ale so srdca ti prajem aby si mala raz v naruci vlasne dievcatko 🙂) a tak isto aj dalsim kockam prajem aby sa raz dockali toho maleho rozkosneho cloviecika

reivka
10. aug 2009

no to si veru nevieš predstaviť, to bolo 5 mesiacov utrpenia, hocikedy sa zo mňa liala krv aj pol litra naraz, zrazu som len stála alebo aj v noci ležala v kaluži a najhoršie bolo, že sa to hned neskončilo ale to trvalo dlho, ked niekto príde o to na začiatku, ani nevie poriadne o čo prišiel
a dakujem ti že mi praješ, ked tu všetky túžime po tom, aj tebe nech sa zadarí a všetkým

barchee
10. aug 2009

ahojky babulky 😉 ďakujem za podporu, ste zlaté 🙂 nie som smutná, skôr sklamaná, že "zase" to nevyšlo...nevadí, tento mesiac idem gyndovi, manželovi som "nakázala" sa objednať urológovi na spermiogram, tak snáď tak spravil 😀 inak, som aj rozmýšala, že by sme si s manželom vyrazili do mesta, troška sa pripili a dali taký divoký vášnivý sex 😀 možno sa len potrebujem trocha uvolniť a volako to z tej sprostej gebule dostať 😀 ale tie vyšetrenia chcem každopádne absolvovať, aby som mala kľud na duši, že je všetko ok...ak nedajbože nebude, nech sa s tým čím skôr niečo robí...odmietam sa tu každý mesaic depkovať len preto, lebo 12 mesiacov snaženia je "norma"...ja mám dosť už po 5. 😕 tento mesiac som jak puberťáčka, také pupáky sa mi na ksichte vyhodili jak došli krámy, už dobre dávno som také nemala 🤐 😀

brisilda
10. aug 2009

barche mna taktiez mrcha min. mesiaca prekvapila o 3 dni skor no umna je to s pupakmi naopak stale som s nimi mala problem a teraz ako keby nic 😉 hadam ma konecne prechadza puberta 😉
barchee daj potom vediet co a ako ste dopadli u dokiho 😉 Inak podla mna sa daju spravit na vlastnu ziadost vysetrenia aj skor 😉 no neviem ako to je v takom pripade s platenim no kazdopadne to je lepsie ako sa psychicky nicit 😒

reivka
10. aug 2009

barchee súhlasím, netreba zbytočne čakať a ked sa rozhodneš nedodržiavať rok snaženia, len ti to schvalujem, keby bolo niečo aspoň to začnete skôr riešiť a skôr budeš mať dieťa

karolina23
10. aug 2009

ahoj baby kupila som si ovu test a tam pisu ak mam 33 dnovy cyklus v mojom pripade tak test by som mala robit v piatok ale bojim sa aby to nebolo neskoro mohla by som si ho spravit napr v stredu?

reivka
10. aug 2009

a priznaky ti nič nenapovedajú? podla nich sa nemôžeš riadiť ??

karolina23
10. aug 2009

ja neviem u mna je to vseliak uvidim ja by som si kupila aj viac len keby neboli take drahe tie testy 😀

reivka
10. aug 2009

no ved neregistruješ si hlien alebo krčok?

my sme si s mm naplánovali dalšiu dovču a našťastie tento mesiac tiež práve cez ovuláciu, tak ak sa nepodarilo na minulej tak snád na tejto, teda čakáme

karolina23
10. aug 2009

ale hej ale zatial sa nic nedeje ja len ze ci to mam presne dodrzat ako pisu na letaku ci nahodou sa neda testovat aj skôr sak uvidim podla hlienu 😒 tak vam drzim palce hadam august september bude to prave orechove

reivka
10. aug 2009

jul alebo august, lebo ešte neviem ako dopadol jul 🙂

karolina23
10. aug 2009

registrujem zatial je taky vodovy teplota rano bola 36,4 a krcok zatial neviem rozpoznat som si o tom citala ale kontrolujem si to prvykrat ja sa dotoho zabehnem a ak nevyjde tentokrat skusime nabuduce manzel je uz nedockavy ale cim dlhsie spolu nemame sex tym by to malo byt lepsie aspon dufam 😵

reivka
10. aug 2009

nooo, že vraj ano, ale to by som teda bola už tehotná 😀

karolina23
10. aug 2009

sak hadam sa podari uz ma otravuje je nedockavy ti chlapy bez sexu neviem co by robili hadam to bude nanieco dobre som mu povedala musime pockat chvilku aby bol ten spravny hlien a potom sa môzes na mna vrhnut 😅

brisilda
10. aug 2009

karolinka pocuj ty toho svojho manzelika akosi triznis no🙂) ved nebud nanho zla .Ten moj ma uz aj odhana 😉 toho mesiaca kazdy den a basta 🙂)) ale jedine ak mam chut ak nie tak je pauza jeden den 😒

reivka
10. aug 2009

len jeden deň pauza??? aj môj ma už odhana 😀

brisilda
10. aug 2009

no ☹ nic nenechavam na nahodu ved nech si zvyka teraz zataz a bud. mesiac iba cez ovu 😀 to aby boli nazhromazdovane no uz sa mi ich tam podarilo udrzat celu noc cize ani kvapka nazmar 😀 tak hadam to teraz uz vyjde 😒

karolina23
10. aug 2009

ja ho netriznim aj on velmi tuzi po potomkovi ale musi vydrzat aj doktor mi povedal cim dlhsie odstate spermie tym je to lepsie neboj mi to dozenieme cez ovulku budeme makat aj sa mu to znechuti sak len 3 a pol dna to neni take strasne a ak budem tehotna a nahodou nam doktor zakaze sex tak nech si zvyka chlape 😕

reivka
10. aug 2009

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle... baby táto pani lieči neplodnosť a pomáha otehotnieť bylinkami, aj téma je tu o nej je to pani Kopáčová

pici
10. aug 2009

akurat som to pozerala. .... urcite na tom nieco je...

brisilda
10. aug 2009

reivka ano ano uz som o nej pocula zlata to zena ma uzasny dar

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre