Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

brisilda
24. aug 2009

vrabcek pri fotkach je hadam aj stranka neviem presne ktore myslis no ked si hodis tu stranku tak ono ti to najde potom staci iba vlozit foto z PC a mas to 😉

bibi24
autor
24. aug 2009

Barchee, s tou naladou sme asi na tom podobne obidve ☹ Ja pojdem vecer behat, ale neviem, ci to zo seba vybeham. Uvidime. Vzdy spolu s ms pride takato nalada, co s nou narobim... 😒
A ako sa blizi snazenicko, tak sa zase nalada zlepsuje...aj ked, uz som pisala, ako na prd nam to tento mesiac vyjde. 😒

karolina23
24. aug 2009

bris uz to mam diky za radu 😀

bibi24
autor
24. aug 2009

halo halo, nikto tu nie je? Ja sa prave chystam behat, za taku polhodku pojdem....a vy co? ako budete travit dnesny vecer?

dzou
24. aug 2009

willi dakujem 😀 je to jack russell zatial je to nase jedine babo 😀
inac tak ja som 24DC, v piatok ma byt mrcha tak dufam, ze nepride ale asi hej lebo ovulka asi nebola ☹ podla testu, jedine ze by bola skor alebo neskor testovala som medzi 12-16DC tak ani neviem co si mam mysliet zatial ma ani prsia nebolia len trosku bradavky , normalne ma bolia cele prsia a trochu ma dnes pichalo v podbrusku, keby som vedela ze ovulka bola tak by som si aj mozno myslela, ze som tehu... ale takto je to asi PMS 😠 ☹

brisilda
24. aug 2009

dzou ja mam dostat mrchu zajtra 😠 😠 uj fuj nech nechodi nechcem ju tu 😀 😀 😀 ale ne teraz by som ju aj uvitala nech uz pride ked ma prist a nech ma uz nenatahuje 😖 min. mesiac som mala 26 DC teraz neviem aky bude myslite, ze sa mam testnut ak nepride ????

dzou
24. aug 2009

cize zajtra si 28DC?ja by som testla , ale ja som taka nedockavka 😉 mne je akurat zatial cudne ze praveze mi vpodstate nic nie je myslim PMS co uz normalne byva,zravka, prsia ma bolia, nafuknuta som a teraz nic 😒

brisilda
24. aug 2009

no ja to tiez mavam prsia aj 2 tyzdne pred mrchou boli a teraz zacali vcera inak som zajtra 26DC riadim sa podla posledneho cyklu ☹ no ale pockam asi do piatku

dzou
24. aug 2009

jaaaj no ja hovorim, ze keby som vedela ci bola ovulka aj by so si mozno trochu myslela ze som tehu, lebo akurat posledny cyklus ked som mala pred mrchou ma straaaaaaaaaaaasne boleli prsia...asi tak 5 dni pred zacali a vtedy som si hovorila, ze ked nebudem mat ziadne PMS tak urcite vtedy budem tehu,teraz to v podstate tak je ale zase asi nic 😒 ale tak dufam, ze tvoja nepride a preco by ti nevadilo keby prisla?

brisilda
24. aug 2009

no nebude mi to vadit, pretoze v sept. ideme na dofcu a to cestovanie si neviem predstavit kebyze som tehu mn eje uz po 5 hodinach v aute zle ☹
inak nehovor hop pokial nepreskocis mozno si ovu mala a ani o tom nevies 😉 drzim palce

bibi24
autor
24. aug 2009

Dzou, jeeej, jack russell je krasny psik, aj ja by som takeho chcela 😵 Inak, preco si neskusila testovat dlhsie? Ovu nemusi byt presne 12 az 16 dc...kludne mohla byt neskor.

Bris, ty sa tiez riad podla ovu a podla toho, aku mavas LF. Kolko dni si teraz dpo?

Inak baby, tie priznaky su uplne na prd....to sa podla mna podla toho vobec neda urcit, ci zena je, alebo nie je tehotna. Zisti to jedine podla vynechanej ms a podla tehu testov a potom spatne vie posudit, ze aha, toto mozno boli tehu priznaky...ale vopred, pochybujem.

dzou
24. aug 2009

brisilda joj bodaj by si mala pravdu... tak s tym autom neporadim 😒
bibi no testovala som vtedy poprve preto ze uz som mala len 5 testov 😉 a dalsie uz som nechcela kupovat... a podruhe ja mam celkom pravidelne cykly a cyklus predtym som ovulku mala podla testu 14DC tak som myslela, ze ju vtedy zachitim 😒
no tie priznaky ...mas svatu pravdu, sak v podstate je to presne jak PMS...ach jooo

bibi24
autor
24. aug 2009

Dzou, tak to je zvlastne...mohlo sa stat, ze toto bol anovulak (to sa bezne stava), alebo aj to, ze ovu bola jednoducho posunuta.

brisilda
24. aug 2009

bibi ja mavam 26 az 28 DC a po ovu som asi 10 dni neviem ☹ ale asi ovu bola ked som mala rano BT 37

bibi24
autor
24. aug 2009

Bris, ak 10, tak to je este malo na testovanie, skus pockat aspon 2 dni, hm? 😉 S bazalkou ti velmi neporadim, lebo nemeriam...tak vela o tom neviem.

dzou
24. aug 2009

no ved ze to uz prave nezistim, ci bol anovulacny alebo sa ovu posunula 😒 😠 😠 joj som z toho moc smutna ☹ brisilda ja teplotu nemeriam, takze neviem ... ale rozmyslam, ze nabuduci cyklus asi budem...

brisilda
24. aug 2009

ja som teraz zacala 😉 a testovat nejdem najskor az piatok no ako sa poznam pride mrcha uz cochvila 😀

dzou
24. aug 2009

a inac kam idete na dovcu?a preco si myslis ze pride mrcha?

brisilda
24. aug 2009

dzou ja mam taky tusak ze pride uz si ju aj predstavujem ze ju mam 😀 a na dofcu ideme autom do Spanielska cize plodit sa bude tam 😉 zmena podnebia tak to hadam vyjde 😎 a co hadam vyjde a basta !

dzou
24. aug 2009

no dufam,ze vyjde veeeeeeeeeela ludom sa to podarilo akurat cez dovcu.skoda ze ja cez tu moju som mala mrchu... 😒 ale tak uvidime 😒

karolina23
24. aug 2009

ahoj baby bris teba sa chcem spytat ze ked je zena tehu tak jej stmavnu bradavky a to jej stmavnu hned alebo az neskôr co zisti ze je tehu 😀

bibi24
autor
24. aug 2009

Dzou, ja som aj bola na dovci, aj som mala vtedy ovu, aj nic 😀 Takze nie kazdemu sa podari na dovolenke...
Karolina, no neviem, este som nebola tehu, tak neviem...podla mna, ale je to jeden z priznakov, ktore sa zacnu prejavovat az ked sa vajko uhniezdi, cize cca 6-10 den po ovu...skor asi nie.

Ja som bola behat a teraz uz osprskana sedim a pozeram raftakov...a je mi fajn. Sport naozaj pomaha 😉

dzou
24. aug 2009

sak jasne ze nie kazdemu, ale tak castejsie 😀

karolina23
24. aug 2009

hej hej bibi myslim si len sa pytam asi sa mi zacinaju prejavovat PMS a uz ma to stve nech ma moje telo neklame stale lebo potom neviem nacom som je to skoro rovnake tie PMS priznaky s tehu priznakmy 😅 😕 🙄

bibi24
autor
24. aug 2009

tak to mas pravdu, je to takmer rovnake, preto je to tazko rozoznat. 😒

brisilda
25. aug 2009

karolinka vraj ano stmavnu no ja som pri Samkovi take cosi nemala mne bolo iba strasne zle a bolelo ma brucho ☹ ale az ked som uz mala potvrdene tehotenstvo 😉 vtedy som sa nesledovala 😖 a prsia som si vsimla, ze su vacsie az ked som kojila a plavky mi boli male 😀 😀 😀 to sa rapidne zvacsili 😎 Inak na priznaky sa nespoliehaj daj prednost radsej neprichadzujucej mrche to mas najistejsie 😉 drzim palce

willi
25. aug 2009

🙂 zelam vsetkym snazilkam dobre ranko...vyspinkane?
...dzou 🙂 , je nadhernyyyy (alebo nadherna?), nebola som si celkom ista z tej malej foto, ci je to jack russell 😉 , my mame tiez tuto rasu - 14 tyzdnove steniatko 😵 a tiez je to (zatial) nase jedine babatko a VELKY MILACIK 😎

bibi24
autor
25. aug 2009

aj ja prajem krasne rano 🙂
Bola som na tu krv, pre vysledky mam ist buduci tyzden 2.9., lebo teraz ma moja dr dovolenku. Tak uvidime, ze co.
A pohadala som sa mm, tak som smutna. ☹

willi
25. aug 2009

...ahoj bibi, takze vysledky budu o tyzden 😒 , no nejako to musis vydrzat 😉 ...
...hadky utuzuju udajne vztahy 😉 , takze aj to je niekedy potrebne

willi
25. aug 2009

😕 ...nikde nikto...asi vsetky pracujete, tak idem aj ja...slnieckovity den Vam vsetkym zelam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre