Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

diamond_doll
25. aug 2009

blackrose dakujem ale zatial len tak potichu ja tomu neverim este nejako 🤐..Nam to vyslo na prvy krat..ale nebojte aj vam to vide..len nestresujte a nesledujte sa tolko to neni dobre

blackrose
25. aug 2009

aj kamoske sa to podarilo na prvy krat... stava sa, no 🙂 ona je uz v 6. mesiaci...
ved hej, ja viem, ale ked to je take tazke... nesledovala som sa prvy pol rok, teraz som si povedala, ze si zacnem sledovat ovulaciu, ale snazim sa na to az tak nemysliet... 😅

diamond_doll
25. aug 2009

no len ja to este neviem na sto pro ci som tehotna..cakam kym skonci lekarke dovolenka 😀 ..nesleduj si ovulaciu ..naco ..skusajte kazdy den a trafite sa 😵

brisilda
25. aug 2009

diamond ved si daj radsej slipove vlozky a inak gratulujem to je super 😀 normalne som prekvapena no ak nahodou budem tehu tak budem verit uz aj vytokom 😉 ak nie ide sa dalej 😀 😀 😀

diamond_doll
25. aug 2009

brisilda..no to ma nenapadlo nejako tie vlozky slipove..aka som sprosta .. 😀 .a kedy mas dostat svinu? 😠 ..ja som robila test uz v den kedy som mala dostat a bola tam ciarka viditelna.....

blackrose
25. aug 2009

😀 hej aj tak sa da... a draheho k tomu ani prehovarat nebudem musiet 😉 😅

diamond_doll
25. aug 2009

blackrose ja mam tiez takeho nadrzanca ..niekedy to je ale na nervy dost 😀

miroslava89
25. aug 2009

ahojte, nam sa podarilo otehulkovat v 4 cykle snazenia zial len na 19tt..o nase dvojicky dievcatka sme prisli 😔

myslite si ze je mozne aby sa aj druhykrat tak rychlo podarilo "vytvorit" si potomkov?

bibi24
autor
25. aug 2009

Bris, ten biely kremovy vytok mozes mat a nemusis byt tehu....Vela bab taky mam, napr. aj ja.

Diamond a kolko ste sa snazili?

brisilda
25. aug 2009

diamond tak ja som mala posledny cyklus len 26 dnovy teraz som v 26DC cize mala prist dnes ale pockam este na 28 Dc 😀

brisilda
25. aug 2009

bibi no ved to ja som mala podozrenie na ovulku kedze sa tak natahuje 😒 niektore baby ho mavaju tak neskoro takze som zvedava ale je mozne ze aj pred mrchou je taky no ved pockam a uvidim kazda sme ina ale moze byt ze je to znamenie prichadzajucej mrchy 🙂))

bibi24
autor
25. aug 2009

Diamond, ahah, prepac, uz som si precitala, ze na prvykrat. No tak to ty asi nepoznas nase pocity z niekolkomesacneho snazenia, tak sa ti dobre vravi, ze na to netreba mysliet...neprezila si to...Ale inak, gratulujem, ze mas viac stastia ako my 😉

No a kazdodenne snazenie sa da absolvovat este tak jeden mesiac, ale niekolko mesiacov, alebo dokonca rokov to takto praktizovat nie je jednoducho mozne.

diamond_doll
25. aug 2009

brisilda no tak pockaj a potom si sprav test 😀 bibi24 nam to vyslo na prvy krat ani neviem ako......

diamond_doll
25. aug 2009

bibi24 prezila som si aj take ako vy ale nie s tymto priatelom ale s byvalym este..2 roky sme sa snazili a nic nebolo 😠

bibi24
autor
25. aug 2009

Diamond, tak asi to tak malo byt, asi nebol ten pravy 😉

Miroslava89, to je mi hrozne hrozne luto, ze si prisla o babatka ☹ Muselo to byt naozaj (a asi este aj je) velmi tazke...mrzi ma to. Tazko je to vobec opisat slovami.
Len, my ti tu asi neporadime, kedy sa ti opat podari otehotniet, bodaj by sme to my sami vedeli...Ja ale verim, ze ked sa ti uz raz podarilo otehotniet, ze sa ti to podari opat....urcite ano. 😉

karolina23
25. aug 2009

blackrose hej dobre nebudem si vsimat svoje telo skusim to ale to sa urcite somnou priroda zahrava a niesom asi sama 😢
diamond gratulujem ti 😀

brisilda
25. aug 2009

karolinka to sa neda nevsimat si telo pokial tuzis po babatku 😉 podla mna to nedokazes to by si sa musela zamestanat a nemat cas na net 😀 😀 😀

diamond_doll
25. aug 2009

karolina23 dakujem 🙂..

idem ja chrapat dobru noc prajem 😵

karolina23
25. aug 2009

tak to mas pravdu sice dnes som tu bola len 2 krat ale neda sa to baby sak nee momentalne mame doma robotku zateplujeme barak tak trosku vonku s manzelom varim papat im davam tak nato nemyslim ale je to velmi tazke velmi velmi 😀

karolina23
25. aug 2009

diamond bru nocku prajem

vrabcek154
26. aug 2009

Sorry diamond, nic v zlom, ale toto je tema 4.mesiace snazenia a nic, a nie Podarilo sa na prvy krat..
Samozrejme gratulujem 😉

willi
26. aug 2009

...ahojte babulky 🙂 ...ste Vy ale usilovne ako vcielky v tom pisani 😉

...v prvom rade chcem pozdravit Miroslavu 🙂 ...je mi luto,co sa Ti prihodilo,ale asi ziadne slova nedokazu tu bolest potlacit...zrejme len cas to trosku zahoji, aj ked zabudnut sa neda a strach uz ostane vzdy v Tebe...ale mas tu nas, takze sup-sup a urcite sa to podari...budem Ti drzat palce

...diamond...sedem testov 😅 a Ty nie si este o tom presvedcenaaaa? Tak citaj...si tehulkaaaaa 😵 😵 😵 , gratulujem Ti a dufam, ze tu budes na nas prskat tehu virusiky, a potom Ta budeme nasledovat 😀

...ostatne dievcata zdravim a zelam pekny dnik 🙂

bibi24
autor
26. aug 2009

Vrabcek, skoda, ze sa tema neda premenovat, uz by aktualna aj 5. mesiacov snazenia a stale nic 😒

Inak dobre ranko 😉

willi
26. aug 2009

...ahoj bibi...tak Ta trosku ukludnim...my uz 7.mesiaco a stale nic 😀 😀 😀 , neboj, raz sa to urcite podari 😵

bibi24
autor
26. aug 2009

Willi, no diky, to si ma naozaj ukludnila 😀 Neboj, mam takeho tusaka, ze ja budem na tom podobne...Lebo najblizsie 2 mesiace mi vychadza ovu akurat v tom "najuzasnejsom" obdobi 😖

willi
26. aug 2009

...tak sa cesta za miminkom predlzi o dva mesiace 😀 , ale prist to pride urcite 😎

vrabcek154
26. aug 2009

Nebojte raz to pride,uvidite, ja som momentalne som aj rada, ideme sa stahovat, aj skola, ked to pride, tak pride.

willi
26. aug 2009

...ahooooj vrabcek...tak postupujes podobne ako ja...tiez som si to ako tak "naplanovala"...najskor dokoncime domcek, dostudujem...a teraz babatko...len tento najvytuzenejsi ciel je nejaky zdlhavy 😀

bibi24
autor
26. aug 2009

No, ved to, ze 2 mesiace...pride mi to ako strateny cas...ale co mam robit. 😒 Ako brat to tak, ze ked pride, tak pride sa snazim aj ja, ale velmi mi to nejde.
Nedalo by sa preskocit ten cas neplodnych dni?? 😀 Ze by to bolo tak, ze len plodne dni a ked nie tehu, hned kramy a tak dookola, nie? 😉 Mne by stacil taky max. 10 dnovy cyklus 😀

willi
26. aug 2009

...tak to mas pravdu...cely mesacny cyklus mi pripadal ako rok 😀 ...prvych par mesiaco som to dost zle prezivala, neustale sledovanie sa, nahovaranie si priznakov a pod., ale uz som si povedala STOP!!!
...uvedomila som si, kolko dni som zahodila len tak, nejakym neustalym stresovanim a co z toho...len som deptala samu seba a tym aj svoje okolie, ktore si to absolutne nezasluzi...
...aj tak bude vsetko tak ako nam to Pan Boh nadeli...takze to nechavam na neho, kedy rozhodne, ze je ten spravny cas 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre