Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

willi
10. sep 2009

...katka, ved ak aj on tuzi po babatku, tak si myslim, ze to pochopi a nebud v tom problem, aj ked chlapi to beru trosku inak ako my 😉

kv3tka
10. sep 2009

willi klesla ale to nieje pokles ako pokles 😉 ....merala som skor o hodku ako zvycajne...mala by som to tam zaznacit ale nechce sa mi 😀 ...a klasicku hodinu,kedy meriam uz bola 37,00 ale to sa nerata,kedze som uz bola hore s postele,na wc-ku 😀
ale ked uz klesne o minimalne 0,3stupna je to naprd 😀 ....najma ked klesne k tej cervenej linii....to znaci mrchu,tak zatial je to ok.... 😝

katka.he
10. sep 2009

willi....neviem niekedy mam z neho divny pocit..on ma o tri roky menej ako ja....a zrejme sa aj mozno na to este neciti hoci mne tvrdi ze aj on chce babo...ale ja z neho ten pocit nemam..mne staci ze on sa vyjadri a babatku ...tak ze ho nadve decko...ja nie som taky typ cloveka ..pre mna je to zazrak a plod nasej lasky z neho ten pocit nemam..ale mozno je to len moj pocit..pretoze on akoze stale tvrdi ze ano ano...chce "decko"

willi
10. sep 2009

...kv3ti, podstatne je, ze je to zatial tak ako chces(me) 😉

...katka...myslim, ze my zeny prezivame vsetko intenzivnejsie, dokazu nas nadchnut uplne malickosti a v tom je medzi zenami a muzmi rozdiel...ak tvrdi, ze dietatko chce, tak urcite ano...chlap ak nie je este pripraveny, tak sa vyjadri jasne 🙂

katka.he
10. sep 2009

willi... 😀 vdaka za tvoje povzbudenie...a mas pravdu 🙂 ty si v praci..alebo doma?

willi
10. sep 2009

...kati...nie je zaco dakovat, ved od toho sme tu 😉 ...ja som v praci 😎

kv3tka
10. sep 2009

jasne willi...do soboty nieje daleko....uvidi sa,darmo budem spekulovat,ci ano a ci nie....pre mna je najdolezitejsie,ze ovulka bola,trafili sme....a to ma robi stastnou 😉

presne willi,moj este pred rokom nechcel o dietatku ani pocut,este treba toto a tamto....potrebujeme zarobit....bola som nestatna,bo ja som mala ine pocity....a zrazu to prislo ako boom....ze uz i on moc chce a ideme nato 😀 ....a vidim to na nom ako to preziva,ako sa snazi 😀 ....ako reaguje a pozera na ine babatka,ci detske oblecenie 😉 a svagrinej,co caka babo v decembri vzdy pohladka brusko a povie,aby davala pozor na toho nasho synovca 😉

aduliak
10. sep 2009

Katka, moj manzel tiez nebol nadseny (a to ho tam moa doktorka vyslala 2.mesiac snazenia 😉 ), ale siel a mal tam nejaky zapal, bral lieky, na kontrolny sa este neodhodlal 🙄 myslim,ze o 2 rokoch by to malo byt prve, co vysetrite.

willi
10. sep 2009

...takze v sobotu sa uvidi aj u Teba aj u Katky 😉

...je to tak, mozno je lepsie niekedy pockat a netlacit na partnera, aby to skutocne pocitoval aj on - potrebu posunut vztah niekam inam 😵 ...je to uzasne, ked sa dokazu vytesovat spolu s nami zo vsetkeho, co suvisi s nasim buducim potomkom 🙂

kv3tka
10. sep 2009

sobota rozhodne!!! 😀
bud teplotka klesne a je koniec,alebo kupim test a v nedelu testnem....ina moznost nieje 😀 😀 😀

willi
10. sep 2009

...tak v sobotu Vam fandim ako vcera nasim sportovcom 😀 😀 😀 ...a ked klesne, tak nie je koniec, ale opat zaciatok 😉

willi
10. sep 2009

...kocky, musim Vas tu zanechat, idem makat...takze pekny zvysok dna Vam zelam 😎

kv3tka
10. sep 2009

tak to si pis,ze zaciatok....vies pre nas je babatko taka vstupenka,ako to tu v UK zabalime a navzdy sa vratime na Slovensko,porobime si bytik a budeme zit ako velka rodinka a na zivot za hranicami uz budeme len spominat 😵

katka.he
10. sep 2009

willi..aj ja som v praci...tak makaj a pa maj sa krasne...
kv3tka.....takze aj ty cakas do soboty ako to dopadne? 🙂

kv3tka
10. sep 2009

willi papapapaaaaaaaa 😀

kv3tka
10. sep 2009

presne katka sobota ukaze,ci nase snazenie prinesie uspech a ci zacneme odznova 😝

kv3tka
10. sep 2009

no nina daj ten graf!!!! 😅

katka.he
10. sep 2009

kv3tka..ked som dobre pochopila ty nezijes na slovensku?

nina88
10. sep 2009
nina88
10. sep 2009

A ešte si mi nepovedala Kveti, prečo nemerať cez mrchu?

kv3tka
10. sep 2009

nie Katka nezijem,dobre si pochopila,uz par rockov zijeme a pracujeme v UK,presnejsie v Skotsku 😉

katka.he
10. sep 2009

a si uz dlho vydata? dlho sa snazite?

kv3tka
10. sep 2009

ninka,takze ten druhy pokus bol spravny....uz vidim tvoj grafik 😉
hodnoty su uplne normalne.....teplotka ti postupne pojde dole...tym ako sa progesteron bude z tvojho tela vytracat 😉
a preco nemerat....vraj to potom zbytocne skresluje hodnoty,kedze este pocas mrchy je teplota vyzsia....po mrche,pocas folikularnej faze teplotka bude klesat.....a najdolezitejsi je ten vzostup po ovulacie,kedy sa uz dostanes do LF 😉
mne to tak odporucili kocky z inych tem....tak nemeriam pocas mrchy,az ked skonci....
a kde merias v ustach,ci dole 😀 ?

kv3tka
10. sep 2009

katka.....kuk moj album 😉 tam je vsetko o mne 😀 teda skoro
s priatelom sme skoro 10rokov....ale vydata niesom...je mi takto fajn,neak ma ten papier nelaka,mozno neskor....(chceli by sme svadbu a krst nasho dietatka v jeden den 😵 ).....a snazime sa teraz 5cyklus....ale tak o dusu 2cyklus....prve cykly boli take,ze sme sa milovali,kedy sa nam chcelo a nedavali sme si pozor ale posledne 2cykly sme sa milovali aj ked sa nechcelo 😀 ...teda cez ovulacne dni 😀

katka.he
10. sep 2009

kv3tka..ja som vydata 2 roky ale uplne suhlasim s tebou ze na to aby boli dvaja spolu papier netreba....a som tu uplny novacik a absolutne sa tu neviem orientovat...treba mi na to troska casu 😀 ..a ty si v praci?

kv3tka
10. sep 2009

...vo svojom okoli skor sledujem,ze ten papier vztahu ublizil viac ako pomohol 😖 ...a mne je takto fajn,v spolocnej domacnosti zijeme uz vyse 5rokov....kupili sme si bytik,mame spolocnu knizku,bankovy ucet....auticko....klape nam to....a nikto neveri,ze sa nevieme ani pohadat....no vazne nie 😝 ....a tym papierom pride do vztahu taka istota....aspon podla mna 😉

jasne,ja som tu asi 2mesiace a tiez sa niekedy este neviem zorientovat 😀 ...fotoalbum si pozries pri mojej odpovedi....(na pravo je taky fotak a tam kliknes a je to 😀 )

nina88
10. sep 2009

Kveti, ďakujem, takže si ma to naučila... 🙂
Meriam dole, ale ja v noci nepotrebujem ani vložku, neviem prečo, proste je to tak, takže mne meranie skoro ráno nevadí ani cez mrchu... 🙂

kv3tka
10. sep 2009

ninka v pohodke....merat mozes,nieje to zakazane,ale nemusis....je to na tebe.... 😉
len pekne meraj a pridavaj grafik 😉 .....a uvidime,kedy sa ohlasi ovulka 😉

nina88
10. sep 2009

No dúfam, že sa ohlási, lebo mám blbý pocit, že nemávam ovulku.... 😒
Veď len preto meriam...

kv3tka
10. sep 2009

z coho taky pocit??? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre