Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
23. sep 2009

Už mi to išlo, ale nepáči sa mi to... Tak ostávam ff... 🙂 Ale dik...

kv3tka
23. sep 2009

ja tu len tak odbieham....popri tom ako robim spanielskych vtackov 😝 a tu nik nepise ☹

blackrose
23. sep 2009

ja som si tu nemecku stranku tiez len raz pozrela, velmi sa mi nepaci, ff je lepsie spracovany a aj anglicky viem o nieco lepsie... a ta ceska este nie je tak dobre prepracovana, ta ti robi len graf, ale ziadne vyhodnocovanie myslim... ale tiez neviem adresu.

nina88
23. sep 2009

Ja má teraz toľko roboty, že nejak nestíham... ☹ tento cyklus sme si teda moc nedali záležať s mm... Z dvoch nocí z toho ale tiež môže niečo byť, tak uvidíme... 😉

aduliak
23. sep 2009

spanielsych vtackov mam strasne rada...mne dnes ostal iba obed v nasej skvelej jedalni 😖

kv3tka
23. sep 2009

ninka....nadej je vzdy!!!....aj jeden sexik staci 😉

blackrose
23. sep 2009

ja som sa prave vratila z obeda z bufetu a nejako ma to tazi v zaludku... mala som kuraci perkelt a halusky, celkom to bolo jedle...

kv3tka
23. sep 2009

a ked uz vsetky meriame a davame graf,tak dam aj ja....ved co som ja horsia 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

kv3tka
23. sep 2009

moj drahy je strasne masovy...on len maso a maso....o chvilku uz budeme stekat 😀 ...hafhaf....
a ja som velmi polievkova.....ja bez polievky ani den 😉 ....najma zeleninkove lubim 😝

aduliak
23. sep 2009

krasny graf....urcite krajsi ako mam ja 🙂 baby, normalne sa mi v noci snivalo, ako meriam teplotu a rano, ked mi zazvonil budik, tak to bola moja prva myslienka....ze musim zmerat teplotu 🙂

aduliak
23. sep 2009

jej...prave som zistila,ze moj predosly prispevok dostal cislo 4000!!! 🙂

blackrose
23. sep 2009

a aku polievku si dnes varila?? ja tiez lubim polievky, ale ked si dam polievku, tak uz nezjem druhe 😒
najradsej mam taku z mladej jarnej zeleninky... mnaaam 😝

kv3tka
23. sep 2009

ja tieto grafy zo zaciatku moc neberiem....neak ma nezaujimaju 🤐 ....az ked sa schyluje k ovulke a po nej to uz je parada....to napatie a cakanie....to ma baviiiii 😀

blackrose
23. sep 2009

adu, je to zvlastne, lebo ked som si pocas ms nemerala, tak som si ani nevsimla, ze mi 1. krat zazvonil budik a dnes som si uz mala merat, hned na 1. budik som sa zobudila a merala 🙂 tiez to nechapem, ze to tak v podvedomi niekde je zastrcene 🙂

kv3tka
23. sep 2009

dnes som polievocku nerobila....mame este zo vcera....taku karfiolovo-brokolicovu...s mrkvicku a zemiacikmi 😝
no vidis a ja zjem aj druhe...ale uz sa budem musiet krotit bo som 2kilecka pribrala a musia dole 😉

aduliak
23. sep 2009

je to zvlastne....a to som dnes merala iba druhykrat!!! 🙂

blackrose
23. sep 2009

🙂 no to je pravda kv3tka, ale to ja som potom z kazdeho pohybu nervozna 😀

kv3tka
23. sep 2009

ja tiez 😀

kv3tka
23. sep 2009

u mna je chyba vtom,ze neviem odolat tym neskorym veceram 😠 ....drahy vzdy nachysta a ja neodolam.....a to sa hned odzrkadliiii 😀 ....

blackrose
23. sep 2009

ale urcite na tebe tie 2 kilecka vidiet nie su 🙂 to ja si zase vravim, ze este tak 2 kilecka by som mohla pribrat, ale tak rovnomerne a nie do brucha 😀
to mne zase neskore vecere nerobia dobre... na dovolenke sme jedli normalne o 9 a pol 10 (taliani tak jedavaju) a ja som vzdy isla spat s bolavym zaludkom ☹

blackrose
23. sep 2009

doma jem vzdy tak najneskor o siestej 🙂 a to je pre mna akurat...

kv3tka
23. sep 2009

veru 2kilecka nevidiet.....ja som si vravela,ze ako sa fajne citim....ze som asi schudla,postavim na vahu a boooom +2kila 😕 ....ale citim sa fajn.....
i ja sa snazim veceru nachystat najneskor do 18.00h....no drahy chyti chute okolo 21.00,vzdy nieco nachysta a ja neodolam....aj ked posledny tyzden som ho vzdy predbehla 😀 ....okolo 20.00som nakrajala plnu misku ovocia...jablcka,pomarance,slivky....co bolo a papkali sme....potom uz zabudol,ze je hladny 😀

blackrose
23. sep 2009

tak to si dobre vymyslela 🙂 tak to my sme vcera vecerali melon a jahody 🙂 ze: "Musi sa to zjest!" tak sme si spravili ovocnu veceru a aj drahemu to stacilo 🙂
hlavne je ako sa citis a ci zapnes nohavice 😀 ak je vsetko v poriadku, chudnut nemusis 🙂

blackrose
23. sep 2009

za to ja som mala pred 2 roky 46 kil (schudla som lebo som mala zaludocne problemy zo 48), minuly rok som mala 49 a tento rok som sa konecne presvihla cez moju cielovu rovinku (50) a mam 51 kg 🙂 som strasne stastna a keby sa dalo, tak este kludne 2 kila by som zniesla, ale to uz by som musela aj zacat cvicit, aby sa mi to nezalo ukladat na bruchu a stehnach 😀
ale problem je v tom, ze polovicu veci z minuleho leta som uz tento rok neobliekla a mam problem aj s riflami... takze vela veci, co som mala min. rok nove, mozem hodit do zabudnutia ☹ to ma jedine stve...

nina88
23. sep 2009

S tým meraním a ja mám sny... Keď som čakala na ovu, sa mi snívalo, že som merala a mala som 39!! Keď zvonil budík, kukala som jak puk, veď šak ja už som merala... 😀

kv3tka
23. sep 2009

mnam tak taky melon by som si dala....ale tu v Skotsku sme zatial natrafili len raz na chutny melon...inak bol vzdy bez chuti....ale asi skusim zbehnut do Lidla....mozno bude 😝

nina88
23. sep 2009

Jooj o chudnutí nehovorte, lebo sa na seba naštvem... 😠

kv3tka
23. sep 2009

moja optimalna vaha je 52...teraz mam 54....vsetko obleciem....aj sa citim fajn....ale tak pokusim sa dat tie 2kilka prec 😀
ninka,to sa aj mne stavalo prvy mesiac merania....som sa aj bala,ze zaspim....sa mi o merani aj snivalo 😀 ...ale preslo to....teraz uz ani neviem,ze meriam a az rano kuknem,co som namerala.....meriam neak v polospanku 😀

kv3tka
23. sep 2009

na seba ninka mozes 😀 ,len aby si sa nenastvala na nas 😉

nina88
23. sep 2009

NA VáS NEMáM ZA čO... Vy neotvárate za mňa ústa... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre