Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
25. sep 2009

Ach baby, tá logika... 😉 😀

aduliak
25. sep 2009

no....Kv3tka...podarilo sa ti.....vies, je piatok, pijem kavicku....rozmyslat sa nechce 😎

nina88
25. sep 2009

Kveti bohovsky si sa vynašla... 😀 Adulka si ešte aj nahovorila, že je prepracovaná... 😀 😀 😀

kv3tka
25. sep 2009

aspon sa trosku rozprudila debatka 😀
my sme dnes naplanovali dovolenku....tak cakame,ci nam podpisu,aby sme mohli ist na tyzden domov... 😉 ...budeme mat hotovu kuchynsku linku a chceli by sme byt pri tom,ako nam ju budu montovat....a tiez chceme este vymalovat....tak drzte palce aby podpisali 😉

kv3tka
25. sep 2009

ninka 😀 😝

aduliak
25. sep 2009

no pekne....takto nachytavat pracujuci lud 😎

kv3tka
25. sep 2009

sa ospravedlnujem 😀 ....bolo to tak "nechtiac"

nina88
25. sep 2009

No som sa pobavila aspoň.... 😀 Hurááá blíži sa víkend, vyspím sa do ružova... 😉 Štve ma len sobotná návšteva u svokrovcov, kam sa teda vôbec nechce, ale tešíííím sa veeeľmi na nedeľu... Chystáme sa do ZOO do Zlínu, vraj to je niečo úžasné... Dúfam, že to mm nezneguje, on je hrozne pohodlný, ale toto mu nedovolím... 😝

aduliak
25. sep 2009

aj ja som sa pobavila....sama na sebe 😀 my ideme zajtra tlacit kapustu k svokrovcom a tiez sa mi straaasne nechce 😖

nina88
25. sep 2009

Tlačiť kapustu? Uau... To ja ,,dievča z Bratislavy,, som niečo také videla len vo filmoch a veľmi som to vždy chcela vyskúšať... Dupať po tom... 🙂

kv3tka
25. sep 2009

...aj moji svokrovci tlacia cez weekend kapustu,ale "nanestastie" sme mimo 😀 ....a uspesne sa vyhybame takymto pracam... 😉
a jupiiiii,mame podpisanu holiday....tak sa ide domkov 😉 ....tak idem hladat letenky 😎 ...zatial sa majte a krasny weekend....
uz aby bolo po 😀 ....a bude moj weekend 😀

blackrose
25. sep 2009

inak ste ma riadne pobavili 😀 kv3tka, ty si sa z toho dobre vykrutila 😀 😀 😀 a drzim palce k podpisaniu!!! 😵

ninka, dievca z BA 🙂 po tom sa nedupe 😀 my sme tiez tlacili kedysi kapustu... straaaaasne mi to chutilo este take cerstve nasolene, mnaaaaam :-P

blackrose
25. sep 2009

kv3tka a kedy budete na SVK??? prajem vam aby ste si to uzili 🙂 a stihli co treba 🙂 len rychlo najdi letenky...

kv3tka
25. sep 2009

....blackrose,dobre si drzala palceky....dovolenku mame od 5.oktobra do 12.....tesim sa,velmi 😝
bude to taka pracovna dovolenka,ale zveladovanie a zariadovanie nasho bytika je pre mna veget a nie drina 😉
....ale uz idem,bo ak nekupim letenky,holiday nebude 😢

blackrose
25. sep 2009

aj ked pracovna, ale prijemna 🙂 paaa

nina88
25. sep 2009

Super Kveti... A možno počas dovolenky zistíš, že môžete rovno aj detskú izbu zariadiť... 😉

nina88
25. sep 2009

Jaj ja by som tak išla na dovolenku... Kurnik ja to nejak vymyslím a pojdeme aj my... 😝

blackrose
25. sep 2009

ninka a vymysli!!! dovolenka kazdemu dobre padne, ja by som kludne uvitala est jednu 😀

aduliak
25. sep 2009

baby, tak ja zdrham, prajem krasny vikend, keby som vas nemohla prist pozriet a pondelok som tu 🙂

dzou
25. sep 2009

caute kocky ninka a simimb krasne grafiky 😉 ja som sa konecne posunula z miesta 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale este stale si moze teplota rozbit hubu o zem 😝

pimma
26. sep 2009

caute 🙂 prajem krasny vikendik slnieckovy 😉 pozeram,ze nam tu pribudli nove snazilky.dnes chcem umyt okna,kym je pekne. moj dnesny grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1 ako to podla vas vyzera?

pimma
26. sep 2009

dnes som 11 DPO a graf ukazuje len 9 DPO ☹ skusim nahodit este raz
http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1

kv3tka
26. sep 2009

ahoj pimma,no ze si sa aj ukazala 😉 ....aj ja som mala v plane umyt okna,zial u nas prsi....tak popracem len v dome 🙂
a podla mna to vyzera velmi dobre.... 😉 ak si si ista,ze ovulka bola ten 9DC...kludne mozes skusit test....vyzera to velmi nadejne 😉
a ff ti ovulku vyznacil na 12DC cyklu preto,lebo ho zmiatol ten hlien,co tam mas 😉

dzou
26. sep 2009

ahoj kveti 😉 kukala som tvoj grafik jake pekne schodiky tam mas 😉 no ja sa posuvam, ale uvidime kam 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou u vas prsi? tu nastastie nie 🙂

kv3tka
26. sep 2009

ahoj dzou..... 🙂 ,no momentalne neprsi,ale je zatiahnute ale rano lialo jak z krhle ☹
no schodkujem,schodkujem....ja vzdy tak neak postupne klesam 😕 ....ovulku cakam pondelok-utorok 😉
....... 😎 kukla som tvoj grafik,ale tak dzou to stupanie vyzera suprovo dobre 😉

dzou
26. sep 2009

hej no uvidime... minuly cyklus mi pomaly klesala teplota pred mrchou tak asi 3 dni pred mrchou kazdy den o 0.1 tak uvidime uz mam blizko 🙂 dufam, ze sa udrzi hore

kv3tka
26. sep 2009

zatial stupas....tak len dalej pokracuj 😉 ....drzim palce 😉

dzou
26. sep 2009

diki 🙂 musim ist do obchodu 🙄 ale potom sa vratim 😉

kv3tka
26. sep 2009

a ja idem dopratat kupelnu.... 😉 ....ale este sem nakuknem 😉

mata1001
26. sep 2009

ahojte babulky....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre