Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
28. sep 2009

Dakujeme Katka! a ty si poriadne tehotenstvo uzivaj!!! 🙂

bibi24
autor
28. sep 2009

Katka - a vsetko ostatne ste mali ok, len tie pomale spermie? Myslim mnozstvo, morfologia. My mame na prd vsetko, sice nie uplne, ale z kazdeho trochu. 😖

nina88
28. sep 2009

Ahoj bibi, presne na teba som myslela v tejto téme... Vám neodporučili tieto tabletky??

blackrose
28. sep 2009

ninka, nema dzou neaktivny graf, mne funguje... dnes jej teplotka klesla, tak dufam, ze to nie je predzvest mrchy 😒
ale willi sa tu uz dlho neukazala ☹
bibi a mm profertil uziva??? mne to sice pride strasne prehnane pytat za to take prachy a skor si myslim, ze ide o marketing pretoze je to na plodnost tak zvysia cenu, ale netvrdim, ze nemoze pomahat...

nina88
28. sep 2009

Ja neviem, prečo mi to nejde? Na ktorej strane si to našla??

katka444
28. sep 2009

bibi vsetko ostatne bolo ok. len pri tom prvom spg boli pomale. pri dalsich dvoch uz boli rychlejsie-v norme. mm predtym bral aj cem-m aj este jedny vitaminy od walmarku (odporucil moj gynekolog) a tie tiez staly asi 500 Sk na mesiac. a dr co sme k nemu chodili na spg. nam hned povedal, ze to su somariny a dal nam profertil. a aj tak bolo. pri tych inych vitaminoch sa nam nepodarilo otehotniet a po profertile ano. ale myslim ze na zlu morfologiu asi nebude. ale zazraky sa deju. niekedy je to o psychike.

nina88
28. sep 2009

Na akej stránke sa dajú vidieť príkladné grafy?

blackrose
28. sep 2009

nina, nasla som to na s. 148, ale musis si to skopirovat a vymazat vsetko co je za "dzou" pretoze ona tam nedala medzeru a teraz sa ti to vsetko vyznaci ako link....
a tu najdes krivky http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

nina88
28. sep 2009

Mne to aj tak nešlo s tým dzou grafom.... 😒
Dik za stránku... 😉

puska16
28. sep 2009

katka - neviem, lebo mojmu muzovi zase povedal dokt. ze jeho spermiogram je nadpriemerny, neviem co tym myslel, ako ci objem, pohyblivost alebo hustotu to netusim...ale podla mna jeho morfotogia je uplne na prd...nemam si to dat u koho overit, kedze som v nemecku a byvame v malom meste a su tu urologovia 3ale vsetci robia v jednej budove, a to by bolo asi blbe ist si dat spravit spg ku jeho inemu kolegovi 😖

nina88
28. sep 2009

Kde je Kvetka?? 😒

katka444
28. sep 2009

puska, to vam povedal ze spg je nadpriemerny? to je ale ze je dobry, nie? ze ma vsetky hodnoty nad priemerom a nie pod. cize dobre.

willi
28. sep 2009

Ahojte kocky 🙂 , par dni tu nie som a nestiham citat 😉 ...tak co mate nove? Su nejake tehulky na blizku?

...black ahoooj - si ma dnes privolala 😉 , tak podla Jonasa sme vcera skoncili s plodnymi dnami 😵 😵 😵

...kolko novych snaziliek sa k nam pridalo a dokonca aj tehulka katka 😉

aduliak
28. sep 2009

Ahoj willi.....tak tak, ked sa flakas a neides sem za nami, potom musis dobiehat 😎
a ktory si DC?

kv3tka
28. sep 2009

ahojte.... 🙂
ako vidim,tak som vam chybala 😀 ....ved aj vy mne....ale som len na skok....idem na letisko po kamaratku....a potom bude asi zurka 😝 ...teda urcite
ako sa mate?ja mam dnes weekend...be-be 😀 ....a prave som si nasla pozitivny ovutest.... 😉 ....tak ovulka je za dverami.... 😝 ....vajcak mam uz od vcera 😵 ....a ovu bolesti od rana ☹
a tu moj schodkovy graf: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka 🤐

puska16
28. sep 2009

katka 444- no jasne, to znamena ze je super jeho spg, tak ja len dufam, ze sa nemylil...lebo to bolo totiz tak, ze ja som ten spg zobrala ukazat mojej dokt.gynd. a ta mi povedala ze ten spg morfologia nie je dobra, tak to ma trochu zmiatlo...ale pak ked som jej povedala ze jeho dokt. povedal ze je nadpriemerny tak to pak prestala riesit...takze asi tak...

willi- ty skusas podla vypoctov jonasa??? a ktory mesiac??? my to mame tiez vypocitane a skusame poctivo, hoci na tie RF nie...takze zatial uz 3x ale bezvysledne... ☹

bibi24
autor
28. sep 2009

Ninka, manzel berie profertil, predpisal mu ho urolog, tak to uziva. Ved za to nic nedame, vyskusame. Nasla som aj tu vela bab, ktorym zabral. Teda nie babam, ale chlapom, pochopitelne... 😀 Myslela som, ze ostali tehu 😉
Tak uvidime, co nam zivot prinesie....

nina88
28. sep 2009

Ahoj Kveti... Gratulujem k ovulke... 🙂
Bibi tak už len poctivo užívať a nevzdávať sa... A kúpiť volné nohavice... 😉 Velmi držím palce...
Kveti kukla si moj graf??

nina88
28. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
dám sem, aby si nemusela listovať... 😉

willi
28. sep 2009

...ahoj adu 🙂 , no flakam sa najskor v praci a po praci si uzivam pekne slnecne dni s mojim manzelikom a nasou stvornohou laskou 😵 ...ale ja Vas dobehneeeeem, neujdete mi 😎 ... a momentalne som 9 DC, takze na ovulku asi este pockam

...kv3ti, tak si poriadne uzi "vikend" a neprezen to na zurke 🤐

...puska ahoj 😉 , my skusame skor tak bez vypoctov - teda asi posledne tri cykly bez vypoctov, pretoze predtym som tomu "pozorovaniu" venovala vela pozornosti a nerobilo to dobre, takze teraz to nechavame tak ako to je - ja som tu asi jedina snazilka "lajdacka" 😀 , ktora nemeria a nesleduje ...a tie Jonasove dni sme si s blackrose vypocitali len na tejto stranke http://www.antear.com/link2.html (myslim tak, ze s blackrose mame nejake podobne cykly a rovnako dlho sa snazime), ze black 😉

willi
28. sep 2009

...bibi, super ste sa pohli dopredu, drzim vsetky palce, dobre to dopadne 😉

kv3tka
28. sep 2009

no ninka,dnes je trosku pokles 😠 ...ale urcite to neznamena tragediu.... 😉
chybaju ti tam 2weekendove teplotky....(skoda,mohli byt hore a dnes klesla....cize IP jak vysity 😉 ).....tak si to tak myslime,ze to tak je 😉 ....na mrchu je este cas....si len 7DPO....este pojde hore 😉

nina88
28. sep 2009

Mne to podla tej stránky vždy vychádza 7.8.9.10. DC a ovu mám na 14, takže nič... ☹

nina88
28. sep 2009

No veď to, že je skoro aby klesala, tak prečo?? Keby to nebol Ip (čo isto bol... 🙂 ),tak prečo klesne??

kv3tka
28. sep 2009

ale dzou nam dnes neak dost klesla 😠 ....dufam,ze este supne 😉

nina88
28. sep 2009

Ja si neviem pozrieť ten graf dzou a tak by som chcela... Prečo mi to nejde?!

kv3tka
28. sep 2009

ninka,kazda sme ina....niekto klesa postupne.....niekto ma skoky....dolezite je,aby to boli stale vyzsie poovulacne teplotky a skoncili //.... 😉

puska16
28. sep 2009

ano tu stranku poznam, taktiez som si to tam sem-tam pozrela...a tiez mi vysli uplne ine datumy ako mam ovu, kedze meriam...inak podla jonasa mi vysli datumy vacsinou po mrche, alebo pocas a pritom to pak nesedi, kedze meriam...tak ja uz fakt neviem kde je pravda...

willi-tiez som to nechala tak, cele leto som nemerala a snazili sme sa ked sme mali chut, ale aj tak to neklaplo, takze som opat v pozorovacej faze a meriam a zistujem vsetko co sa da 😒

nina88
28. sep 2009

Tak už som ten graf videla... Tak už sa nepýtam prečo to klesá a stúpa, dzou to má ,,bláznivejšie,, 😀

nina88
28. sep 2009

Kveti, ale vidíš na mojom začiatku, že mne začína klesať až počas mrchy... Tak sa nechám prekvapiť rannou teploto, či bude dole alebo bude, ako ty hovoríš, raketový výstup... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre