Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

mata1001
30. sep 2009

kv3tka a vies ako sa vola ta pani liecitelka?a nejaky kontakt na nu?ja by som uz aj liecitela navstivila...

dzou
30. sep 2009

ja viem kverti s tpu teplotou ale ja mozno len stresujem ono toho fakt bolo strasne maliliko a teraz nic...tak neviem 😕

kv3tka
30. sep 2009

dzou....take tazke veci dvihas 😕 ?juuuuj,to nieje dobre....celkovo pre zenske telo,nie este v case snazenia ☹ ....jednej znamej tak spadla maternica...pri dvihani tazkeho....najskor jej ju "podviazali" a potom o nu prisla 😢

dzou
30. sep 2009

ja viem kveti ale tak co mam robit? bohuzial je to moja praca ak by som otehu tak uz by to robili a mna take tazke veci, ale co teraz? ja im nechcem povedat ze sa snazime 🤐 no a po matrskej s tam vratiti urcite nechcem...

mata1001
30. sep 2009

juj aj ja dviham tazke folie.no kv3tka....uz nebudem po tvojom prispevku. 😒 😖

kv3tka
30. sep 2009

letime.....z Edinburgu do Blavy.....a letenku som kupila za 19£....2xletenka za 4,50£...plus batozina 10£....
doma budeme len 7dni....treba nieco povybavovat....opat sa usetrili korunky,tak treba investovat... 😉

puska16
30. sep 2009

joj kveti tak to ti nezavidim, taky job mat to fakt aby z teba nebola niejaka kulturistka skor 😉 😀

dzou
30. sep 2009

tak to je super cena 😉

kv3tka
30. sep 2009

je to nebezpecne....aj ked viem,ako je to.....praca nas zivy a to,ze sa snazite urcite zamestnavatel nebude brat do uvahy..... 🤐

dzou
30. sep 2009

puska to ja dviham 😔

mata1001
30. sep 2009

ok baby ja koncim uz mm reklamuje aby som sa mu isla venovat.tak pa...

puska16
30. sep 2009

jemine sorry dzou 😀

dzou
30. sep 2009

no sak presne kveti...no ja sa uz snazim co najmenej...ono to beriem zo stola na druhy stol tak asi 5 krokov takze to nie je az tae hrozne, a teraz si davam velky pozor ako to dviham,...ale dnes ked som sa ponahlal som nemala cas ... no ak to tkot pojde dalej asi sa porozpravam s bossom

kv3tka
30. sep 2009

veru je.....bola akcia na letenky a teraz uz stoja 180£

a matka cakam tu kamaratku,ked sa prihlasi na skype.....a da mi kontakt na tu pani liecitelku 😉 ....ak chces potom ti dam kontakt 😉

kv3tka
30. sep 2009

len sa pekne matka venuj.....nezanedbavaj ho 😝 ...papa

dzou
30. sep 2009

tak tak mati 😉

kv3tka
30. sep 2009

ved to dzou....porozpravaj a uvidis 🤐 ....mozno aj to je dovod toho malickeho spinenia....nemusi to byt mrcha....teplotku mas hore,tak sa drz

puska16
30. sep 2009

prosim prosim aj mne kontakt na tu liecitelku, teda ked je dobra a ozajstna...bola som uz aj u par kadejakych sarlatanov co iba peniazky chceli...a veeeeeeeeeeeeeelmi vela... ☹

kv3tka
30. sep 2009

dzou a test si neskusila? 😕 ....citala si ze ninka si dnes na 9DPO nasla slabe //?

kv3tka
30. sep 2009

puska....poslem ti IP....ok?

dzou
30. sep 2009

no ako keby som zisitla ze som tehu rcite by som to v robote musela povedat hned a nie cakat do neviem ktoreho tt...prave kvoli tomu...
kveti a kedy to letite som nejak prehliadla 😅

kv3tka
30. sep 2009

v pondelok.......letime....jupiiiii.....jupiiii 😀
nepozerali ste teraz jojku?

puska16
30. sep 2009

dik moc kveti

dzou
30. sep 2009

ni ja nemam tu svk telku 🙂

pimma
30. sep 2009

ahojte .. teraz som dosla domov, bola som na nakupoch 🙂 idem si vas rychlo precitat,co ste popisali 😅
rano mi klesla teplota, tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1
test som dnes nerobila, mozno zajtra rano, ak teplota nebude klesat 😒 mrcha zatial neprisla 😎 😎 😎

kv3tka
30. sep 2009

ukazovali,ze v amerike otehotnela zena v dvoch posebe nasledujucich cykloch...uz bola tehotna....ked v dalsom cykle jej dozrelo vajko a otehotnela opat....teda je sucasne v 7tt i 11tt....rozdiel vo vyvine je 3tyzdne 😕 ....chapete?

puska16
30. sep 2009

oooo pimma drzim palce, vyzera to na peknu nadej 🙂

kv3tka
30. sep 2009

pimma....super,vyzeras nadejne....aj ked ten dnesny pokles nevidim....ukazuje mi len do 29.9 😕

dzou
30. sep 2009

ani ja nevidim ten pokles 😕
kveti hej uz som o tom pocula ci tak otehu 🙂

blackrose
30. sep 2009

caute baby, chybali ste nam tu dnes 🙂 vidim, ze o ninke uz viete, dufam, ze nas skoro nakazi 😀
kv3tka ani sa necudujem ze sa tesis domov 🙂 a dzou, s tymi balikmi je to zle... 😒 viem, ze je to tazke a nemozes povedat, ze to robit nebudes, ale co ak si tehula??? 😕 teda, dufam, ze si 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre