Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
3. okt 2009

kvaeti 😀

dzou
3. okt 2009

jej sorry 🙂 kveti

kv3tka
3. okt 2009

i my pozerame x-factor....ale az po superstar.....je to dobra show 😉

kv3tka
3. okt 2009

v pohodke.....sa mi to pacilo 😀

vrabcek154
3. okt 2009

ja na to moc nespolieham, myslim,ze mrcha pride, brala som gynex, asi sa to trochu posunie...ved uvidim zajtra a ked nepride, spravim pondelok test, ale rano..ten prvy bol urobeny poobede

dzou
3. okt 2009

hej ja to mam velmi rada 🙂

kv3tka
3. okt 2009

presne tak vrabcek.....a v pondelok po rannom teste daj echo 😉 ...drzim palce na //

vrabcek154
3. okt 2009

urcite dam vediet, ale skor asi zajtra napisem, ze mrcha je tu 😀 😀 😀 , inak dnes som sa normalne rozplakala, lebo manzel si zo mna utahoval, nervy mam uplne v.. ale to vzdy tesne pred 😢

kv3tka
3. okt 2009

aj ja som pred mrchou strasne precitlivela.... 😢 ....mna rozplace vsetko....ani nechcem vediet ako to bude az ostanem tehulka 😝

blackrose
3. okt 2009

caute, tak my sme sa az teraz vratili domov... cigansku som nemala, len kapustnicu... kv3ti sorrym, tak ti neposielam 😉
ako sa ti paci superstar??? ja som to zapla az teraz...

vrabcek este hlavu nevesaj... zajtra daj vediet ako si na tom... dufam, ze mrcha nepride 🤐 😵

ale dzou tebe mozem poslat burciak, sme si kupili 2 litre 😀 asi si idem dat, pretoze dnes som bola sofer, tak som nepila...

alzbeta.hod
4. okt 2009

ahojky holky včerejší snažení bylo trošku nepříjemný... bolelo mě při tom na pravém vaječníku. A dnes už mě bolí celý podbřišek, jak před ms... Když se tak trochu zamyslím tak jsme se v tuhle dobu snad nikdy nesnažili. ☹

vrabcek154
4. okt 2009

ahojte, ja som si dobre pospinkala, jeden den v tyzdni aspon...mrcha nic, stale cakam, som taka napäta, co bude....idem upratovat, dnes sme pozvani k svokre na obed 🙂 🙂

alzbeta.hod
4. okt 2009

tak si užij oběd a moc se nenanáhej

kv3tka
4. okt 2009

ahojte.... 😉
black....to ti nezabudnem....uz som si robila miesto v zaludku na cigansku....a ty nic 😠 😉
alzbetka a co dnesna teplota?....nakoniec to bude ovulka.... 😉 ...mna sex cez ovulku tiez dost boli ☹ .... 😉
alzbetka....len sa drz a na zajtrajsom testiku chceme vidiet // 😉 ...uz to tu musi niekto rozbehnut 😀

kv3tka
4. okt 2009

tesn testik platil na vrabceka 😀 .....alzbetka bude testovat az za par dni....a tiez bude mat // 🤐

alzbeta.hod
4. okt 2009

jj já budu testovat až za dýl.. dneska bych chtěla testnout ovu... dnes u mě takto:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

doufám že to vyjde. Protože mě podbřišek opravdu dost bolí.

kv3tka
4. okt 2009

alzbetka ta zvysena teplotka nasvedcuje,ze ovulka uz bola....teda ak sa teplotka bude drzat i nasledovne dni hore....cize teraz je ovutest uz zbytocny...kedze ten ukazuje ovulaciu pred 😉

alzbeta.hod
4. okt 2009

díky, tak příště musím být rychlejší... no ale lepší by bylo kdyby už žádné příště nebylo... takže snad jsme to vychytali... ☹

kv3tka
4. okt 2009

....snad ano.... 😉 ....asi ta dost prekvapila,tak skora ovulka,ze?....

alzbeta.hod
4. okt 2009

no to teda jo... ještě že jsme se snažili už od ms... 😀
takže spíš tedy koupit mamatest co?

mata1001
4. okt 2009

ahojte baby,ako sa mate?kvetka no este necitis ziadne tehot.priznaky?

kv3tka
4. okt 2009

na ovulku je teda dost skoro....ale nic nieje nemozne.... 😉
dokonca i ff ti ukazuje ocakavanie ovulky az na 15DC....pockame este par dni,ako sa zatvari teplota 😉 ...ci naozaj islo o ovulaciu....som zvedava 😝

kv3tka
4. okt 2009

ahoj matka 🙂 ....mam sa super....zajtra letime 😀
a o akych tehupriznakoch pises 😕 ....?....ja som len 5DPO....takze mam casu a casu a tesi ma,ze od zajtra nebude cas nato mysliet 😉

mata1001
4. okt 2009

ved o tych priznakoch ze ste sa snz celu ovu,tak teoreticky by sa to mohlo podarit.a tie priznaky....to ja len tak...

alzbeta.hod
4. okt 2009

no už se mi to jednou stalo... taky od 7dc spousta plodného hlenu...

kv3tka
4. okt 2009

no snazili,snazili....ale tak my sme aj predosle 2mesiace ovulku pekne trafili a nic 😖 ....takze velke nadeje si nerobim....co sa ma stat sa stane.... 😉

tak mozno ti alzbetka jeden vajecnik ovuluje skor ako druhy 😉

mata1001
4. okt 2009

jasne kveti nevzdame to.my sme bojovnicky.a ty aspon ovu mas.ja dufam ze ju mam....

alzbeta.hod
4. okt 2009

to jde??? To ani nevím. My jsme se už taky párkrát trefili a nic.

kv3tka
4. okt 2009

urcite to nevzdame...sme bojovnicky 😉
matka....foliky mas pekne....urcite ovulka bude....ver mi!!! 😝

lubka89
4. okt 2009

ahojte🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre