Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
1. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
ahojte....asi vsetky sviatkujete,cooo?!!! 😉
tu u nas v UK,bol sviatok vcera,tak dnes ziadne volno...len praca a praca 😠

....reivka,ahooooooj 😀 ...kde si sa stratila?....a preco kasles na ovutesty?....ja som testovala od 11DC....a pozitivny test bol az 16DC.....ale bol 😉
nina 😢 ....
a karolinka ty si podarena....kasles na vsetko,vyhadzujes teplomer....pretoze ti nic nepovedal 😀 ....jasne,ze ti nic nepovie,ked si merala len par krat....zmeraj poctivo jeden cely cyklus a potom budes vediet ako funguje tvoje telo.....a i ked ti ostal 33DC....kde mas zaruku(ako pises,na 16den pride ovula)....ze bude a dokonca na 16DC....???hmmmm 😕
len taky priklad.....v juli som malaovulku 23DC 😲 ....a v auguste 16DC..... 😉
dzou,tak co????dnes si testla 😔 ?

a petulka,nechcem nic predbiehat.....ale drzim sa pekne hore.....este ti netestovala?.....snad skonci //

kv3tka
1. sep 2009

sorry....ty sa petulka drzis pekne hore!!!!...nie ja 😀

petulka888
1. sep 2009

este som netestovala, som povedala ze uz sa nikdy nebudem hned az ked budu tyzden meskat, alebo aj neskor, ale neviem ci to vydrzim...aj tak si mylsim ze zajtra pridu... 😠

dzou
1. sep 2009

kveti aj ja byvam v UK akurat tu opet leje jak z krhly akde v UK byvas? ,no testla som lebo mne za viac ako rok nemeskali dlhsie ako 5 dni cize by mali prist dnes a nic 😠 uz normalne sa hnevam,ze kde je ta mrcha jedna co a tolko natahuje ked test je neg. nech rpide cim skor ze mozem zacat novy cyklus ked so to nepodarilo

kv3tka
1. sep 2009

ahoj....ani nevrav.....tu bola asi pred hodinou taka smrst....lialo jak z krhle.... 😠 ...ale uz sa vyjasnuje....
ja byvam v Skotsku,mestecko Livingston....je to medzi Glasgowom a Edinburgom 😝 ....
takze negativny ☹ ....este nieje nic stratene....pokial mrcha nepride 😉 ....kazdej inak stupa HCG.....a kolko dni si po Ovulke?

dzou
1. sep 2009

precitaj stranku dozadu... nic ztoho sa obavam... ja byvam priamo v england ale nasa ulica je Edinbugh drive a tu je tiez hrozna burka aj sa hremolo a bliskalo sa( neviem ake iyje v bliyskalo 😀 )som to uz dlho nepisala

kv3tka
1. sep 2009

...varim kukuricu...juuuj ale sa na nu tesim....a prave mi kurier priniesol balik....vyse5kg,co som si objednavala z Ebayu....rozne kvietky,motyliky.....ovocia a neviem,co vsetko....vela farebnych gelov....vsetko na gelove nechty.....takze sa mozem realizovat....a vymyslat nove nechtiky 😉 😀

dzou
1. sep 2009

no tu ovulku praveze v tomto cykle vobec ale vobec nevie, lebo som si robila ovu testy medzi 12-16dc a nic... ale potom som len tak zacala merat na 19DC a 20DCbola telpta 36.4 a na druhy den stupla na 36.7 takze mozno bola ovu na 20DC ale to neviem isto lebo som nemerala cely cyklus, ale dnes teplota dost klesla takze nic ☹

kv3tka
1. sep 2009

nadej je vzdy,tak ju nepochovavaj.... 😠 ....tak skoro

dzou
1. sep 2009

ty robus nechtiky? joj skoda ze nebyvas blizsie hned by som zasla 😉

kv3tka
1. sep 2009

no pokles teploty nic dobre nevestiiii 🤐

kv3tka
1. sep 2009

ja ked zmeram rano.....na 14DPO....a je pokles,tak mam jasno.....do 5-6hodin pride mrcha 😠

dzou
1. sep 2009

hej ja viem ... posledna moznost ale tomu voooooooooooooobec neverim je ze dakedy sa stava ze ked sa vajko uhniezduje tak teplota dost klesne, ale na druhy den je hned hore... ze mozno zajtra vystupi a dbes to bolo uhniezdovanie, ale to fakt pochybujem takze zajtra teplota urcite bude dole a mrcha na ceste

dzou
1. sep 2009

no sak ja som si vazne myslela, ze dnes pride... sak na grafe to je uplne vidno jak klesla a nic 😠

kv3tka
1. sep 2009

hej robim....dlho som chodila na nechty do salonov....az som sa naucila,vsetko potrebne si pokupila a teraz sa hrajkam.....hrozne ma to baviiii a este si tym aj privyrabam 😉 ...kamaratkam za 10£....a ostatnym za 15-20£podla zlozitosti....no skoda mala by som novu klientku 😀

kv3tka
1. sep 2009

nevesaj hlavu.....popredku 😀

dzou
1. sep 2009

a to si sa sama naucila alebo si bola na kurze aj ja to chcem vedieeeeeeeet 😀

dzou
1. sep 2009

ale ako podla toho ako to robia to nie je nic zlozite som sice bola len parkrat ale aspon podla mna by som sa to hned naucila 😎

kv3tka
1. sep 2009

kamoska robi v salone,a ma naucila,ked som odchadzala do UK.....aby som nebola bez nechtov 😀 ....najskor som sa naucila na sebe....potom som zacala robit kamoskam....

dzou
1. sep 2009

jaaaaaj no ja som aj rozmyslala ze by som sla na kurz ale je to dost darhe vyse £400 a oni v tych salonoch ani tak dobre neplatia a zase aby som si ich robila sama za £400 tak to mozem neviem kolko krat do salona a aeste sa pri tom aj zrelaxujem...

dzou
1. sep 2009

este k tomu mojmu cyklu: jedno co mozem urcite skonstatovat ze ak ovulka bola tak bola posunuta, lebo ako hovorim takto dlho(5dni) mi kramy uz nemeskali vyse roka...max tak 3 dni aja si vzdy ratam cyklus na 28DC nikdy ma to ani nijak inak nenapadlo... a velakrat som dostala presne...takze to jedine je cudne 😒

b.r.i.t.a
1. sep 2009

Ahoj dzou, máme stejný problém, s přítelem už se snažíme 7měsíc a už jsem z toho trošičku nervózní..právě čekám na tu mrchu jak píšeš, tak uvidíme jestli přijde opět zklamání a nebo konečně uvidím dvě čárky na testu..mimochodem, přeju aby se vám to o dovolenou povedlo;o))vím sama nejlépe jaké to je když to nejde;o((neznáš nějaké osvědčené tipy??Ahoj

dzou
1. sep 2009

ahoj brita no typy kazda by ti tu napisala vselico... tak asi zhrniem najlepsie je merat BT, pozorovat cipok a vytok, po sexiku sa najlepsie nehybat co najdlsie 😉 potom tu uz aj baby popisali nejake polohy 😀 potoooom jaj aj sviecku mozes robit(nohy davat hore) a a uz neviem je toho vela... a listovku treba brat.. a muzik moze brat vitE a neviem uz ma nic nenapada..ale najdol je sexikovat asi v spravnom case...ta tak 😀

dzou
1. sep 2009

a ty si teraz ktory DC? akurat som bola cikat a stale nic ja uz tomu vazne nechapeeeem ale my sa teda nesnazilkujeme tak moc dlho teraz je to len 3.mesiac... ale po 7.aj ja by som uz bola dost nervozna..

kv3tka
1. sep 2009

fuuuuu 😝 ,tak som sa napapkala kukurice....ale bola fajna,sladka
to tolko stoji kurz???waw,tak to je palka...ono to nieje zlozite,len to chce cit a vychytat muchy....co a ako...aby drzali,nepraskali...nepukali 😉

kv3tka
1. sep 2009

dzou...to nieje o tom,ze ti meskaju kramy....LF je vzdy rovnaka...priemerne 13-16dni....ako u koho.....zalezi,to od ovulacie.....ak je anovulak-cyklus sa predlzi,ak sa ovulka posunie....tak ako napr.mne minuly mesiac z 16DC na 23DC....posunie sa i prichod mrchy.....vid ja....z klasickeho 29-30dnoveho cyklus bol hned 37DC.....

preto je fajn merat teplotku a vediet kedy je ovulka....potom uz len pripocitat LF .....a cakat,bud na mrchu,alebo na //

kv3tka
1. sep 2009

....a zase leje.....a ako strasne....az nam satelit nejde.... 😠

karolina23
1. sep 2009

nie nie kvetka nic nehadzem za hlavu proste ovu si budem sledovat a merat to nema zmysel mozno moje telo to nechce aby som merala hlavne si budem sledovat hlien a tak a podla môjho dokyho vzdy 14 dni pred ms vysle vajicko na cestu takze to si viem odsledovat aj pri ovu ma boli vzdy vajecnik ked to babo bude chciet prist tak pride

kv3tka
1. sep 2009

preco myslis,ze merat nema zmysel....? ☹

dzou
1. sep 2009

sak tak to v podstate aj myslim, ze v podstate nemeskaju leo ovu asi bola posunuta... a merat poctivo chcem zact teraz tak uvidim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre