Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
12. aug 2009

ja mávam pred mrchou strašnú chuť na sladké, čokoládu ....

kv3tka
12. aug 2009

....a ja som ako vysavac..... 😀 nic predo mnou neujde.... 😀

reivka
12. aug 2009

😀 😀

kv3tka
12. aug 2009

😀 ...niekedy sa uz drahy divi,kde to do mna ide....no ale ja si vzdy este neake to miesto najdem 😉

reivka
12. aug 2009

no dievčence, mám už špinenie, tuším mi príchádza mrcha a to ešte aj o 3 dni skôr ako mala, aby som sa tešila 😝 😝 😝 🙄 🙄 ☹ ☹ 😢 😢 😢 ja sa asi zbláznim, mne už nič nepomôže ani gynex ani kvapky nejaké ani to ani hento nič nič nič!!! som zúfalá ☹

reivka
12. aug 2009

ja asi budem revaaaaať!!! a všetci okolo mna sú tehotní ☹ ja to už dalej nezvládnem ja aj vás chápem že toto určite prežívate, je to na prd, ja už neviem čo mám robiť aby to vyšlo

jenniffer001
12. aug 2009

ahojky, tak jsem právě byla vyzvednout občanku a už jsem oficiálně vdaná paní... 😉 ještě k tomu maliníku, v jinej diskusi to holky radili na hlen, tak jsem to zkusila tento měsíc i já a nemůžu si to vynachválit... 😝 nemám problém z rozpoznáváním a zdá se mi i jako kdyby byl plodnější, ale to už asi zase přeháním 😀 taky když jsem si o něm četla, dočetla jsem se, že je až v období těhotenství na lehčí porod, ale asi má víc účinků a i když to tam nepíšou, tak takhle funguje. Hele, za zkoušku nic nedáte a jeden čaj denně do ovulky nic nezkazí, neni nic moc dobrej, ale přežít se to rozhodně dá... 😉

kvetka vítej, já jsem tady taky nová... 🙂 koukala jsem na tvůj graf... jeví se celkem zajímavě, nezkoušela jsi testovat??? 🙂 prý už na 11DPO se objeví dvě // 😉

co se týká PMS tak jsem na tom stejně, pár dní před MS jsem taky jak vysavač a takové množství jídla co dokážu sníst, dám si k večeři klidně dvě pizzi a ještě mám hladík, což normálně sním s těží jednu a jsem na prasknutí... 😀 a ty příznaky...... taky, bolí mě prsa a podbřišek.... s těma zádama to já mám horší, na bolest zad já trpím pořád, ať už mám ovu a nebo mrchu nebo jsem někde mezi, ty záda mě bolí pořád..!!! ☹ někde jsem četla, že ty ženy co je bolí záda za normálních okolností, tak že si v těhotenství pěkně užijou, že pak bolí ještě víc, tak se mám na co těšit....

reivka
12. aug 2009

je možné že budem už mávať 25 dnové cykly ved to je choré!!! 😕

kv3tka
12. aug 2009

reivka....nezufaj...dve slniecka uz doma mas....podari sa aj treti krat,uvidis 😉 ...len ono vzdy to nejde,tak lahko ako si predstavujeme.... 😉

reivka
12. aug 2009

ano len všetkým okolo to ide a mne nie ☹

jenniffer001
12. aug 2009

reivka nesmutni, špinění ještě nic neznamená, dokud se ti nespustí mrcha,neni nic ztracené.... jinak ale vím jak se cítíš.........!!!!!!!

kv3tka
12. aug 2009

ani mne nie 😠 ....a pozri kolko je nas tu len na koniku...a kolko je este kade-tade 🤐 ....
reivka vaz si to,ze si zdrava,nemas problemy....a ono sa to podari coby-dup 😉 🙂

jenniffer001
12. aug 2009

to si říkám i já, každá moje kámoška si řekla: tak a budeme mít dítě..!!! a příští měsíc už přišla s těhotenskou průkazkou..!!!!! 😠 a já jsem si řekla, tak já už bych taky chtěla miminko a taky pořád jen chci..!!! nic se neděje, těhotná nejsem a strašné myšlenky mě napadají, jestli se to vůbec někdy povede, když to nevyšlo hned jako každýmu.... tady na koníkovi aspoň vidím, že nejsem sama kdo se trápí a ještě si sváma můžu poklábosit o tom....poplakat.... 😔

reivka
12. aug 2009

no ved aspon že vás mám

kv3tka
12. aug 2009

pozri mam kamaratku,o babatko sa snazili dlhych 13rokov....bola 3krat na umelom...ten treti krat ju zalialo,az skoncila v kome...usla takpovediec hrobarovi z lopaty 😢 ....lekari sa vyjadrili,ze nikdy nebudu mat svoje vlastne dieta....dali sa na adopciu,mnozstvo vybavovaciek zvladli....do mesiaca mali mat doma adoptovane mesacne dievcatko....a booom...nasla si // 😉
nik im nedaval sancu,mali nulovu nadej....a podarilo sa....prirodzenou cestou...uplne to vypustili z hlavy,sex si uzivali....a vyslo to!!!tak nezufaj,moja 😉

vrabcek154
12. aug 2009

Ahojte kocky, bola som pozriet v lekarni ten Gynex,ale tam nie je na predaj, neviete kde sa da kupit, ja som zase pocula dost dobrych veci o alchemike, mala som dva mesiace dozadu cystu, a caj z alchemiky mi pomohol.
Reivka neboj ono to urcite pride, mne sa to tiez teraz hovori, ale asi to tak ma byt..okolo mna su tiez vsetky tehotne,a sranda je , ze nechtiac a necakane. Mne moja svagrinka, ktora nemohla otehotniet 3 roky, teraz maju malu dcerku, minule tiez na navsteve zahlasila, ze nam to nejako trva,tak mi to prislo trochu luto, ale to je zas o inom 😖

lilix
12. aug 2009

vrabcek, objednava sa z netu.
http://www.jasmin.sk/gynex.htm

karolina23
12. aug 2009

ahoj baby no ja by som mala mat plodny den v piatok podla vypoctov dufam ze to tak bude uz ma zacinaju boliet krize a lavy vajecnik ale test je este negativny tak uvidim ci sa v piatok objavi hlien 😝

vrabcek154
12. aug 2009

dakujem, pozerala som, ze stoji cez 21 €, aj to stoji za to...

kv3tka
12. aug 2009

karolinka podla akych vypoctov 😕 ?

karolina23
12. aug 2009

podla kalkulacky mas ju aj na diva.sk pod menstruacny kalendar alebo na www.pregnology.com tam si zadas dlzku cyklu a den poslednej menstruacie a tam ti to vyhodi kedy mas ovulacny den 😀

kv3tka
12. aug 2009

no to poznam....ale mne to tak este nikdy nevyslo,ako mi to nahodi tam.....aj teraz mi vyslo,ze na 16DC bude ovulacia a ta bola na 22DC.....takze sa nato asi velmi neda spoliehat 😉
...ale zas,niekomu to moze sediet aj podla toho

reivka
12. aug 2009

😕 😨 a ja že sa budem podla toho riadiť, práve cítim pravý vaječník no je toto normálne?

karolina23
12. aug 2009

vies co mne vyslo v piatok ale robim si testy ovu pre istotu aj hlien sa meni tak uvidime podla ovu testov ked mam 33 dnovy cyklus tak testovat 16 den tak mi to vychadza v piatok no uvidim 😀

karolina23
12. aug 2009

reivka aj mna bolel vcera lavy a robila som si test negativny mi vysiel asi nam dava najavo ze sa nieco deje inak si to neviem vysvetlit niekto hovori ze uz je ten spravny cas ked ta bolia vajecniky ale co z toho ked nemam hlien len ten pomaha udrzovat spermie zive aby sa dostal k vajicku aspon tak som to vycitala a asi to je pravda neviem isto 😎

kv3tka
12. aug 2009

reivka a ty si pred M,ci pred ovulku???...si pisala,ze mas spineni 😨

kv3tka
12. aug 2009

karolinka ono to sedi pre zeny,ktore maju pravidelne cykly....tie kalkulacky....mne to tiez sedelo,kym sme sa nesnazili 😉 ...vzdy 29DC....no co snazilkujeme,teda uz 4mesiac sa mi cykly pretahuju...az na 36dniii 😨 ...preto mi to uz nesediii....sa mi posunula ovulka o par dniii

karolina23
12. aug 2009

hej hej sak to je jasne preto som si kupila aj testy ten kalendar mam len tak orientacne ja sa aj tak riadim podla hlienu takze tak asi 😀 ty sa neriadis podla hlienu?

reivka
12. aug 2009

kvetka ved ja som pred mrchou a preto sa čudujem prečo cítim pravý vaječník no čo mu šibe??!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre