Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
16. sep 2009

no martinka,ked viete o probleme je to asi trosku ine.... 😉 ako ked nevieme a verime 🤐

mata1001
16. sep 2009

kv3tka ahoj,my dve sme tak trosku na tom podobne.aj mne vela robi psychika a stres.hovoria mi ze ved nemozes na to tolko mysliet...ale ako?to sa neda...

reblex77
16. sep 2009

...ale ked ja som si myslela, ze to nikdy nebude problem..teda aspon u mna nie...ze na taketo fora pisu len baby, ktore sedia doma a nemaju co robit, len prebaluju plienky...a teraz je zo mna hotove psycho...brusim po internete, stahujem si vselijake rady, objednavam literaturu...aaaaa...a nadovrsenie vsetky kamaratky okolo mna su tehotne....

reblex77
16. sep 2009

...to hovori aj moj mangel, ze nech sa ukludnim, nech na to stale nemyslim, ze ked to ma prist tak to pride, ale to sa lahko povie...

kv3tka
16. sep 2009

no vrabcek,co sa tyka mna.....nikdy som nebrala HAK....a k dokimu som chodila vzdy raz do roka,na preventivku....minuly rok v maji mi porobil vsetky vysetrenia a vsetko O.K....vraj neni problem,vsetko mam v poriadku,som zdrava a mozme zacat snazilkovat....no zacali sme az tento rok v maji....tak v juni bola dalsia preventivka.....nastastie patrim k zenam,ktore nemaju ziadne problemy,ani s mrchou,ani s mykozou,ci vytokmi 😉

martina848
16. sep 2009

kv3tka,asi mas pravdu...radsej keby sme to nevedeli...ale co uz
vrabcek,ja mam podobny pocit🙂

kv3tka
16. sep 2009

matka ahoooj.....vitaj v klube 😉 ....mne to uz i mamina s babinou povedali,ze nesmiem nato tak myslet....ale ako? ☹

martina848
16. sep 2009

presne tak...ale to sa neda nemysliet ☹

reblex77
16. sep 2009

...dnes som si objednala knihu od Ludmily Mojžišovej...ohladne nejakych cviceni, vraj to ma pomoct pri otehotneni, vraj to mnohym uz zazracne pomohlo....

kv3tka
16. sep 2009

a vsetky zeny,co uz otehotneli.....pisu...ze netreba nato mysliet....aka novinka,ze? 😀

mata1001
16. sep 2009

no baby mohli by sme spolu nieco vymysliet ako na to nemysliet 😀 😀 😀 aka chujovina co?
no mna napadlo - sport. - to ja velmi zase nemusim ale ked vas napadne nieco lepsie....

kv3tka
16. sep 2009

ja som tu metodu studovala pred par dnami na nete.....ale neak som hnila na cvicenie 😀 a pritom to nieje nic tazke a komplikovane 😉

reblex77
16. sep 2009

.......hmmmmm.......Kvetka a ako dlho sa snazis ty?...nejako som to nezaregistrovala...

adika89
16. sep 2009

Baby potrebujem pomoc, neviem do akej mam ist temy, preto skusam tuto, uzival niekto tablety Provera 5mg. Proste je problem, ze by som chcela babatko, ale nedostalo som dva mesiace kramy, tehotna nie som. Co je to vlastne provera, doktor mi povedal ze ju mam zacat uzivat od dnes, ale neveim ako dlho, mam tri balenia po 24 tabliet uzivamm to dva krat denne, mam to uzit uplne vsetko, pomooooc.

kv3tka
16. sep 2009

sport? 😕 tak pasivne,pri telke....i predvcerom som do 1.30hod pozerala finale US OPEN.....a fandila som Federerovi...len ma nasral 😀
ja som rada v zahradke,doma sa venujem orchideam...mam ich cez 20!!!! 😉 ...a rada robim nechty....gelove....ale aj tak mam casu a casu....a hadajte naco myslim? 😀

kv3tka
16. sep 2009

reblex 5cyklus....a tak naostro.....so vsetkym 2cyklus 😉

martina848
16. sep 2009

kazdy hovori,ze na to nemysliet,ale to sa nedaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cele leto so nikde nebola pri vode aby som nieco nechytila 🙂
a nic...

mata1001
16. sep 2009

kv3tka mas orchidei?jeeee to je krasny kvietok.aj ja mam 1. 😀 😀 😀
ale zas ja mam fialky vselijakej farby asi 12. a ty nepracujes ze mas casu a casu?

kv3tka
16. sep 2009

adika rada by som pomohla 😉 ale nepomozem.....sorry,ja mam menzes presnu jak hodinky,uz roky,rokuce sa tej vtierky neviem zbavit 😀

kv3tka
16. sep 2009

matka ty si jak moja mamina....ta ma fialiek plny byt!!! 😀 ....kazde volne miesto zabera neaka fialka 😀
pracujem,pracujem.....ale aj tak mam casu a casu..... 😀

reblex77
16. sep 2009

...hmmm...orchidey...su krasne...ja som si vymyslela na svadbe dekoraciu z bielych hortenzii , ktore planujem zasadit v zahradke a cely zivot sa budem na ne pozerat a hovorit si, ze tie som mala na svadbe....akoze na dekor sme pouzili len odcviknute kvety...bolo to nadherne....

mata1001
16. sep 2009

kv3tka a za kolko robis nechty?to ja len tak porovnat ceny ....aj moja kolegyna robi nove za 550sk a doplnanie 360sk neviem teraz na rychlo kolko to je eur 😝

reblex77
16. sep 2009

....kvetka aj ja sa snazim len druhy mesiac, prosim ta nevies mi poradit s tou bazalnou teplotou...asi som trdlo, ale ja som si to nidky nemerala, neviem co a ako...alebo to mam niekde podrobne nastudovat?

kv3tka
16. sep 2009

ja ich nerobim dlho.....skor sa ucim.....novej klientke robim zadarmo 😉 ....potom uz doplnam za 12euro 😉 ....a niekomu i za 15!!!zalezi od zlozitosti vzoru.... 😉

kv3tka
16. sep 2009

reblex na zaciatok ti poradim tuto stranku: http://merenibt.xf.cz/index2.html
pekne si ju prestuduj je tam vsetko krasne a jednoducho popisane....a uz ked zacnes merat....vytvarat grafy....potom rada poradim....ja na BT nedam dopustit.... 😉

lubka89
16. sep 2009

ahojte baby ako sa mi mate?

kv3tka
16. sep 2009

idem sa ja navecerat..... 😉 ...drahy urobil kung pao.... 😝 ....o chvilku som spat 😉

reblex77
16. sep 2009

..hmm....a pocula si uz o takom akoze...Persona....?...je to taky pristroj...najprv cikas kazdy den na maly pruzok a vlozis ho do pristroja....na druhy mesiac uz nemusis kazdy den ale len ked ti to ten pristroj sam povie....ze chce aby si ocikala... 🙂 .....a potom ti jednoducho kazdy den rano povie...uz bez oocikania ci ma plodny alebo neplodny...ja som rozmyslal ci si to kupim....ale ke dost drahy...

dzou
16. sep 2009

o tom som este nepocula 😕

blackrose
16. sep 2009

zdravim a vitam nove snazilky 🙂

kv3tka tak my sme na tom velmi podobne... milujem orchidey, tiez mam nimi plny cely byt 😀 a tiez som nikdy nebrala HAK, takze tiez som dokyho navstevovala tak raz za rok, prip. ked bola nejaka ta mykoza.... no vidis, co sa este nedozvieme 😀

baby, tak my sme si doma teraz prezili trosku smutny vecer... poplakala som si, mam depku a tak podobne... zacala som manzelikovi hovorit co sa stalo bibi a ze ci by predsa len nesiel na ten spermiogram skor, ze je zbytocne cakat a tak a on mi na to povedal, ze ci to prilis neriesim, ci to nechcem nechat tak a pod. ☹ som z toho smutna, pretoze ma nechape, nevie pochopit moje pocity... oni ti chlapy myslia uplne inak... nam by to uplne pomohlo keby sme tak mysleli, ale mrzi ma, ze nevie pochopit co citim ☹

ako ste pisali, tak psychika je hrozna ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre