Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
11. sep 2009

...budem aj ja uz koncit....praca volaaaa ☹
vsetkych prijemny weekendik..... 😉

aduliak
11. sep 2009

pekny vikend aj tebe a hned, ako urobis testik, na nas mysli! 🙂

dzou
11. sep 2009

tak tak kvetka 😉

xena323
11. sep 2009

aj ja sa pridavam a prajem plodne kolajnicky....

nina88
11. sep 2009

Dala som si foto celej rodinky... 🙂 Konečne som to zmenšila tak, že sa to zmestilo...

nina88
11. sep 2009

Všetky ste odišli? ☹

aduliak
11. sep 2009

ja som este na chvilku tu 🙂 len odbieham aj k robotke 🙂

aduliak
11. sep 2009

Nina...mas krasnu rodinu,pozrela som fotky a obdivujem tvoju odvahu!

nina88
11. sep 2009

Adi, ďakujem 🙂

aduliak
11. sep 2009

nemas za co 🙂

dzou
11. sep 2009

nina aj ja som kukala ... teda ste vsetci fesaci 😉

nina88
11. sep 2009

ďakujem Dzou...🙂

Baby neviete mi poradiť ako si dám do profilu tie obrázky, že koľko sme spolu, alebo ako dlho sa snažíme a tak... ?

dzou
11. sep 2009

jj to najjedniduchsie...kukni do mojho albumu ja tam mam ticker ako dlho sme spolu klikni na to a otvori sa ti nova stranka kde si vytvoris vlastny potom okopirujes link a vlozis ho do popisu albumu a hotovo 😀

nina88
11. sep 2009

ďakujem dzou 🙂

aduliak
11. sep 2009

tak som opat na chvilku tu, za chvilku utekam z roboty za muzickom a na burciak 🙂 velmi mam rada atmosferu jarmokov 🙂

dzou
11. sep 2009

neni zac nina 😉
jezis aduliak aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem ja zboznujem burciak, ale tu ani nevedia co to je ☹ ti teda zavidim ani nevies ako, jaj aj u nas by tento mesiac boli hody a tak by som sla no co uz ked som 2000km prec odtial 😒

aduliak
11. sep 2009

tak to verim, ze ti to chyba!!! ja burciak teda fakt mozem, taky sladucky 🙂 ak ja utekam, prajem vam krasny vikend!!!a urcite sa pridem pozriet, ako dopadli Katka a Kv3tka s testikmi! 🙂

dzou
11. sep 2009

ahoj aj ja utekam upratovat 😝 ale tiez sa etse zastavim...

nina88
11. sep 2009

krásny víkend prajem, majte sa... 🙂

dzou
12. sep 2009

no teeeeeeedaaaaaaaaaa baby to tu nikto vcera uz nebol? sak az kde som vas musela hladat 😉 no kveti tak co?

kv3tka
12. sep 2009

ahooojte 😉
tak ja pridavam moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka teplota neurobila potvora nic 😀 ....ale ja to citim na mrchu....predpokladam,ze okolo obeda je tu 😀
dzou,inak test som si prave kupila....tak ak bude este sanca zajtra pouzijem 😉 ....a v pondelok cakam zasielku 10tehutestov,tie pruzky(citlivost 10) za 1£....som kupila cez ebay 😉 ....tak bude do zasoby pripadne o mesiac 😉

kv3tka
12. sep 2009

inak som tu len na skok....cakam balik,tak vykukam postmana 😀 ....a potom ideme na vyletik...nemame ciel,len tak-kde nas auticko dovezie...asi na neake utesy 😉 ...kedze dnesne slnecne,priam letne pocasie treba vyuzit 😀

xena323
12. sep 2009

kvetka...drzim palceky..uzite si vyletik....a daj vediet...nam nedockavym...
dzou....ako sa mas....my mame este cas....ja som mala vcera folik 26mm,a mal by coskoro prasknut,doki mi pichol pregnyl,tak uvidime...

kv3tka
12. sep 2009

....no dnes je tu mrtvo 😀 ...vsetky asi weekendujete,coooo? 😝
idem aj ja uz off....balik prisiel-srdiecko mi potesil 😉 ...tak sa ide na vylet 😉 ....
tak vsetkym kraaasny weekend.....plny slniecka a usmevu 😀 ...

lubka89
12. sep 2009

ahojte babky ako veekendujete?

dzou
12. sep 2009

tak aj len na skok idem kosit dnes je faaaaaaakt kraaaaaaaasne si myslime ze sa tento uprsany oztrov zblaznil 😉
no xena ja cakam co bude robit teplota dnes som 11DC tak duafm, ze coskoro uz klesne sa neviem dockat tak davam zatial moj grafik aj ked je o nicom ale tak aspon preradost 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
lubi a ty ako? njake priznaky uz mas?

dzou
13. sep 2009

no ahojte baby normalne neverim, ze tu od vcera poobedia nitko nebol 😒 no kde ste vsetky???

bibi24
autor
13. sep 2009

Ahojte babulky, tak som vas prisla na chvilku pozdravit. Este stale dovolenkujem, ale mam moznost ist na net, tak hned vyuzivam konika 😀 Domov pridem az v utorok vecer.
Paci sa, moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2 Tie 2 dni bola sluzobka a merala som tak vselijak, jednak neskor, jednak som aj pila trocha alkohol, takze tie teploty neratam. Az ta dnesna bola riadne namerana, ale tak stale su to poovulacne teploty. Ale 5dpo je este malo na nejake zavery.

Inak, mam trocha nadchu, bez tepoty, dufam, ze to nijak nemoze ohrozit potencionalne tehotenstvo. Co myslite?

dzou
13. sep 2009

ahoj biby no tak dufam, ze si to uzivas na dovce 😀 no grafik je zatial pekny difam, ze sa teploty udrzia 😉 neviem ci nadcha to moze nejak ovplyvnit podla mna nie ked je este zubrienka zavisla sama o sebe, ale neviem naisto 😕

bibi24
autor
13. sep 2009

Dzou ahoj, dnes si tu tusim len ty a ja teraz, coo? 🙂 A co Kvetka, sa neozvala, ze ako? Trocha som precitala aj dozadu, ale cele to urcite nestiham, ste toho popisali riadne. Vidim, ze sa pridali aj nove snazilky, aj nejake tehulky su tu, tak blahozelam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre