Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

mata1001
29. sep 2009

no vidis tak ty si uz vybavena...mas aj krem...ked budes tehulka.... 😉

flamenga
29. sep 2009

verím, že od budúceho mesiaca ho budem používať 😀 😀

dzou
29. sep 2009

flam to aka super akcia 😉

flamenga
29. sep 2009

dzou že? No nekúp to 😀

pimma
29. sep 2009

aj ja som to mala- 60 tabl.+krem 🙂 uz su spapane. teraz mam listovku nejaku inu. tiez som pozerala na ten fembion, ale to je len na 1 mesiac - 30tb. a stoji 13 eur
😨

majuska7979
29. sep 2009

ahoj dzou,
dobre citam ze si v UK, ja som tiez 🙂
co sa tyka tych vitamov zacala som brat pregnatcare, tak uvidime 😎 vsak sa moc neponahlam, ale moj manzel by uz asi velmi chcel 😖 a ja som taka ak bude to bude 🙂 dufam ze coskoro, 🙂 lebo ono sa to predsa len nosi tych 9mesiacov 😉

mata1001
29. sep 2009

ano pimma je to dost drahe.uz sme to predchvilou rozoberali s dzou.

flam ale ale....o niecom nevieme? 😉

dzou
29. sep 2009

hej a kde majuska? ja som pri Sheffilde...aj ja som brala mesiac pregnacare...ale uz na to kaslem kupim ked budem tehu..

flamenga
29. sep 2009

😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/21e692 myslíte, že som tehu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

robím si srandu 😅

idem do hajan 🙂 pekný večer

majuska7979
29. sep 2009

ja som v Londyne,
a vlastne ako dlho sa snazite o babo???? my 3 mesiace a nic, :( troska smutne ale asi to tak ma byt a pride to vtedy kedy ma, nikto nevie,...
chcela by si mat babatko tu?? alebo chces ist spat domov na svk???

vrabcek154
29. sep 2009

ja mam momentalne nervy na mm, tak uvarim a utekam dnes cvicit, pridem domou -riad neumyty,bordel s jeho papierami,som taka podrazdena. aj na kolegynu v robote, uz vedia vsetci, ze skusame babo . aj bezpecnostny technik

dzou
29. sep 2009

no my 4 mesiace... a babo bude tu sme tu kupili dom(ale mm je slovak aby ta to nemylilo) a ty chces v uk alebo na svk?tu su hrozny doktori tak mam aj strach ale tak co uz mam robit

zuzanockamt
29. sep 2009

Ahojte 🙂
my sa sice nejako zurivo nesnazime, ale sme bez HAK uz 13 mesiacov a 5 mesiacov sa nechranime vobec nijako, nechali sme tomu volny priebeh a nic 🙄 🙄 🙄

flamenga
29. sep 2009

my sa nechránime 15 mesiacov 🙄 😠 ☹

dzou
29. sep 2009

ahoj zuzi vytaj v klube 😀 😀
vrabcek... a to co tvoja kolegyna to kazdemu vyklabosila? 😖

zuzanockamt
29. sep 2009

flam ... tak to uz je dost dlho ... ja este pockam asi do konca roka a potom to budem uz asi riesit s lekarkou - kvoli veku 🙄

dzou
29. sep 2009

aj my chcem pockat do konac roka, to sice bude len cca 6 mesiacov ale tak asi okabatim dr a poviem ze skusame uz dlhsie 😉

majuska7979
29. sep 2009

tak ja by som chcela mat babo tu, ... je to tu troska lepsie, ... moja znama tu mala babo, a bola doma hned 8 hod po porode, co sa mi pacilo,....ak nemas problem to ta pustia domkou, mas na vyber aky chces porod,...proste ona sama zhodnotila ze tu je lepsie, sice ona je polka, cize ona rodila v PL a nie na SVK, takze tu moze byt rozdiel, ale chcela by som tu 🙂

mata1001
29. sep 2009

ahoj zuzanockant neboj vyjde to...a neboli ste na vysetreniach?

ja som si myslela ze to pojde lahsie sup sup a bude to..ale mylila som sa 😠

dzou
29. sep 2009

jaj no ja viem ako to tu chodi mm sestra rodila tu minuly rok, ale mne sa to moc nepozdava...sa mi viac paci nas klasicky sposob...neviem si predstavit ako budem doma hned po porode ...krvacat a vsetko... no ale tak ja budem...a nevies v ktorom tt isla prvykrat na utz?

zuzanockamt
29. sep 2009

mata ... neboli sme este na ziadnych vysetreniach, pockam do konca roka

vrabcek154
29. sep 2009

kolegyna ma niekedy ustipacne poznamky a dnes bola podrazdena, narocky som ticho, aby to nevedel sef.. je to drzka

mata1001
29. sep 2009

aj ja som si povedala ze do konca roka pockam a potom uvidim co dalej...sice ja uz beriem nejake horm lieky ale to mam na upravu cyklu a na ovu.taktze tak...
a mm bol vcera u urologa.

vrabcek154
29. sep 2009

mojmu mm som davala e-cko, a zinok,ale moc to neuzival, idem si prave objednat ovu testy, nepoznate niekto dobry link-.....

zuzanockamt
29. sep 2009

mata ... a kolko mate s MM rokov? ... ja zatial len meriam BT a nejako velmi to nesilime ... uvidime, co bude ... lebo podla BT, by som ovu mala mat 😕

dzou
29. sep 2009

no vrabcek skus kuknut aj na ebay urcite posielaju aj na svk a tam su dost lacne

mata1001
29. sep 2009

zuzka ja mam 29 a mm 28.ja som preto chela nech ide aby som vedela ze on je ok. a ked sa nedari tak som problem je vo mne.
aj ja meriam BT,a zapisujem do grafu ale ja som nemala mrchu tak ani ovu.tak preto mi dal 3 horm lieky...a teraz sa liecim.pijem este alchemilkovy caj.tento mesiac chcem ist na folikumetriu.

vrabcek154
29. sep 2009

ok, a idem po ms merat aj bazalku, len ta nemecka strana nefunguje, musim nastudovat anglicku verziu, inac ten moj stary ten riad este stale neumyl,,,,,, 😠 😠 😠

dzou
29. sep 2009

a ako to prebieha u toho urologa?
inac mati podla fotky by som niiiiiiiiiiksy nepovedala ze mas 29 vyzeras ovela mladsie 😉

mata1001
29. sep 2009

vrabcek nevadi ze neumyl...umyje zajtra.ved ho to tam pocka...nie ze to umyjes!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre