Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
1. okt 2009

no sak ja by som hlavne to chcel aby mm isiel na spermio... a tiez asi tak po vianociach... no nevie niekto ako to prebieha to spermio? aby som mu vedela povedat, to sa len do dacoho...sak viete co? a potom oni zoberu vzorku alebo ako?

majuska7979
1. okt 2009

no neviem, ale nemyslim ze by na to prisli 😎 ako????
co sa tyka ze preco mi doktor povedal za rok, bola som chora, alebo prakticky este som, mam zaciatky astmy, to vtedy som mu povedala ze sa snazime o babatko aby mi nedaval nejake take silne tabletky, 😠 a on iba zhodnotil,ze ak sa nebude darit rok to az potom za nim prist,...preto chcem ist na skv, a tam si vsetko somnou overit, ci mam vsetko ok, lebo u gyndy som uz nebola asi 3 roky

dzou
1. okt 2009

hej no sak tu to maju tak blbo vymyslene ze sa nachodi na preventivky 😠

aduliak
1. okt 2009

dzou....spermio prebiehalo u nas tak, ze som isla k urologovi (tam ma poslala doktorka), vypytala som si kelimok (mm na to nemal odvahu 🙂 ), musi to prebehnut masturbaciou ( specialne nas na to upozornovali,ze len rukami 😀 ) a do hodiny prist tam a spravia na pockanie vysledok.... 🙂

majuska7979
1. okt 2009

no riadna chuj...ovina,s prapacenim 😠
cloveka poslu ku gynde ak uz je najaka rakovina, idioti, toto tu je velmi blbo vymyslene

aduliak
1. okt 2009

Ahoj Majuska.... a to som si myslela, ze na SK nemame bohvieaku starostlivost, ale ked vidim, co tu pisete, ze ziadne preventivky....sila....

dzou
1. okt 2009

no sak majus 😠
aduliak 😀 😀 hej si viem predstavit ze ako sa tvaril ked mu povedali ze len rukou 😀 😀 😀 ale koho rukou uz nepovedali, ci?...l;e ok je to tak ako som si predstavovala tazke nic hrozne to on psrvai sak aj hovoril ze ak je to tak tak pojde ak bude treba...

blackrose
1. okt 2009

v uk sa nachodi na preventivky??? to je dobra hlupost... to ja na stastie chodim kazdy rok...
spermio vyzera tak, ze tvoj drahy pride k lekarovi, odovzda rybicky do krabicky a ide domo 😉

aduliak
1. okt 2009

aj nas to bude cakat opat v januari ak sa nezadari.... 😒

aduliak
1. okt 2009

no a moj mm sa tak hanbil, ze musi do kelimka, ze ma pri tom ani nechcel..... 🙂 to bol taky maly kelimok, tak ze aby sa trafil 😀

majuska7979
1. okt 2009

to drzkam palceky kazdej aby sme do konca roka kazda jedna uz boli v tom 😎
vianocny darcek pod stromcek 😉
drzkajte sa idem ja pomalicky nieco urobit domka, a valim do prace 🙄

aduliak
1. okt 2009

Maj sa krasne Maju 🙂

dzou
1. okt 2009

aj ja zachvilu musim ist daco robit 😝 ale este sa stavim..

bibi24
autor
1. okt 2009

Dzou, no teda, teraz len citam, ze teda opat nic? A som naozaj prekvapena, lebo to vyzeralo velmi nadejne 🙄 A aky zaver z toho vyplyva? Ze sa neda spolahnut uz ani na bt 😠 Vid moj graj, ked sa drzala teplota hore este aj pocas ms...

dzou
1. okt 2009

hej hej...ale mrcha zatial nikde 😕 len som mala spinenie rano nech uz pride ze mam pokoj a zacnem novy cyklus 😠

aduliak
1. okt 2009

dzou....ty si prekvapila aj mna, som fakt myslela, ze si jasna.... ☹

blackrose
1. okt 2009

ja som sa prave vratila z obeda 🙂 a pozeram, ze ste vsetky zmizli......

blackrose
1. okt 2009

a kde som ja pozerala??? asi som nemala referesh... a vy si tu pisete od 12:38 a ja to nevidim 😀

blackrose
1. okt 2009

noo, asi sa neda kricat hop kym nepreskocis... a vazne si asi nemozme robit marne nadeje, ked este ms nemeska... 🤐 uvidim ako ja budem na tom o 2 tyzdne... dufam, ze ma zase necaka stres 😔 lebo uz aj teraz sa citim, ze na to prilis myslim, ci sa to podari... 😒

dzou
1. okt 2009

ja som tu este nakonie ostavam ...idem ku kadernicke ale az o pol piatej...
adi nooo ja somm to tusila...ze to tak dopadne...

bibi24
autor
1. okt 2009

Dzou, tak ms este neprisla? Tak potom to je dobre znamenie veeeed 😉

dzou
1. okt 2009

no ako nieee len rano spinenie a teraz uz nic ani brucho ma neboli co inac mam hrozne bolesti...ale ta teplota tomu nasvedcuje ze pride

nina88
1. okt 2009

Dzou možno by ste sa nemali až tak ,,snažiť,, 😉 Aspoň deň pauza... Ja to mám teraz naplánované tak, že žiaden sex do 12 dc... 😝 Muž o tom ešte nevie, ale takto to vidím reálnejšie... 😉

dzou
1. okt 2009

hej sak som uz pisala ze trochu budeme musiet polavit aby mu dozreli potapaci 😉 no co nasla si nejaku dovcu?

dzou
1. okt 2009

baby...kuk do albumu na moje zatial jedine dieta 😀

juliett7
1. okt 2009

Ahoj dzou, a to mas dostat menzes teraz niekedy?

dzou
1. okt 2009

ahoj jullie ty aj zijes?dlho si tu nebola...
hej som 30dc rano pokles teploty a spinenie ale uz nic neni 😒

juliett7
1. okt 2009

no hej zijem 🙂 Nejak som nemala cas na konikovanie. SI skus urobit tes

dzou
1. okt 2009

no poviem pravdu ze premyslam nad tym, ale ked ta teplota tomu nasvedcuje tak to bude asi zbytocne...
a ty ako sa mas?

juliett7
1. okt 2009

no ja sa mam stale rovnake, este furt nic, a tento mesiac ani z toho ani nic nebolo, lebo manzel odisiel do prace pre dvoma tyzdnami v nedelu a ovulku som mala potom vo stvrtok, takze pochybujem, ze tam vydrzali. Takze dufam, ze dalsiu ovulku uz stihne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre