Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
7. okt 2009

Ahoj Black... Dobre robíš... Vážne... 😉 ani ja sem nebudem radšej chodiť týždeň ,,pred,, Nerobí mi to dobre... Adi mňa meranie nestresuje, len obmedzuje... Normálne si dám večer pohár vína, keď mi bude v noci treba cikať, pojdem a keď sa budem chcieť cez víkend neprerušene vyspať, sa vyspím... Takže chcem začať od 10 dc do 17 dc a potom 25 dc do konca... 🙂 😉

aduliak
7. okt 2009

baby, ja utekam z roboty...zajtra som v BA, tak za vami asi nepridem.... ☹ uvidime sa piatok 😀

majuska7979
7. okt 2009

caute baby,
tak teraz nejako by som mala mat plodne dni, a co mam z toho ak som zasa chora 😖
normalne ako naschval som chora kazdy mesiac 😠 uz ma to zacina stvat 🙄
takze uz viem ze z baba nic nebude :( ani to co som planovala, mat sexik kazdy 3 den nevysiel, troska sme to prehnali na moje urodky, takze ani to mi nevyslo 😢
tak vam prajem vela stastia jak uz ja ho nemam 😒

simib
8. okt 2009

Ahojte.Tak som tu prvá.Hurááá konečne som aspoň klesla.http://www.fertilityfriend.com/home/Mart...

katka.he
8. okt 2009

Dobre ranko vsetkym co tu uz ste, a aj tym co to len citate🙂

blackrose
8. okt 2009
katka.he
8. okt 2009

black..pekny grafik🙂 a hlavne ze stupajuci🙂)

nina88
8. okt 2009

Dobré ránko... Black pakne, pekne, držííííííííme moc palce... 😉 Simib nemyslím, že to máš až také klesnutie na mrchu,či?? No nechcela by som, takto ťa to naťahuje... ☹ Ahoj kati, dlho si tu nebola, čo máš nové??

katka.he
8. okt 2009

Ahoj ninka...hej nebola som tu ale pravidelne som si vas citala...aby som mala prehlad..no ja mam po kompletnej gynekol. prehliadke.... som spokojna vsetko je zatial OK...v nedelu ma pris mrcha..a myslim ze aj pride... len cely tento mesiac som mala take zvlastne pichanie v podbrusku a aj trosku ma pobolievalo..ale kedze vysledky mam vsetky v poriadku, tak neviem co to mohlo byt...

simib
8. okt 2009

No uvidíme,ale už pevne dúfam,že dnes dorazí.Už chcem mať tento cyklus ukončený a začať znova. 🙂

willi
8. okt 2009

Ahojte kocky 😉

...sim, takze to asi vyzera, ze mrcha dorazi, ze? 😒 ...takze idete dalej 😉

...ninka, mam pocit, ze to tento neuspesny cyklus celkom dobre zvladas - super, som na Teba pysna 😀

...black, takze stupas? To su dobre spravicky, tak ma stiahnes so sebou, ok? 😵

...inak, babule, ja mam nejaky taky biely vytok a dost ma palia bradavky 😕 , to je nejake podivne,nie?

simib
8. okt 2009

No Wili dúfam,dúfam,že už dorazí. 🙂

nina88
8. okt 2009

Ahoj Willi... Ty si ktorý DC?? No ja to veľmi dobre zvládam, to si uhádla... 😀 Som sa nejak so všetkým zmierila a nebudem to riešiť. Včera mi dcéra spadla z bicykla, riadne si udrela hlavu, letela som s ňou na pohotovosť (čo sa týka hlavy som veľmi opatrná) a tak som si uvedomila pri tom všetkom, že si musím vážiť čo mám... Zdravé dieťa, ktoré nadovšetko ľubim a ono ľúbi mňa a nie trápiť sa pre niečo, čo sa každý mesiac môže zmeniť a je mi už jedno ktorý mesiac to bude. 🙂 😉

willi
8. okt 2009

...no teda ninka, takze vcera si mala "vydareny" den 😒 , dufam, ze je Laurinka v poriadku...a mas uplnu pravdu, mas krasne dievcatko a ak by si uz aj viac deticiek nemala, tak ona Ti vynahradi vsetko, co potrebujes 😵

...no ja som 20-ty DC (mavam 29 dnovy) 😒

simib
8. okt 2009

Jejda Ninka.A je malá OK?Moja Simi je zas dnes doma a ideme lekárke,lebo chrchle jak tuberák.

willi
8. okt 2009

...tak musim ist pracovat...asi ako aj Vy vsetky 😉

Takze pekny den Vam vsetkym 😎

nina88
8. okt 2009

No dúfam,že je ok, nemá nič zlomené, robili jej RTG, ale také ako otras mozgu, alebo krvna zrazenina, to až časom by sa prejavilo, tak som hotová z toho... 😢
Simib to je blbé, neni nič hošie, ako keď je dieťa choré, to by sme radšej všetky bolesti dali na seba, to poznám... Moja malá odkedy berie jedny vitamíny, je zdravá... (klop klop klop) v dnešnej dobe to bez výživových doplnkov bohužial nejde. V strave neni ani polovica potrebných vitamínov... 😖

simib
8. okt 2009

No tak nech sa jej nič neprejaví.Chúďa malé.Ale všetko by som preniesla na seba keby sa dalo.No Simi ochorela od mamy a sestry.

nina88
8. okt 2009

Pri takýchto momentoch sa vždy zamyslím, či chcem dve deti... ☹ Ja som typ hysterickej matky: BOJíM SA O ňU nenormálym spôsobom, každý deň v škôlke je pre mňa utrpením, či sa jej niečo nestane, vždy keď je vylezená na preliezke zatínam zuby, či nepadne, proste som asi dement, ale nepoznám takú ustráchanú ako som ja a keď to mám zažívať dvojnásobne, asi skončím v pakárni...

simib
8. okt 2009

Nina to je normálne a nie hysterické.Aj ja sa o Simi bojím a to už má 7 a jazdí na štvorkolkách závodne a všetko možné.Ale u nás je to trochu iné,lebo Simi je chorá...

nina88
8. okt 2009

Ako chorá?

simib
8. okt 2009

Prepáč letela som už lekárovi s maou.Tak máme dosť chytené priedušky a dala nám antibiotiká a dithiaden.Takže do utorka marodíme. ☹ No malá má genetickú vadu po ex.Neurofibromatóza-čiže sa jej vytvárajú neškodné nádoriky,ale nesmú na niečo tlačiť,takže sme stále sledovaný neurológom a chodíme na CT,MR a iné.

nina88
8. okt 2009

NO zbohom... Chúďa... Ty si rozvedená?

simib
8. okt 2009

Hej a som znovu vydatá.A velmi šťastne tentokrát.A pre Simi je Tatino môj terajší mm.

nina88
8. okt 2009

tak to je ten lepší prípad... 🙂

nina88
8. okt 2009

Viete čo sa mi stalo? Normálne odkedy sa snažíme o mimi, mám iba 3-4 dni mrchu... 😝 Pýtala som sa mami, ako je to možné (študuje kadečo s medicínou) a ona tvrdí, že mužské rybičky sú ,,liečivé,, 🙂 Myslíte, že to tak bude?? Normálne som mala mrchu aj 7 dní... Dnes som 3. DC a som na intimke celý deň... 😀

simib
8. okt 2009

Tak konečne dorazilaaaa.Hurááá. 🙂

nina88
8. okt 2009

tak ideš znova nato... 1. dc... 😉

simib
8. okt 2009

No konečne sa môžem objednať k lekárovi.No a plodiace maratóny už nehrozia.Ani merať nebudem.Chcem aby ma to pekne samo prekvapilo.

ludinka
8. okt 2009

no nina nieco na tom mozno bude ze su liecive.... 🙂 ja mavam od tedy mrchu tiez miernejsiu- krce len tak 1-2 dni a potom uz menej krvacam.
simib ty sa mas mne este stale nedosla a uz aj krce ma presli .......prsia mam zvacsene hadam o dve cisla 🙂
vcera som si zase robila test a negativny ☹
ale zase mam iba 29. den cyklu to este nie je take meskanie...urcite dorazi cez vikend

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre