Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

alzbeta.hod
12. okt 2009

mě nic.... jen to břicho zlobí...

katka.he
12. okt 2009

v podbrusku ma bolelo skoro cely mesiac a teraz pred mrchou nic🙂) zvlastne 😖

alzbeta.hod
12. okt 2009

o mě bolí od ovulky tak nevím... ale jen chvilkama

aduliak
12. okt 2009

no baby...vyzera to tak, ze vsetky mame mrcha/tehu priznaky.....vsak som v jednej teme citala,ze su skoro rovnake priznaky tehu ako mrchy.... takze uvidime 🙂 bodaj by nam to vsetkym vyslo 🙂
ja mavam 28.-29. dnovy cyklus....takze stvrtok - piatok necakam ....

aduliak
12. okt 2009

mna bolieva brucho uz od ovulacie az po ms...najprv jemne a tesne pred ms teda riadne....a teraz uz druhy mesiac brucho skoro nic (len sem tam).....ale kedze to minuly mesiac nevyslo a teraz je to to iste, tak si myslim,ze tehu nie som ☹

willi
12. okt 2009

...Ninka 😀 , ze negativizmus...to ma nepoznas? Ved ja to beriem vsetko s nadhladom (teda uz)...ak ma prist, nech si pride 😅

...mna tiez popichava asi tyzden v pravo a niekedy v lavo, ale 🤐 ...necham to tak

alzbeta.hod
12. okt 2009

já tomu tky nedávám moc naděje, ale nemůžu se dočkat testu 😀

nina88
12. okt 2009

Kati ty podla mňa si jasná... 😉 Willi nemeriaš-škoda... Adi, no, blbé tá ovulka bez muža ☹ No a Black, tvoja teplotka pekne naťahuje... 😀 Ja som nikdy nebola viac v poho ako teraz... Nemeriam, až štvrtok začnem, moj muž bude od zajtra so mnou v robote, žiadne ranné zápchy, lebo bývame u rodičov tento týždeň a na jednom pozemku máme aj firmu, malá má školku 500 metrov... Krása. Škoda že ovulka bude až o týždeň v utorok... Keby bola tento týždeň, 1000% sa to podarí, ale tak zas verím, že budem taká nabitá aj budúci týždeň ešte... A počula som, že keď je žena v poho, ovulka sa môže poponáhlať... 😀

willi
12. okt 2009

...Ninka, mozno je to skoda, ze nemeriam, ale ja som takto viac v pohode 😉

...katka, asi sme na tom s tym podbruskom rovnako...aj mna teraz pred mrchou menej popichava

katka.he
12. okt 2009

ach ninka...nerobim si ziadne nadeje...aj keby som bola neskutocne statsna... ale vravi sa zena to citi hned ze je tehu aja citim ze to nevyslo ani tento krat... ☹

willi
12. okt 2009

...katka, myslim, ze mas pravdu, ze zena tak vo svojom vnutri nejako citi, ze ci sa to podarilo alebo nie 😉 ...jednoducho mame siesty (ak nie siedmy) zmysel 😀

alzbeta.hod
12. okt 2009

v tom případě už jsem těhotná 15 měsíců 😀

willi
12. okt 2009

..alzbet - supeeeer 😀

katka.he
12. okt 2009

wili... mam pocit ze ja mam tych zmyslov 12st 😀 ...ja neviem ako je to mozne..ale stale viem z nejakych zvlastnych dovodov co presne sa stane... ja viem mozno sa z toho budete smiat..ale nemozem si pomoct... stale viem ...hlavne u inych co bude len u seba sa mi to niekedy nedari 😒

willi
12. okt 2009

...kati, tak Ty si potom bosorka alebo v lepsom pripade vestica 😀 😀 😀 , tak sup-sup - povidej

katka.he
12. okt 2009

hej to mi vravi aj moj muz 😀 .... ze nechape odkial viem to alebo hento ja este aj presne viem kedy kde bol a s kym..alebo ze sa nieco neprijemne stane, alebo niekdy sa mi aj sniva, ze co sa stane

willi
12. okt 2009

...tak v poslednej dobe sa aj mne dost snov "vyplnilo"...a ako to bude teda postupovat tu medzi nami snazilkami? 😵

alzbeta.hod
12. okt 2009

jo taky jsem slyšela že to žena cítí už od oplodnění ale jen málokterá

willi
12. okt 2009

...alzbet 😉 , tak dufam, ze my sme vsetky tie vynimky, ktore to necitia a pritom uz su tehu 😀

katka.he
12. okt 2009

tak je to potom na 100% pravda ze zeny maju neskutocnu intuiciu... bol niektorej z vas manzel na spmg? neviete ako to prebieha?

alzbeta.hod
12. okt 2009

no musíme doufat... nic jiného nám totiž nezbývá... ☹

aduliak
12. okt 2009

moj bol.....doniesla som mu kelimok domov a hned "po" sme to tam sli zaniest (do pol hodiny to tam muselo byt) a potom nam na velkej LCD obrazovke ukazovali potapacov 🙂

majuska7979
12. okt 2009

caute baby,
dlhsi cas som tu nebola ale nakoniec,...
ide o to ze teraz sa zacinam pozorovat, a vravi sa ze ovulacia sa strieda, raz z praveho raz z laveho, tento mesiac je uz druhy, kedy citim bolest laveho vajicka????????????? znamena to ze ovulujem iba z laveho???
nemeriam si teplotu, lebo je to pre mna dost unavne a pravdu tomu nerozumiem,...
a ani sa moc nespolieham ze to tento mesiac vyjde lebo som bola chora 😖 ,

katka.he
12. okt 2009

lebo moj manzel tam chce ist ale len so mnou..ze sam tam nepojde🙂)) a uz som niekde citala ze manzelka tam do tej izbietky nesmie s manzelom ist...tak teraz neviem..lebo my to mame dost daleko autom...

nina88
12. okt 2009

Chudáci chlapi, to je hrozne ponižujúce podla mňa... ☹ tak ale my to nemáme o nič lahšie... Nie willi, nie každá žena to cíti hneď... Vôbec nie...

katka.he
12. okt 2009

hej je to pre nich neprijemne..ale kedze nam chcu spravit radost a nakoniec aj sebe tak musia podobne ako my nieco obetovat.... tak to je...

willi
12. okt 2009

...uff, dufam, ze mi to vysetrenie podstupit nebudeme musiet 😕

...ok Ninka, tak nie kazda 🙂

alzbeta.hod
12. okt 2009

já myslím že chudáci nejsou, je to sice trošku intimní záležitost ale my to máme daleko složitější, u nás nejde vyšetření mimo tělo a kolikrát je to určitě hodně nepříjemné

a jinak Nina: co říkáš na můj graf?

aduliak
12. okt 2009

no...moj chlap mi povedal,ze on pre kelimok nepojde..... 🙂 a je dobre,ze my to mame 10 minut autom od domu, takze mohol aj doma 🙂 a je pravda, ze to muselo byt ponizujuce.....chcel byt pri "tom" sam a aj tak nam zakazali akykolvek sposob pomoci 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre