Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

xena323
16. sep 2009

ja som dnes 19DC a tiez mavam tak 26/28dnove cykly tak som tiez zvedava
dnes som tu chvilu bola ale v inej teme
tvoj grafik vyzera dobre,inak to je dobre ze sa ti predlzuje LF,idealna je vraj 12-16
a testik budes kedy robit?

vrabcek154
16. sep 2009

Neboj, uz teraz ked viete, ze v com je problem, tak to budete riesit liekmi , vitaminmi, nevzdavaj to.Nadej naozaj zomiera posledna.drzim palce, budem na teba mysliet.

nicaa
16. sep 2009

Bibi - zrovna si pročítám koníka a narazila jsem na to, že jsi dnes přišla o poslední naději.
Já také ☹ .
Napíšeš mi co ti vzalo poslední naději?
Já jsem začátkem měsíce byla na 3 IVF. ms jsem dostala mnohem dřív než jsem měla a dnes mi ještě dr. oznámil, že nemáme žádné mrazáčky. Měli nám poslat mail zda něco zamrazili, ale nic nám nedošlo, tak jsem to zjišťovala v CAR.
U nás už je možnost pouze dárce, bohužel pro mne řešení neakceptovatelné, dárce prostě nejsem schopna rozdýchat. A i tak co vím se moc nedaří otěhotnět. Takže nevím co teď! Bezdětná zůstat nechci, ale dárce je pro mne opravdu hrozná představa...tak co teď?

xena323
16. sep 2009

bibi,je to smutne,ale verim ze nie neriesitelne,dnes je hlavne v centrach moznych vela veci...nevzdavaj to,pokial viem spermiogram sa da liekmi pekne upravit...a davam ti za pravdu netreba zakladne vysetrenia pre tehu odkladat...drzim palce

iinuska
16. sep 2009

Ahojte snazilky, chcem vas len povzbudit.My sme sa o druhe babenko snzili skoro tri roky. Medzitym som potratila,ale presne rok ne to nam to vyslo.Tiez som bola 3x na IVF a nic.Potom sme si povedali, ze to nechame na osud, co sa ma stat, stane sa.A teraz mame 4 mesacneho drobceka. Vela robi psychika. Ja viem, lahko sa mi to pise, ale je to tak.Drzim palceky vam vsetkym 🙂

emily333
16. sep 2009

ahojte babenky som staro nova snazilka a prisla som sa poradit 😉 6.9 som mala mrsku a nezvycajne silnu no a dnes som trosku spinila no vobec tomu nechapem a tutu mutu sme mali este pred mrskou ☹ my sa snazime uz asi 2roky a mm neviem dostat k lekarovi 😠

bibi24
autor
16. sep 2009

Nicaa, no, nie je to tak, ze som stratila poslednu nadej. To nie, to uz by boli silne slova v mojej situacii. Skor som stratila nadej, ze sa podari otehotniet prirodzene, tak som to pisala. A tvoju situaciu ti naozaj nezavidim, musi to byt hrozne...skutocne....urcite horsie ako moja situacia. A vies aj dovod preco ivf nevyslo?

Iinuska, dakujeme za podporu, dobre sa cita, ked vies, ze niekomu sa to podari 😉

nicaa
16. sep 2009

Bibi - to jsem ráda, že jsem ti malinko nastínila, že tvá situace není nejhorší. Ovšem naprosto chápu co prožíváš, já se do poslední chvíle snažila IVF. vyhnout, ale nešlo to....Nám se nevyvíjí embrya ☹ .

kv3tka
16. sep 2009

bibi 😢
....ani neviem,co napisat....je mi luto,ako vam dopadlo spermio ☹ ....ale tak aspon viete na com ste,a budete to riesit....caka Vas asi hrozne vela vysetreni....ale na konci bude urcite krasny pocit=pocit rodicov

DRZTE SA.....a sem-tam sa nam ozvi 😉

....a to ti po polroku nezdaru urobili spermio?....mne lekar povedal,ze az po roku nezdaru....nas odporuci ☹ ...ak bude treba 😉

kv3tka
16. sep 2009

kocky,aky vitaminik je dobry naordinovat 😕 chlapovi??? na kvalitne rybicky? 😝

vrabcek154
16. sep 2009

vitamin E, zinok - davam manzelikovi, ja tiez bojim bojim, co ked to bude naopak - problem u mna na buduce,

dzou
16. sep 2009

bibi ... no tak ako uz napisala kvetka .. tazko sa pise co na to povedat...tiez je mi to velmi luto ale je tu aj v inej teme jedna babula co maly velmi velmi zle spermio...trosilinku to upravili nejakymi liekmi, no nebolo to nic moc a teraz je uz asi 9tt...zazraky sa deju, poslednu nadej ani na klasicke otehu nestracaj, drz sa a daj vedeiet ako sa nam mavas....
kveti ja som predpisala mojemu E-cko a C-cko...

dzou
16. sep 2009

aj ja mam strach....ale zatial to este nechcem riesit ked neotehu do vianoc tak potom , vtedy to bude pol roka...

kv3tka
16. sep 2009

....som prave drahemu povedala,ze zajtra bezim kupit vitaminiky uz aj pre neho 😝 ...sa velmi "potesil"....ale on pre babo urobi vsetko-nastastie 😉

vrabcek154
16. sep 2009

ja si myslim bibi , ze ty bude tehu skor ako ja, tiez mam takeho tusaka, ze u nas to neklapne len tak,stale tie mykozy, i ked som vzdy utekala k dokimu, ked nieco . ked vidim, ake je to pomaly tazke otehotniet, tie baby ktore nechcu, maju ani nevedia ako babo, a my co chceme.... je to nespravodlive

dzou
16. sep 2009

aj moj poctivo papa 😉 nejak sa tomu nebranil nastastie a to C-cko som mu dala hlavne kvoli tomu, ze predtym bral kasicke multivitaminyy a v tom cistom E-cku je ho fakt straaaaaaaaaasne vela tak som sa bala aby sa to nejak nezmiesalo aj stymi multivit.a on sa zase bal ze ked prestane brat mutiit. blizi sa jesen ze bude chorucky chudacik moj 😀 tak ma aspon C-cko

martina848
16. sep 2009

Ahojte, aj ja by som sa rada zapojila do tejto temy...tak isto sa snazime o babo...a nic.
Vysli aj zle vysledky sg...

dzou
16. sep 2009

a inac kveti jedna baba tu na konikovi mi poradila aby som to E-cko brala aj ja ze je to dobre na vajecniky...ona ho brala 2 tyzdne a otehu...no jasne ze to nemuselo byt kvoli tomu, ale co ak???

dzou
16. sep 2009

ahoj martina tak ako dlho sa snazite? aj merias BT?tak na povedz daco o sebe..

kv3tka
16. sep 2009

no nic.....tak sa budeme o E-cko delit 😀 .....zajtra bezim nakupit 😉
ahoj martinka...uz mate aj vysledky spermia....?...a kolko sa snazite o babo? 🙂

martina848
16. sep 2009

snazime sa sedem mesiacov...moze sa to zdat malo oproti niektorym pripadom,ale babo sme chceli uz predtym,ale cakali sme do svadby...ked sa nam nedarilo,tak nas moja doktorka poslala na sg a uz to bolo jasne☹
BT nemeriam,vzdy som si vypocitala plodne dni a presne som vedela kedy pridu

vrabcek154
16. sep 2009

ahoj matka, dnes je tu smutna atmoska

dzou
16. sep 2009

kveti aj my sa delime 😀
nooo nie kazda je tu co sa snazi tak nejak dlho ja teraz napr. 4.cyklus a opdorucila by som ti meriat BT ja som si tiez myslela ze mam vzdy v strede cyklu 14-15DC a naposledy bol 19DC takze ty si to mozes myslie, ale tvoje telo moze mat akurat nejake stresy, nevies nikdy

reblex77
16. sep 2009

Ahojte baby...som tu prvy raz...aj ja mam cerstvo po svadbe....cakali sme ze az potom dietatko a teraz sa snazime a zatial nic...som z toho skoro na nervy...moj mesiac sa zuzil len na cakanie na plodne dni...ja som si nikdy nemyslela, ze takato budem...ja som bola vkuse sustredena na karieru a teraz...

kv3tka
16. sep 2009

dzou 😀
inak presne,odporucam BT....my mame za sebov 5mesacne snazenicko....a tiez som pocitala,ze ovulku mam vzdy okolo 16DC....a minuly cyklus bola az 23DC.....tento uz 16DC....ale kazdy mesiac je iny....vela veci nato vplyva 😉

martina848
16. sep 2009

viac by som sa na to sustredila,chcela som zacat merat teplotu a skusit ovu testy...
ale ja som uplne v poriadku,problem ma mazel,takze by to bolo asi aj tak zbytacne...uz nedufam,ze otehotniem prirodzenou cestou:(
a to som si myslela ze splodit babo je jednoduche

vrabcek154
16. sep 2009

ja kaslem na karieru, chcem babo...

martina848
16. sep 2009

rebkex, my sme tiez chceli pockat do svadby,ale nevydrzala som a zacali sme sa snazit 3mesiace pred svadbou

kv3tka
16. sep 2009

ahoj reblex.....vitam ta 😉
to som si ani ja nikdy nemyslela,ze budem kupovat ovutesty....a merat BT....a klopkat drahemu po pleci,ked su plodne dni 😀 ....a vidis....je tak 😉
ked raz zena po niecom tuzi.....mysli na to non-stop....a bojim sa,ze u mna bude hlavny problem psychika....!!! ALE AKO TO VYPUSTIT???? 😔

vrabcek154
16. sep 2009

inak chcela som sa opytat uz minule, ako casto ste u dokiho .. myslim vasho zenskeho doktora, ja som tam jak na klaviry, neviem, ci mi to zda, ze ked ma vidi, uz ocami chudak prevracia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre