Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
21. sep 2009

teda vrabcek 😲 kvoli futbalu no teda...

nikas
21. sep 2009

my s partnerom sme sa snazili pol roka a to som 2 roky po liecbe endometriozy lucrinom ...a podarilo sa... sme uz v 17 tyzdni a tie najhorise tri mesiace sme prezili bez ujmy... ani nam nieje zle ani nic.... 😅 moj lekar mi povedal ze mam velke stastie lebo malokomu sa po liecbe endometriozy podari otehotniet uz po pol roku.... ☹

mata1001
21. sep 2009

ahojte dzou,vrabcek ste tu? chcem si pokecat...

dzou
21. sep 2009

ja tu som mm je na sluzobke 😀 tak mam pokoj ale bolo tu nejak mrvto tak som hrala online hry 😀

vrabcek154
21. sep 2009

aj ja som tu, cakam ci pride mm domou 😉

dzou
21. sep 2009

jak cakas ci? a kde by mal prist 😀

mata1001
21. sep 2009

noooo tak si sama?to nie je nic moc.....aj mojho ked zoberu do skoly tak pol roka ho nebudem mat pri sebe.len cez vikendy.no ,,uz sa tesim,,

dzou
21. sep 2009

nooo ja sa aj trosku tesim sama doma som uz nebola dllllllllllllho tak aspon na chvilu si oddychneme 😝 😀 a co ide studovat?

dzou
21. sep 2009

jaj baby idem si urobit kaficko...ktora si da? 😀 😉

mata1001
21. sep 2009

ide na skusky zab zeleneho a ked ho zoberu tak od januara ma skolu.no pevne dufam ze ho zoberu.

vrabcek aj ty si sama?

vrabcek154
21. sep 2009

no teraz som sama, ale ved on pride, od rana je v praci - asi isiel este na pivko, trochu sme sa pochytili skrz futbal, a obidvaja sme tvrdohlavi barani 😉

mata1001
21. sep 2009

ale vrabcek kvoli futbalu?

dzou jaaaaaaaa!!!!! ale ja len 3v1 plus mlieko.kujeeeeem a posles postou,mailom alebo holubom??? 😀 😀 😀

dzou
21. sep 2009

poslem 😀 joj keby sa to tak dalo 😉 by sme spolu pokecali a vypili kaficko 🙂

vrabcek154
21. sep 2009

aj ja chcem kavu - pijem uz len caro. nechce sa mi vstat z gauca, vy ste tu ake tolerantne.on hrava futbal, len som chcela malu vynimku na vcera, zacne mi skola cez vikend.Tak som ho poprosila, aby raz nesiel, no a a ako to dopadlo 😢

mata1001
21. sep 2009

no kecat mozme a pit caffe mozme tiez!!! ja teraz tlacim keksiky zo sacka a tam ich je dost vala a uz vidim zr ich vsetky zozeriem...
baby chcete vediet co sa mi snivalo?taka chujovina.bola som princezna.... 😀

vrabcek154
21. sep 2009

ja neviem co sa mi snivalo, ale suseda co byva nad nami volala v noci policajtov zase,,,,jej manzel pije,,,,idem si spravit kakaove slize 😝

dzou
21. sep 2009

vrabcek...ja to nemyslim tak ze sme tolerantne...urcite si mala pravdu.. ja som skor myslela ze ste sa povadili kvoli nejakemu v telke 😀 tak urcite mal ostat doma 🙂
mata sak mas pravdu...sak pijem si tu to kafe a kecame 😀 a ze princezna 😀 mne sa nesniva ja pouzivam lapac snov... a musim povedat ze to asi funguje lebo kvoli prerabke sme mali inak postel a tam som ho nemala a taje blboti sa mi snivali... a teraz ho uz mam zase nad postelou a nic... a najprv som si myslela ze to je len nahoda, ale potom som daco spomenula mm a on ze jemu sa tiez vtedy snivalo a teraz nic 🙂

mata1001
21. sep 2009

vrabcek ja som myslela ze nechces aby futbal v telke nekukal.
inac kakaove slize ja mozem....aj tvarohove aj orechove, no mne je jedno ked je to sladke...

dzou halooooo kam si sa stratila?

dzou
21. sep 2009

ja som tu len vas trosku podvadzam a pisem si aj s babami v inej teme 😅 🤐

dzou
21. sep 2009

ale ako citam tak o tom futbale sme to obidve pochopili rovnako 😉

vrabcek154
21. sep 2009

no, som rada ze ste na mojej strane,,,, len on to nevie pochopit a ja tentoraz neustupim 😉

dzou
21. sep 2009

no ani neustupuj 😉 sak ked je ovu tak chlap ma byt doma a hotovo 🙂

mata1001
21. sep 2009

aha mas pravdu....
a nepodvadzaj nas!!!! 😀 😀 😀 😀
opis mi ako vyzera lapac snov,lebo aj ja mam nad postelou jeden ale som zvedava ci je to to iste a kde si ho kupila?mne sa minuly tyzden take somariny posnivali ze v robote sa mi smiali a s tym ma kazde rano cakali ze Mata a dnes aky sen si mala?

dzou
21. sep 2009

noo to je taky kruh a su na nom povesane pierka...inac neviem ako to opisat a ja mam len taky malicky ruzovy 😀 a od kamosky...takze neviem kde ho kupila
inac mata ty si v akej faze cyklu? ak som sa uz pytala tak sorry ale uz mam z toho misuge

mata1001
21. sep 2009

vrabcek to su ti nasi chlapi....ked je futbal alebo hokej ani nedychaju.ked ty nieco potrebujes - nezaujem.ked oni tak mi musime byt v pohotovosti!!!!

dzou
21. sep 2009

no ja mam nastastie neuznavaca ziadnych sportov futbal vooooobec a ani nic este ked nahodou ze ja som chcela kukat hokej cez majstrovstva tak on sa hneval 😅 ze co za blbost...ale ako on rad chodi do posilky to je tak vsetko a ked ide tak ja idem s nim takze to mi nevadi 😉

mata1001
21. sep 2009

ano ano ano..aj ja mam taky a mam ho nad postelou!!! ale asi ho vyhodim. 😀
a som pred mrchou - ak sa to pytas...ale uz ju nechcem dostat...chcem babo!!!

mata1001
21. sep 2009

no dzou my sme tak podobne na tom.aj moj drahy - posilka,plavanie,beh a ja zase korcule...a v tv hokej,krasokorculovanie a tenis

dzou
21. sep 2009

no ja mam ten moj straaaaaaasne dlho... aj z svk do uk so mnou cestoval a moj funguje tak neviem preco 😅 mozno popytaj niekoho nech ti daruje mozno tak to pomaha lepsie 🙂
a graf nemas, kolko dni si pred mrchou? a teda drzim palce aby uz neprisla 😉

mata1001
21. sep 2009

graf mam ale neviem ho sem dat.porad a dam ho sem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre