Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dorryska
22. sep 2009

vies co,naposledy som brala HAK minuly rok,ale MS mi chodila kazdy druhy tyzden a doktor mi povedal,ze mam brat dve tabletky denne a prestane to...jeden mesiac to fungovalo a potom zasa po dvoch tyzdnoch,takze som sa na to vykaslala,takze som bola rok bez HAK,ale ako sa vravi,davali sme si pozor... 😉

dzou
22. sep 2009

hej tak niekedy to trva dho kym sa cyklus upravi po HAK... ale teda ked zacnes merat sa vsetko vyjasni...uvidis...

dorryska
22. sep 2009

no vsak ano,vsak ja sa na to dost spolieham....dnes som merala poctivo prvykrat a uz som si aj zaznacila do grafu,len neviem,preco som mala 37,2...to sa mi zda nejako vela

dzou
22. sep 2009

no ked si napisala ze si 30dc tak to je ok... boze by ze si aj tehu... vtedy su na konci cyklu vyskoe teploty...

dorryska
22. sep 2009

no tehu nebudem,lebo som si dne robila testik a bola tam iba jedna /,ale kedze neviem,kedy mam ovu,tak neviem vobec ja,pri mojom skvelom cykle.... ☹

dzou
22. sep 2009

prestuduj si tuto stranku je tam pekne vysvetlene ako merat a vsetko ohladom toho http://merenibt.xf.cz/index2.html

dorryska
22. sep 2009

mam ju otvorenu a som na zaciatku stranky,vecer sa chystam na citanie v uplnom pokoji....zda sa mi super ta stranka

kv3tka
22. sep 2009

som spat..... 😀 ....drahy vymyslel vylet,tak som sa vyparila.... 😕 ....do polhodky sme boli nachystani,sedeli v aute a navigacia zapnuta smer Bo'ness....do muzea J.Bonda 007.... 😝 ....super,krasne....odporucam
a tu sa co dialo????

dzou
22. sep 2009

hej je super...
jveti ani nic 😉 tak ste si urobili pekny dnik... my sme uz daaaaaaavno nikde neboli, ale tak momentalne to nie je realne 😒

kv3tka
22. sep 2009

trosku docitavam....aby som bola v obraze 😉
hej super dnik...my sa snazime vzdy,ked je volno a pekne pocasie niekam vyrazit....kym sme tu,nech mame fotky a mame naco spominat 😉 😝

dzou
22. sep 2009

no moj je teraz 2 dni prec 😒 a teraz furt robi kedze zacina s tym susedom tak vobc nie je cas 😝 ale prvu augustovy ryzden sme boli v karavane...pri mori... a potom tyzden na to dostal vypoved... tak sme stale doma 🙄 a ja uz vacsinou sama 🙄

kv3tka
22. sep 2009

vy mate cas....este pochodite 😉 ....ved neochadzate
no ja mam oddnes neak vhlko v gatkach 😀 ....a to som len 9DC....pravdepodobne dnes vyvesim zastavku ako zaciatok snazenia 😉

mata1001
22. sep 2009

baby ako dlho trva ovu?

dzou
22. sep 2009

tak kveti a ako sa tvari graf?
mati myslis uz priamo uvolnenie vajicka z vajecniku? to trva len niekolko sekund... ale vajko je oplodnenia schopne asi 12-24hod...tak sa mi zda nie som uplne ista..

dzou
22. sep 2009

ale inac v tom karavane bolo supeeeeeeer a mali sme to velmi lacno lebo to je karavan nasich susedov...no vlastne static caravan aby som sa dobre vyjadrila..

mata1001
22. sep 2009

dzou ja som jak debil.teraz ako mi to pises uz ma to napadlo.ale myslim ze je to 48 h ale nie som si 100% ista.

kv3tka
22. sep 2009

graf sa tvari nijak 😀 ....zatial sa teplotka drzi stale na 36,5.....cakam pokles a potom raketovy vystup 😉

kv3tka
22. sep 2009

vajicko je oplodnenia schopne 12-24hod po samotnej ovulacii 😉

dzou
22. sep 2009

nie nie mati urcite to nie je viac ako 24hod co vajicko prezije..
kveti tak drzim palce aby sa to tera konecne podarilo 😉

aduliak
22. sep 2009

baby...a som tu zas 🙂

mata1001
22. sep 2009

no dobre ste dve proti mne tak asi mate pravdu 😉 😉 😉 😉 ,ale to je aky kratky cas,ze?ked netrafis-smola.zase az nabuduce.... jaaaaj chce sa mi plakat 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dzou
22. sep 2009

no sak prave preto to treba dobre nacasovat a prave preto je kazdy cyklu sanca len 15-20% takze naozaj je to kratky cas...

mata1001
22. sep 2009

ale ja si to neviem nacasovat.ja to mam vsetko domylene,mrchu,ovu aj BT.takze je mam cely mesiac taku,,sportku,,

dzou
22. sep 2009

no je to tazke preto sa udava ze je naj je keksovat kazdy druhy den kedy je najvacsia pravdebodonost ze to zastihnes... kazdy den by asi nikto nezvladol... myslim po cely mesiac... 😀 ze podla mojho grafu 😀 😀

aduliak
22. sep 2009

Mata....ja mam podobny problem s nacasovanim 🙂

mata1001
22. sep 2009

jaj dzou preco je to take tazke!!!
niekto si suchne raz na diskoteke a je vtom a my to poctivo berieme,k dr chodime,ratame si ovu,meriame BT a nedari sa.to nie je fer 😢 😢 😢 😢 😢

aduliak
22. sep 2009

nie je to fer....ale ja si stale hovorim, ze ako si to budem vazit, ked to pride 🙂

dzou
22. sep 2009

tak tak adi... sak moja segra ostala tehu po 2 mesiacoch chodenia s jendym chalanom... tak sa aj zobrali...po 3 rokoch rozvod..(to bolo jasneeee) ale ona s nim otehu este 2x (to si nechala vziat-to nerieste...) ale on na nu len hodil trenky a bola tehu... teraz s druhym sa snazi rok a nic... takze ide aj trosku o chemiu medzi partnermi...
kveti a tebe ked posielali tu alchimelku tak to v baliku alebo len v obalke? aby som vedela povedat mamine ak to teraz nevyjde nech posle... i ked teraz je jedna baba na svk a vrati sa v nedelu by som jej mol=hla napisat aby mi doniesla...ale ona ma len 20 a ked nahodou jej daco hovorim o tehu tak si mysli ze som sibnutaaaa a len gula ocami tak neviem ci ju mam otravovat...

mata1001
22. sep 2009

aduliak ja sa o to ani nesnazim.nechce sa mi to pozorovat.hovoria ze ked mas vytok biely a mliecny vtedy je to ok.ale ja to mam skoro vzdy.no nie mliecny ale taky slaby vytok mam...

a ked to pride bude to super.len dufam ze to naozaj pride.

aduliak
22. sep 2009

aj ja si chcem za chvilku uvarit alchemilovy caj....uz druhy mesiac ho pijem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre