Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
26. sep 2009

ahoj matka.....no co sa deje s tvojim nadejnym grafom 😉 ?

mata1001
26. sep 2009

ale moja je to nadlho.robila som si vo stvrtok test a iba /. 😢
a mam dostat mrsku bud tyz.tak uvidim.a este k tomu na mna lezie asi chripka. 😢

kv3tka
26. sep 2009

simib....o chvilku si na vrchole 😉 ...pekne stupas 😵

mata1001
26. sep 2009

simib dobreeee 😉

simib
26. sep 2009

No uvidíme čo z toho bude.Budem sa snažiť s testovaním vydržať kým nebudem mať aspoň nejaký príznak.

kv3tka
26. sep 2009

matka,to mavas ake dlhe cykly,respektivne aku dlhu LF???
....dnes si trosku klesla 😖 ....a ta chripka,no nieje co zavidiet....rychlo sa vyliec....na mna liezla minuly mesiac,ale nastastie som sa jej nedala a tak odisla prec 😀

mata1001
26. sep 2009
simib
26. sep 2009

No Mata klesáš.To nieje dobré znamenie. ☹

kv3tka
26. sep 2009

matka pekny,pekny a nemyslis,ze ovulka mohla byt aj ten 14DC??? 😕 ....to uz by ti test mohol ukazat //....

mata1001
26. sep 2009

aaaale simib klesamno,cakam mrsku....a robila som si test a nic...
ja berem horm lieky preto mam vysoke teploty...

simib
26. sep 2009

No Mati snáď nabudúce. ☹ Ako dlho sa snažíte?

mata1001
26. sep 2009

priblizne od decembra.... mne to pripada jak vecnost.viem ze pre niektore babule to je nic ked sa snz 5-6r...ale u mna to je strasne dlha doba,mozno aj preto ze som si myslela ze na prvy sup budem tehula a som sklamana....

a ty uz mas skolacku doma,ze?

simib
26. sep 2009

No Mati.My sa snažíme 9mesiac a tiež sa mi to zdá večnosť,ale už som si povedala,že to nebudem tak prežívať,dokonca som mala dlhú pauzu od koňa a pomohlo to.Hej mám školáčku.Simi chodila už minulý rok do nultého ročníku a teraz do prvého.

kv3tka
26. sep 2009

matka...pre kazdu zenu je to vecnost...ak raz po tom drobcekovi zatuzi.... ☹
a naco beries lieky,mas zistenu neaku diagnozu,co moze branit otehotneniu? 🙄

mata1001
26. sep 2009

simib aj ja som nad tym uvazovala ze sem prestanem na isty cas chodit ale su tu baby s ktorymi sa da super pokecat,vymenit nazory,poradit si a pomoct navzajom.cele to okolo tehotenstva vlastne priprav na tehotenstvo velmi prezivam. no neviem...povedala som si ze nebudem na to mysliet ale velmi mi to nejde.

kv3tka diagnozu nemam.ale su to 3 horm lieky na mrchu a ovu.nemala som od dec.mrchu tak ma lieci s tymito liekmi.

simib
26. sep 2009

Mati záleží ako koňa bereš.Ja som to tu moc prežívala,tak preto som sa musela stiahnuť,ale nemusí každá.

kv3tka
26. sep 2009

aj ja si myslim,ze u mna bude blok v psychike....aj ked si myslim,ze nato az tak velmi nemyslim....no niekde vo vnutri ma ten pocit blokuje,ta tuzba po dietatku je velmi silna 😉
a neboj mati,ak bol problem s cyklom,liekmi sa upravi,bude mrcha,bude ovulka a bude i babo 😉

simib
26. sep 2009

Baby u nás nieje žiaden problém a nakoniec mi liečitelka povedala,že mám zablokovaný chrbát.Presne pánvovú časť,takže vela sa spája s chrbticou.

dzou
26. sep 2009

ahojte uz som nas5t 😉 joj taka som unavena nejaka 😝

mata1001
26. sep 2009

kv3tka dufam ze budes mat pravdu.ze stacia tabletky.moj dr ma chce poslat na laparku ale ja nechcem.chcem pockat do vianoc... a mozno sa podari...
nechcem na to mysliet a spravim vsetko preto aby som otehotnela prirodzenou cestou.baby neboli ste niektora u pani Anny Kopacovej tej bylinkarky?uz som rozmyslala aj nad tym ze ju navstivim

mata1001
26. sep 2009

jaj dzou ahoj...

dzou
26. sep 2009

mata je tu o nej tema o tej bylinkarke tak pokukaj 🙂

blackrose
26. sep 2009

ahojte 🙂
ja som dnes sama doma, tak som si v klude upratala, varim a mam pohodicku 🙂
dzou, pimma, s vami to vyzera nadejne, len sa drzte 😵

ja som si robila po ms test so slin... len tak... a mala som tam plodne krystaliky... pobolieva ma podbrusko a mam mliecny vytok. Po ms mam vzdy sucho. Kedze som si nejako pravidelne nekontrolovala krcok, tak neviem aky by mal byt v case mojho cyklu, ale ja ho mam vysoko a nie je prilis tvrdy... tak neviem co si mam o tom mysliet... mohla byt ovulka pocas ms???

moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

mata1001
26. sep 2009

dzou viem,mam ju prestudovanu.to ja len tak ci vy ste nahodou neboli u nej

kam sa chystas vecer?

dzou
26. sep 2009

black nooo to pochybujem, ale mohla byt dnes i ked je to skoro, ale je to mozne...
mata asi nikam... 😝 som nejaka unavena a ty?pochval sa nech zavidim 😀

blackrose
26. sep 2009

ja si tiez myslim, ze je to blbost, ale je to divne, nikdy nemavam vytok po ms.
Ja budem vecer doma si uzivat papucovu kulturu 😀 a mozno si s drahym pozrieme nejaky dobry film... 🙂

mata1001
26. sep 2009

dzou idem na po zabijackove hody. 😝 idem sa najest 😀 😀 😀
aj ja som trochu upratala a teraz kukam z markizy superstar.no tam su niektori exoti...pozeravate to?
black zo slin?to ako?

dzou
26. sep 2009

black napodobne...
zabijaaaaaaaaaaaackaaaaaaaa akurat vcera sme tu s drahym basnili jak by sme si dali 😵 skoda ze tu to nepoznaju ☹ ale sme sa dohodli ze ked njblizsie pojdeme na svk tak musime daco poriesit 😀

mata1001
26. sep 2009

tak ti poslem....dobre? a kde byvas momentalne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre