Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

mata1001
4. okt 2009

jaj kveti ty mi dodavas tymito tvojimi slovami tolko pozitivnej energie.normalne sa z toho tesim...som jak blba...

kv3tka
4. okt 2009

je to zvlastne...ja som si vzdy myslela,ze to bude jednoduche a pride to hned.... 😉 ....a zrazu 5mesiacov a nic....nikdy ma ani len nenapadlo,ze si budem ratat plodne dni...merat BT...kupovat ovutesty....a stalo sa.... 😀
za svoje roky ziadny zensky problem....pravidelne prehliadky...cyklus jak hodinky a predsa....to nieje take jednoduche....

kv3tka
4. okt 2009

ahoj lubka 😉 jak sa mate?

len sa matka tes....pozitivna energia...a myslenie su velke plus 😉

alzbeta.hod
4. okt 2009

přesně tak... taky jsem si myslela že to bude bez prášků raz dva a ono nic.

kv3tka
4. okt 2009

alzbetka ty beries neake lieky? 😕

mata1001
4. okt 2009

ahoj lubka....

jaj kveti aj u vas to ide tazko...keby clovek vedel pricinu....ja to mozem pripisovat aspon tomu ze bez liekov nemam mrchu teda ani ovu,tak ja viem pricinu ale ty?ked ste zdravi obaja...a drahy bol na vysetreniach?

alzbeta.hod
4. okt 2009

jj od 15.dc do 24.dc beru utrogestan

kv3tka
4. okt 2009

no matka....ja mam mrchu pravidelnu....lekar povedal,ze som zdrava zena a nevidi problem,ale ze aby som pocitala,ze do roka je to tak akurat....je to dobou...ze je tak tazke otehotniet....a ak sa do roka nepodari....posle draheho na spermio....a este sa snazime "len" 5mesiacov....a drahy si veriiii,ze je ok 😉
mna zatial tesi,ze fungujem....ze vsetko je tak,ako ma byt....bez liekov a hormonov....ostatne uz musi zariadit ten "hore" 😵

kv3tka
4. okt 2009

a to je naco?....ja o liekoch nemam ani pojem 😝 ....okrem 1brufenu v prvy den mrchy....nepoznam a uz si ani nepamatam,kedy som neake tabletky jedla 😝

mata1001
4. okt 2009

a tvoj mm veri? 🙂 aj moj veril ale ja som mu povedala ze nech ide na vysetr.ze to bude mat z krku a mozeme ho vylucit ak bude zdravy.tak v piatok ide na kontrolu.my sa snz 9mes

alzbeta.hod
4. okt 2009

já byla posledně na kontrole a změně prášků a bylo to 14dc a dr mi řekl že cyklus mám dlouhý protože mi skáče ovu ale že se jinak moje tělo chová na 14.dc tak jak má. Ale že to bude asi ovulkou. JInak že nevidí problém.

alzbeta.hod
4. okt 2009

utrogestan se bere po ovulaci na udržení oplodněného vajíčka pokud vím.... ale to mi až psali holky na snažilkách. On mi k tomu nic neřekl.

ke všemu mě teď začíná příšerně bolet hlava a spala bych ale nemůžu. Manžel má noční a já ranní a to bych večer nespala už vůbec.

kv3tka
4. okt 2009

hej veriiii....a ja tiez verim 🤐 ....
brat sa snazil o babatko 7mesiacov.....x-kamaratiek sa snazi,ci snazilo viac ako polroka....a nakoniec to vyslo 😉
ak to nepojde dlhsie....zacneme hladat chybu 😉 ....zatial tomu nechavame volny priebeh 😝

alzbeta.hod
4. okt 2009

my to taky necháváme osudu ale ten si nás nějak nevšímá... 😀
kamarádka se snažila 5let. Dr jí řekla aby začla měřit BT ale ona nechtěla a tak se na to vykašlala. Pak měli nějakou krizi a půl roku spolu prý neměli sex. Pak se udobřili a mysleli že nasadí antikoncepci a už to nestihly. Teď bude malé Haničce rok.

kv3tka
4. okt 2009

no alzbetka,tak ak sa ma brat po ovulke na udrzanie vajka....nemyslis,ze uz by si mala zacat 😕 ....?ak bola ovulka tak skoro.....tak vidis i lekar ti potvrdil,ze ovulka ti skace 😝

kv3tka
4. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=TlJNlylH0o0


pozrite toto...jaky je zlaty 😵 ...smeje sa jak hrkalka 😀

mata1001
4. okt 2009

jasne kveti treba verit ze sa to podari,aj ja verim a dufam ze coskoro uz budem.jedna baba na MK mi vyvestila ze tento rok este nebudem ale az na buduci a budeme mat dievcatko.no som zvedava...

alzbeta.hod
4. okt 2009

no říkal něco o tom že cyklus je dlouhý protože se to pře s plodnými dny nebo tak něco.
kdybych začala teď tak by mi to mohlo opět rozhodit. A jestli to nebyla ještě pravá ovulka tak by mi jí už utrogestan ani nedopřál.

kv3tka
4. okt 2009

...ja mam tiez vyvestene....dala som si vestit este minuly rok....aj my vyvestila....tak uvidime,ci sa to podari 🤐

alzbetka chapem...ovulka sa moze posuvat....ako napr.ja som mala pred 2mesiacmi ovulku az na 23DC....plus LT....a hned som mala cyklus 38dnovy....inak mavam 29-30dni 😉

mata1001
4. okt 2009

kvetka a vestila ti ta co mne?

alzbeta.hod
4. okt 2009

no vidíš... já šla poprve s problémem že jsem to 2 měsíce nedostala. On se vyptával na pocity, chutě, diety a pak řekl jestli by mi vadilo kdybych byla třeba těhotná já hned že ne. Pak prohlídka, utz a nic. Nakonec se ptal na s před antikoncepcí a já že to samé tak a byl problém vyřešen. MS mám jako na začátku a bez hormonů nemůže být pravidelná. Takže nejprve Provera, (fuj už nikdy víc) a teď utrogestan

kv3tka
4. okt 2009

ja som podlahla vesteniu....kvoli inemu problemu,ktory som riesila a nevedela ako skonci....to,co mi povedala sa presne splnilo 😝 ....nastastie to malo ten najlepsi koniec na svete....ale to je o inom 🤐
a ona mi sama povedala,ci neplanujem babatko....este vtedy sme len uvazovali....to bolo v oktobri minuleho roka...povedala mi,ze tam vidi tehotenstvo 😕 ....a malo by byt bezproblemove 😉 ....no a to obdobie,co mi vyvestila sa uz blyzi....tak uvidime,ci aj toto sa podari 😝

kv3tka
4. okt 2009

ale nevestila mi ziadna babenka z konika 🙂

mata1001
4. okt 2009

jaj kveti tak ti straaaasne drzim palce nech vam to vyjde. 😉

kv3tka
4. okt 2009

takze si mala problemy s cyklom.... 😔

kv3tka
4. okt 2009

dakujeme...dakujeme 😵

mata1001
4. okt 2009

baby koncim idem si zafarbit vlasy.paaaa ale ja este pridem...

kv3tka
4. okt 2009

paaaaaa 😝
ja som prave dovarila obed....pockam mm ked dorazi z prace....potom uz len doladim balenie....a veget pri TV 😀
idem si dat melonik 😝

pimma
4. okt 2009

ahojte 🙂 ako sa mate?mala som perny koniec tyzdna, tak som tu velmi nebola.mame nieco nove, nejaka tehula?

vrabcek154
4. okt 2009

ahojte, tak ja som si zo zvedavosti dnes spravila este jeden testik, tiez som nic nevidela, nieco sa mi aj zdalo ze tam je.. ale nie som si ista, po zaschnuti asi len ten druhy pasik, ale je ho dobre vidiet.. mrcha nic. nedavam tomu velku sancu., naozaj nie. som zvedava na ninku, ako sa ma 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre