Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

karolina23
26. aug 2009

no babi ale to je somarina teraz som pre srandu dala minuly cyklus ze kedy mi vychadzala ovu a vyslo mi dost neskoro nez som mala hlien ten bol skôr ako mi tam vysla ovu tak to je fakt blbost

blackrose
26. aug 2009

karolinka, to nema nic spolocne s ovulaciou, to je vypocet plodnych dni podla hviezd 🙂

karolina23
26. aug 2009

ale to je fakt cudne ja si to uz nebudem davat vypocitavat len ma to deprimuje 😀

blackrose
26. aug 2009

to je ako horoskop... na zaklade tvojho narodenia ti vyrata, kedy bude rovnaka konstitucia hviezd a vtedy mas najvacsiu sancu otehotniet... ci je to pravda neviem, ale vela babam sa to vraj podarilo...
ja vravim, ze vyskusat treba vsetko 😀

vrabcek154
26. aug 2009

Dufam, ze mi nevyjde dnes, uz sa mi nechce po ovulke skusat 😠

brisilda
26. aug 2009

blackrose tak teraz nechapem plodne dni musi suvisiet s ovulkou jedine ze si musime podla hviezd pockat kedy nam budu priat a vyjde nam to presne na ovulku 😀 asi preto sa nam nedari ☹

blackrose
26. aug 2009

nooo, nerozumiem tomu celkom, ale podla lekarov otehotnies len ak mas ovulaciu, podla astronomov mozes otehotniet aj/iba ked mas plodne dni podla ich vypoctu... a tvrdia ze sa to nemusi prelinat s ovulaciou... 😒
takze vobec ale vobec neviem ako to funguje... 😖

blackrose
26. aug 2009

vrabcek, tvaris sa, ako keby to bola neviem ako robota, my ta neposielame kopat kanaly 😀
nemozes to brat ako povinnost... musime mysliet na to, ze sa s partnerom velmi lubime a preto to aj robime... dieta je len produkt tej lasky... 🙂

tinipini
26. aug 2009

manželova sesterkanemali babo 9 rokov, potom si dali vypočítať od Jonáša a teraz majú 4 dievčatko a 4 mes. chlapčeka, asi vystrelila motyka. 🙂

moja doki hovorí, že ja som plodná asi len v septembri, lebo oboch synov sme splodili v septembri a teraz sa snažíme už od novembra a nič..

brisilda
26. aug 2009

tinipini tak september nam klope na dvere 😀

xena323
26. aug 2009

Ahojte,rada si tu citam na konikovi niektore temy..takisto patrim medzi snazilky,aj ked sa uz teraz snazim moc sa nato psychicky neupinat.absolvovali sme uz BT,ovu.testy,folikulometriu,spermiogram,pravidelne chodim na vysetrenia hormonov pretoze mam problemy so stit.zlazou a vysokym.prolaktinom...a ostatne nechavam na osud..na zaciatku snazenia som aj ja mala kadejake priznaky,citila som sa inak,mala som rozne chute a nakoniec vzdy mrcha prisla tak som sa prestala nato upinat,ovulku citim a snazime sa ked je chut..dnes som tu citala prispevok o tom vypocte na nejakej stranke ,tak som si pre zaujimavost na nu klikla a zistila som ze mi vysli prave dni v ktore sme sa snazilii a boal aj ovulka,tak som zvedava hoci neviem ci by som chcela tento mesiac byt tehu lebo beriem lieky na odblokovanie chrbtice a nechcem aby to malo nepriaznivy vplyv...som 23DC a cykly mavam tak 27dnove.. necham sa prekvapit a vsetkym drzim palceky...
tinipiny>ak mas od prveho zvysenia teplotu hore po dobu 21dni je velky predpoklad ze si tehu
29 den na HCG v krvi je podla mna zavcasu,najprv sa produkuje do mocu az potom do krvi..na krv by si mala ist asi 7dni po vynechanej MS

blackrose
26. aug 2009

ahoj xena 🙂
tak ty uz si vazne presla snad vsetkym 🙂 tak dzim palce, aby sa ti to v tomto cykle podarilo... kedze aj ovulka aj jonas v tom istom case... to uz sa musi podarit aj keby sa nechcelo 🤐
tak drzim palce

xena323
26. aug 2009

blackrose>bolo toho dost,ale urcite nie este vsetko,ja som len chcela mat istotu po fyzickej stranke a potom uz len uvolnit psychiku..a ty si na tom ako tento cyklus?

pimma
26. aug 2009

ahojte zienky 🙂 mozem sa pridat k vam? my sa sice snazime uz 10 mesiacov, ale z toho prvych 5 sme tomu nechavali volny priebeh. teraz si uz sledujem ovulku,meram BT. tiez som neverila, ze to bude trvat tak dlho,ale snazim sa mysliet pozitivne, raz sa to musi podarit. drzim vsetkym palce, aby sa nam to podarilo co najskor 🙂

dzou
26. aug 2009

no ja si myslim, ze to bude asi tak ze ked mas vypocitane tie dni podla jonasa mozu byt niekolko dni ped ovulkou... spermie dokazu prezit v tele aj niekolko dni... pride ovulka a bumbac si v tom no tak si to aspon predstavujem ja 😉

karolina23
26. aug 2009

ahojte no chcem sa spytat kolko dni po ovu sa dostane do mocu HCG neviem ale asi sa mi buria hormony prsia mi trosku narastli a naplnili ale nemam hnede bradavky pobolieva ma pod bruskom a ms mam dostat bud v nedelu alebo v pondelok ale neni mi zle akurat tvar mam vyhadzanu ale to bude asi tym ze mam mat ms kt.dufam nepride no neviem priroda sa somnou riadne zahrava svina jedna 😀

karolina23
26. aug 2009

hallo barchee kde ze si? 😀

brisilda
26. aug 2009

karolinka ja som sa tiez vyhadzala prsia ma bolia inak mi nic neni to brucho si len namyslam ono to moze byt sposobene iba cudzim zarodkom v nasom tele ( spermiami ) tehotne nemusime byt 😖 vela kociek malo priznaky a nic s toho cize kym nemeska mrcha tak je zbytocne sa testovat 😒 a brat priznaky ako tehu 😔 nerob si zbytocne nadeje ☹ aj ked ti prajem aby si bola teho no vyhnes sa tak skalmaniu a radsej sa tesit ako byt sklamana 😉

karolina23
26. aug 2009

ja viem nic si ztoho nerobim ja viem ze som neni tehotna to su tie moje hormony uz aj kricim nervozna som nic sa mi nedari jaj je to tazke nemysliet aj ked si vravim ze nebudem aj tak budem takze ak mi dva dni vynacha ms mohla by som sa testnut?

brisilda
26. aug 2009

karolinka no jasne mozes ak ti u meska tak aj hned zajtra rano 😉 drzim palce meras si aj BT??? ja som to teraz skusila pred koncom cyklu aby som vedela ci sa mi oplati testovat 😉 no kedze mi teplota klesa testovat nemusim 😀

karolina23
26. aug 2009

este sa mi drzi ale do ms mam este 4 dni ak nepride skôr ale stat sa to nemôze lebo mne väcsinou meska o den dva no uvidim za 4 dni ale nechcem si robit zbytocne nadeje radsej nech pride ms a budem trochen sklamana ale neva supsa do noveho cyklu no nie?

brisilda
27. aug 2009

ahojte kocky nevzdavajte sa nadej zomiera posledna 😉 Velmi vam drzim palce aby ste si nasli na testiku //
to len tak na povzbudenie 😉 😉 😉 drzim palce

mircalla
27. aug 2009

Ahojte, ja sa pridam do temy. Absolovovala som som 5 IVF. Prve tehotenstvo, ale nasledne potrat, druhe stopnute kvoli nedostatocnej reakcii vajecnikov na lieky, tretie a stvrte neuspesne...nejako sa mi tvori malo vajicok...Preto piate s darcovskymi vajickami - uspesne, ale missed v 8. tyzdni...par dni predtym sme mali UZV a krasne blikalo srdiecko

Stracam nadej uz, trpim depresiami a pytam sa preco ja? Mam uz 37 rokov a neviem, ci to vobec mam este skusat, nejako mam pocit, ze mi to neni sudene

brisilda
27. aug 2009

mirca tak to je hrozne ☹ musi to byt strasne deprimujuce ☹ no nesmies prestat verit, ze jedneho dna sa aj na teba usmeje pani stastena 😉 musis byt silna a prekracat tazku cestu osudom aby si neskor dosla k vytuzenemu cielu 😉 Musis snivat pretoze to jednine nam nik nevezme a tajne dufat, ze jedneho dna budes drzat v naruci vonavucke drobca 😉 Teraz posielam teba a zaroven aj vsetkym kockam v tejto teme virusiky 😎 TTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT AZ SA NA VAS PORIADNE PRILEPIA !!!NA 9 MESIACOV 😉

blackrose
27. aug 2009

Vitam pimmu a mircallu 🙂 ahojte medzi nami...
mircalla... je mi to luto, nie kazdemu je dopriaty hladky priebeh otehotnenia a tehotenstva... je to hrozna nespravodlivost. Nechcem ti radit, lebo neviem ako by som sa zachovala ja. Je to tazka situacia, ale urcite nemaj depresie, uzivajte si svoj spolocny zivot a mozno ta raz babatko potesi 🙂 drzim palceky

bris a ty co tu na nas posielas vyrusiky??? ze by si uz mala ake??? 😉 😲 😀

brisilda
27. aug 2009

blackrose su to virusiky v rannom stadiu 😀 merala som si teplotu a vyskocila mi na 37,1 😀 tak som sa rozhodla testnut a cuduj sa svete vykukol na mna duch 😉 kuk album 😉

blackrose
27. aug 2009

hej hej, uz som si vsimla aj album 😀 no tak dufam, ze ti budeme moct gratulovat 😀 😀 😀 este aby sme ten tienik nezakrikli 🤐 ale myslim, ze nieee 🙂
klesnutie teploty moze znamenat aj zahniezdenie 😵

brisilda
27. aug 2009

blacka ja nemeriam dlho no zacala som, ked mala prist mrcha aby som vedela ci sa mi oplati testovat a take som mala teploty 36,9 2. den 37 3.den 36,9 teploty klesali v case ked mala prist mrcha 4.den 36,8 a dnes 37,1 tak som sa rozhodla testnut a bolo to tam 😉

willi
27. aug 2009

...ahojteee babulky a vitam nove snazilky 😉 ...no teda aby som nezabudla, zdravim aj potencialne tehulky - bris
😵
...xena, pimma - vitajte medzi nami 🙂

...mircalla aj Teba medzi nami uprimne vitam 🙂 ...myslim, ze akekolvek slova su zbytocne 😒 , jedine Ty vies ako to velmi boli...citala som Ta este ako tehulku v inych temach a potom...... ☹ , verim, ze sa tu budes medzi nami citit aspon o trosku lepsie a aspon malym percentom Ti pomozem prekonat toto tazke obdobie 🙂

brisilda
27. aug 2009

kocky ja len dufam, ze ak mi doki potvrdi tehu ze vas budem moct prist povzbudzovat 😉 ved nadej zomiera az posledna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre