Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

xena323
27. aug 2009

ninka a kedy si mala ovulku?
bris,citis nejake priznaky?

bibi24
autor
27. aug 2009

Kv3, dakujem 😉

kv3tka
27. aug 2009

bibi za malo 😉 ....je to tu dnes len o skorom testovaniiii (na 19DC 😕 ).....a to ja velmi nemusim 😨 ....tak pridem neskor.....

ale,ale co to citam?!!!!......Bris G R A T U L U J E M........ 😉

nina88
27. aug 2009

kv3tka neviem odkiaľ máš,že sa niekto testuje 19 DC... Si to aspoň prečítaj poriadne, keď reaguješ....

nina88
27. aug 2009

xena mal som OVU 23.8.

kv3tka
27. aug 2009

....ahaaaa,sorry.....necitala som to cele,je toho vela......len od reakcie,ze je prilis skoro testovat na 19DC.....
skoro by ani nemuselo byt,keby bola istota,ze ovulka bola okolo 7DC.....ale ak bola ovulka klasicky okolo 14-16DC je velmi ale velmi skoro....i na akekolvek priznaky.....bo vajko este ani nieje napojene na maternicu 😉

nela00
27. aug 2009

nina a kedy sa chystáš testovať?

kv3tka
27. aug 2009

nina.....dnes je 27.8.....to je 4DPO......takze je super,ze mas citenie,ze to vyslo....aj ti drzim palce,aby to vyslo.....len si myslim,ze je straaaasne skoro na taketo reakcie......skus test tak na 10-12DPO.....a uz by mohol nieco ukazat....i ked podla mna i to je skoro 🤐 😉

kv3tka
27. aug 2009

nelka a ty tu co robkas.....?ahoj,ako pokracuje snazilkovanie? 😵 😉

nela00
27. aug 2009

kvetka sem tam sem pozriem, niečo aj vpíšem, ale nikto si ma tu nevšíma 😔 teda okrem teba 🙂

nina88
27. aug 2009

kv3tka ja viem... ja som nič o terajšom testovaní nepísala... a sú ženy, ktoré to ,,vedia,, od prvej chvíle. Ovulku som mala presne 14. deň a vajíčko putuje 5-10 dní, takže ak je u mňa prípad piatich dní, dnes socestovalo a kľudne môžu začínať príznaky a nely písala som to už vyššie, skúsim to budúci týždeň v utorok (24DC), lebo tak to vyšlo mojej kamarátke a test mám ešte z minulého mesiaca, tak prečo nie? 🙂 Teraz už budem poctivo merať...

kv3tka
27. aug 2009

ja si ta vzdy vsimnem.....ved ty si bola prva,co mi davala rady....co a ako?....ked som objavila konika priblizne pred 3mesiacmi 😉 .....ako?co sa u Teba zmenilo? 😉

kv3tka
27. aug 2009

nina.....s tym s Tebou na 100%suhlasim.....len poctivo meraj,meraj a meraj.....a teplotka ti uz ukaze,ci testovat,ci nie.....kazdopadne drzim palce....pozitivne myslenie a viera je velke plus pre // 😉 😉

nela00
27. aug 2009

kvetka je to na 😢 ale nič. pozri album grafy nezelenejú 😠

nina88
27. aug 2009

a inak kv3tka, máš už nejaké dieťa??

kv3tka
27. aug 2009

nelka....ale grafiky mas pekne....vzdy krasna ovulka....i poovulacne teplotky sa drzia.....kolko uz snazilkujete....sa mi to tu uz pletie?....a u lekara si bola,ci vsetko v poriadku? 😨

kv3tka
27. aug 2009

nie nemam.....snazime sa teraz 4cyklus o prve,preco sa tak pytas??? 😀

nina88
27. aug 2009

Ja len tak... Nie je všetko presne podľa tabuliek... len preto
keby bolo, všetky by sme boli tehu hneď...

nina88
27. aug 2009

mne pri malej meškalo 2 týždne, testy negat., odpadávala som a aj tak nič nezistili, pichli mi vyvolávačku, stále nič, podozrenie na mimomaternicové, mŕtve... všetko zle... a nakoniec úplne normálne tehotenstvo, nikto to nechápal, malá sa proste schovala... 🙂

kv3tka
27. aug 2009

....no vidis,ako to je.....ja suhlasim,ze kazda sme ina,a tie vypocty ovulky podla tabuliek su na nic...aspon podla mna,alebo pre zeny,ktore maju presne 28dnove cykly.....a klasicku 14dnovu LF

pokial sme sa nesnazili,i ja som medzi ne patrila,cykly +-1den 29dnove.....ovulka na 16DC....a co sa snazime ovulka sa posuva(minuly mesiac az na 23DC 😕 ),cyklus predlzuje....preto meriam a viem na com som 😉

kv3tka
27. aug 2009

nina super,mala vyzera sikovna a zlata na foto 😝 😀 a ako citam,tak bola sikovna uz ako embrijko 😀 😀 😀 ,ked sa tak dobre vedela schovat 😀 😉

nina88
27. aug 2009

Bola dobre prefíkaná... 🙂 Aj je teda. Načasovala to akurát, mali sme jedno dôležité vystúpenie, ktoré by nebolo keby som vedela, že som tehu, tak to asi chcela absolvovať... 🙂

kv3tka
27. aug 2009

nechcela si tu akciu nechat ujst 😀

nina88
27. aug 2009

Inak ja meriam len od včera, tak vlastne ani neviem či som mala ovulku isto 14. deň... Robila som si ovu test v sobotu (13. deň) slabá čiarka a v nedeľu (14. deň) bola oveľa silnejšia, ale nie rovnako silná ako testovacia, ale zas všetky ovu testy sú iné, majú inú citlivosť, na tomto bolo napísané, že každá čiarka sa považuje za pozitívnu, tak neviem... ☹

karolina23
27. aug 2009

jeeej bris tak ti drzim palceky nech tam vydrzi ta druha ciarocka a nech je este silnejsia a chytam si virusik hadam aj mne sa zadari teplotka sa zatial drzi no uvidim ci zostane hore alebo klesne 😀

nina88
27. aug 2009

A dnes som mala teplotu 36,9, ževraj poovulačnú, tak dúfam,že bola, lebo 4 mesiace dozadu som mala anovulačný cyklus... ☹

nina88
27. aug 2009

Bože čo to stváram, ja nemôžem mať pochybnosti, určite to vyšlo... 🙂

kv3tka
27. aug 2009

ja meriam druhy cyklus.....prvy som len skumala co-a ako.... 😀
ak ti ciarka zosilnela,tak to povazuj ako pozitivny ovutest.....aj ked po nom ovulacia nastava v rozmedzi 24-36hod 😉 ....ja mam v albe 2testy(ak chces kukni).....na ten prvy 11DC mi kocky pisali,nech snazilkujeme-ovu je za dverami a ja som mala ovulku az na 23DC.....a na 21DC pozitivny ovutest....kuk album 😉
dnes som 14DC.....a na ovuteste ciarka slaba ciarka(asi ako na tom minulomesacnom na 11DC)....takze ovulke davam este tak 5-7dniiii....opat sa mi posunula ☹

kv3tka
27. aug 2009

hej 36,9 je urcite krasna poovulacna teplotka....aj ked z jednej teplotky sa neda vycitat,ci a kedy vlastne bola ovulacia....

nina88
27. aug 2009

tak teraz som úplne zneistela... ty ich máš krásne pozitívne a nemala si ovu vtedy? to sa človek už naozaj nemôže na nič spolahnúť?! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre