Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

brisilda
7. aug 2009

bibi tak si na tom podobne ako ja 😒 ale ktoho vie mozno sa zadarilo a este o tom nevies 😉

nela00
7. aug 2009

musíme byť optimistky 🙂 ahojte kočandy 😉

brisilda
7. aug 2009

no lahko a to hovori a pise 😒 ale realita je ina ☹

bibi24
autor
7. aug 2009

No, ja tomu ale velmi neverim. Bris, takze ani ty nemas hlien? Ja ho mam podla uplne divny a iny ako by mal byt... 😀
ahoj, nela...aj ty sa snazis o babo?

brisilda
7. aug 2009

bibi tak ja odkedy som vysadila hak nemam hlien ziadny jedine po mrche ale to sa asi len cistim inak nic krcok makky otvoreny hm...ja sa v tom uz ani nevyznam

bibi24
autor
7. aug 2009

Bris, presne, ja tiez nemam skoro ziadny ten tahavy, priesvitny, taky som vobec neodpozorovala. AKurat v case, ked by mohlo byt po ovu, tak sa mi vytvori taky biely kremovy, hustejsi a tot vsjo. A do polky cyklu mam taky, ze skoro ziadny. Cize neviem.
Krcok mam aj ja tento cyklus este stale dost makky a otvoreny a pritom som uz 18dc dnes. aaaaaaaaa, porazim ma raz z toho iste.

kacenka24
7. aug 2009

Ahojte dievčatá.
Ja by som mala mať ovu zajtra podľa menzes a pozajtra podľa Jonáša, tak som zvedavá. 😉 Ráno som pre istotu prepadla manželíka. 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/27484e

bibi24
autor
7. aug 2009

Kacenka, tak bodaj by bola 😉 a bodaj by aj snazenie bolo uspesne 🙂 Aj to je pozitivne, ze aspon nemusis zistovat, ci ovu vobec je.

reivka
7. aug 2009

kacenka a to ti Jonáš vyráta aj kedy bude ovu?

kacenka24
7. aug 2009

Presne tak Bibi, takto si to presne viem odsledovať. 😉

Chcem sa Vá spýtať. Máte niekorá skúsenosti s užívaním tohto prípravku: FEMIBION 800 Kyselina listová Metafolin? Zistila som, ža kvôli tej poruche, ktorú mi zistili na vyšetrení trombofilných mutácií, nedokáže moje telo "obyčajnú" listovku spracovať. Ako jediný výživový doplnok na našom trhu, obsahuje jedinečnú molekulu Metafolín - biologicky aktívnu formu kyseliny listovej, ktorá je telu vlastná a teda okamžite využiteľná.
Čítala som, že až 50% žien kvôli vrodenej zníženej aktivite nedokáže premeniť v tele kyselinu listovú.

Žiaľ u nás v Žiline ju nemôžem nikde zohnať. 😒

bibi24
autor
7. aug 2009

Kacenka, ja som to zacala uzivat tento mesiac, zatial som vybrala 3 tabletky. Predtym som obycajnu listovku a acidofolan. Toto mi ponukli v lekarni, lebo nemali nic ine (ani obycajnu KL) a ze vraj je to jeden z najlepsich pripravkov. Tak uvidime, ci mne v niecom pomoze. Ale pokazit tym zrejme nemozes nic, akurat je to drahsi pripravok...tusim 13 € stal.

reivka
7. aug 2009

kacenka takže ked tento mesiac, tak to bude chlapček 🙂 a ja beriem Femibion 800 tu si to môžeš objednať 😉 http://www.mojalekaren.sk/femibion-800-30tbl/

kacenka24
7. aug 2009

Vďaka, ešte sa skúsim popýtať po lekárňach a ak nezoženiem skúsim si to objednať z toho netu. 🙂

brisilda
7. aug 2009

katka ja dnes idem do lekarne ak by si chcela skusim sa popytat ved PB a Za nesu daleko a ja do Za chodim casto

kacenka24
7. aug 2009

Vďaka moc Bris, idem dnes ešte do mesta a skúsim sa spýtať tam. V prípade, že by som nezohnala, tak sa Ti ozvem. 🙂

brisilda
7. aug 2009

ok ale spytat sa spytam pre istotu ano? 😉

mirip
7. aug 2009

Dievčatá nezúfajte, ked sa nezadarí hneď, niektoré baby čakajú roky a dočkajú sa, uvidíte aj na vás príde rad 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nela00
7. aug 2009

bibi neskoro ale predsa snažíme 16mes. 😠

bibi24
autor
7. aug 2009

Neli, no dost aj vy....a je nejaky problem?

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
happyhappy
7. aug 2009

ahojte, nahodou som sem zabludila, tak vam len poviem, ze mne asi pomohli ovu testy, kvoli nepravidelnemu cyklu to bola predtym cista tipovacka bez vysledku, no a ked som zacala skusat testy, na druhy sa podarilo
drzim palce

kacenka24
7. aug 2009

Vďaka Bris za opýtanie. Odkazík som prečítala až teraz. 😉

Neli a Ty nie si tehu? Však v albumčeku máš testíky s //. 😕

mirip
7. aug 2009

to sú ovulačné testy 🙂

kacenka24
7. aug 2009

som to ale poplietla 🙂

barchee
7. aug 2009

ahojte baby 😉 dnes ráno bola teplotka 36,7...takže klesá...no nič, sa pripravujem na ms pomaly... 😔 dnes som bola u kaderníčky a hádajte čo...je tehotnááá...skoro som sa tam rozplakala ☹

brisilda
7. aug 2009

barche to mi je luto , ze to toho mesiaca nevyslo ☹

kacenka24
7. aug 2009

Barcheee, nebuď smutná. Ja tiež ako naschvál stretávam samé tehule a mamičky s kočárikmi. Keď sme boli teraz na dovolenke, tak som sa rozprakala vždy, keď som videla copaté dievčatko. ☹ Tiež bývam veľmi smutná, že namiesto kočíkovania, chodím na cintorín. 😢

Musíme veriť, že sa i mi čoskoro dočkáme voňavých uzlíčkov. 😵

marcciik
7. aug 2009

Ahojk holky chci vás jen podpořit nezoufejte jednou se to určitě podaří mi čekaly 6 let z toho podstoupily tři IUI a 4 IVF všechno neuspěšně až ted na po páte se to po IVF podařilo taky už jsem tomu nevěřila a hodila to za hlavu a zrovna to vyšlo 😉 tak neztrácejte naději a hlavně trpělivost to čekání pak stojí za to věřte mi přeju vám aby jste se dočkaly dřív než já a byli co nejdřív těhulky 😀

barchee
7. aug 2009

no...šak uvidíme...ešte pomerám cez víkend a buď v pondelok, ale v utorok sa ukáže jak sme na tom 😕 kacenka... 😔 mooc ti držím palce. Dnes mi do škôlky doniesli 7 mesačné mrňa -dievčatko...tak som ju madžgala celý deň 😀 v škôlke mám decká od 1 roku, ale tímto vypadla opatrovateľka na nejaký čas, tak som prijala aj také bábetko...juuuj, tak to voňalo po mliečku !!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre