Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
21. sep 2009

😨 2mm? To má dnes potom 25 mm ak dobre rátam!!! 😨

Kurnik toto odsledujem, ja už nechcem cystu... AK teplota zajtra nestúpne a test nebude pozitívny, letím pozajtra na sono...

simib
21. sep 2009

Choď do lekárne a kúp druhý test.Do nejakej 20tej.hod.sa v pohode dajú robiť.Zajtra už môžeš mať zas neg.,lebo OVU ukazuje s predstihom.

blackrose
21. sep 2009

ninka nestresuj hlavne 🙂 to tiez nerobi dobre...

nina88
21. sep 2009

Tak ak som mala ovu dnes ráno, alebo včera večer, tak už bude len negatívny, nie?? Počkám si ja na rannú teplotu

simib
21. sep 2009

To ano.Ale dnes bola ešte teplota dole,takže aj dnes môže byť.No hlavne fakt bez stresu,to je to najhoršie čo môžeme urobiť.

willi
21. sep 2009

...nina, hlavne klud 😉

simib
21. sep 2009

No nič baby.Idem ja niečo poupratovať,veď tu sedím od 11-tej.Neskôr vás ešte kuknem. 🙂

nina88
21. sep 2009

willi
21. sep 2009

...idem kocky aj ja makat...pekny zvysok dna...dufam, ze zajtra sa mi podari nakuknut...adu, drz sa...ahojteee 🙂

blackrose
21. sep 2009

ninka, nebud smutna... uvidis co urobi zajtra teplotka, ak ti vystupi, tak si mala dnes ovu... a kup si ten test a uvidis. Nerob unahlene zavery! 😉

blackrose
21. sep 2009

majte sa pekne willi a simib 🙂

kv3tka
21. sep 2009

ninka ovulka urcite este nebola...graf tomu nasvedcuje....a ak ti na dnesnom teste neukazuje tu kontrolnu ciarku,tak test vyhod....bol zly...skus iny 😉
a kolko dni uz testujes?...robila si test uz i skor....?....lebo si uvedom,ze pozitivny test ti ovulku ukaze v predstihu 😉 ....az par hodin po pozitivnom teste je ovulka 😉
a prosim nerob zbytocne stresy 😔 ....nemysli na cysty....si len skodis.... 😉

kv3tka
21. sep 2009

a dzou vidis...tvoja chyba!!!!ze byvas tak daleko 😀 ...prave dnes mam volno,nechty nerobim....tak by som si na Tebe zgustla 😀

nina88
21. sep 2009

Kveti včera bol ovu test negat. lebo druhá čiarka bola slabšia ako kontrolná a dnes toto...
Na to sa nedá nemyslieť, keď sa to stalo len minulý mesiac... Ak nebude zajtra ovu, pojdem na sono... Ty by si tiež išla?

nina88
21. sep 2009

Ja idem... papa.. 😉

kv3tka
21. sep 2009

vies moja....mne ovutesty ukazuju krasnu druhu ciarku...ale som citala,ze niektora zena nikdy nema tu testovaciu ciarku silnejsiu a predsa je test pozitivny...preto je najdokonalejsou metodou BT 😉
mne moj lekar tiez povedal,ze ovutesty su zbytocne vyhodene peniaze 😉

kv3tka
21. sep 2009

a ta zatial ovu poklesom naznacuje 😉
vo stvrtok si bola 10DC....folik si mala pekne velky....rastie denne 1-2mm.....a praska obvykle pri 22mm....a viac....tak nestresuj!!!! 😉
a na tvoju otazku,ci by som ja sla.....?....tak nesla....bola si pred 4dnami....tak naco opat....? 🤐 .....mna by moj lekar pratal uz spoza dveriii 😀 ...na sono by ani neprislo 😉

blackrose
21. sep 2009

😀 kv3tka pekne si to napisala... ja by som tiez nesla... ninka, musis byt trpezliva. Poctivo meraj BT a uvidis ako sa ti vyvinie. Ja si myslim, ze ak by sa ti aj zacala robit cysta, tak by sa ti nespravila tak rychlo, aby ti mohla prasknut. Ak aj folikul nepraskne, moze prasknut pocas ms a nic sa nedeje. Ziadna cysta sa nevytvori.
Naozaj sa musis upokojit. 🙂

kv3tka
21. sep 2009

presne tak,klud a nohy v teple 😀 ....a vsechno bude fajn:

https://www.youtube.com/watch?v=VLlLB6T0YM8
alzbeta.hod
21. sep 2009

ahojky jsem tu zas..... co je nového? 😉

dzou
21. sep 2009

no teda bay ale ste popisali.... 😀 no vidis kveti fakt skoda
ninka nestresuj...skodi to pleti 🙂 bude dobre uvidis, sak kup ten tes a hlavne necikaj 😀

blackrose
21. sep 2009

baby... no tak mne uz ms pomaly konci, ale ze ake mam ja dnes krce ☹ teraz som si isla na zachod posediet a cakat kym mi zaberie ibalgin ☹ nech tu nie som v kancelarii skrutena ☹ no velmi to este nezabralo, ale je to uz trosku lepsie...
nechapem, vacsinou mam krce len prve dva dni 😠
kv3tka perfektne video 🙂 ninka, zaspievaj si 🙂

dzou
21. sep 2009

black presne viem ako sa citis chudako 😒 ja mavam hrozneeeeeeeeee bolesti tak 3dni... a v robote je to najhorsie tak nech ti cim skor zaberie ibalgin, este ze ho vymysleli inac by som asi kazdy mesiac bola doma 2 dni na pn

blackrose
21. sep 2009

ved to... bez ibalginu by som neprezila 😀 ale tentokrat mu to nejako trva ☹
mm mi povedal, ze sa so mnou lucia, tak som povedala, ze dufam, ze sa lucia aspon na rok 😀

blackrose
21. sep 2009

ok, idem ja... ideme s drahym do tesca na nakup a domov... sa tesim 🙂 ma to tu nejako nebavi (v praci myslim)... 😖

dzou
21. sep 2009

tak paaa mozno sa lucia ...tak im zakyvaj 😀
inac baby teraz som zadal do ff ze aky mam cipok a vyhodilo my tam 40pts co to znamena?to je ako ze je 40% sanca ze som tehotna?

blackrose
21. sep 2009

hmm, tak to ja neviem, skus pockat na kv3tku... alebo sa skus spytat lauritky v merani BT ona sa v tychto veciach vyzna...
tak sa majte krasne a pekny vecer prajem 🙂

dzou
21. sep 2009

aj tebe black 😉

dzou
21. sep 2009

jeeej simib no som aj ja kukala 😉 mm sa tomu tiez trochu venuje ale skor opravarsky akurat v sobotu sme predali jednu stvorkolku aj s vozikom a v nedelu doniesol dalsiu na opravu...ale ked budeme mat dieta tak asi tiez bude daco jazdit ak bude chciet...

vrabcek154
21. sep 2009

ahoj nini, ja by som tiez nesla k dokimu, ved naco. inak ja som mala ovu testik v sobotu rano, ukazalo mi peknu ciarku, ale nie taku krasnu ako nalavo, dalsie som nemala, mohla byt asi v nedelu ovulka, ci nie,,,,
aj to sme sa s drahym pochytili skrz futbal, takze z milovania nic nebolo 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre