Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

lauritka
23. sep 2009

nina zmiatoll ho asi krcok daj to prec. to CP-

simib
23. sep 2009

No síce nemeriam,len 4 teploty,ale takto nejak vyzerá môj čudograf.Prvý krát takto divný.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

lauritka
23. sep 2009

simib co je na tom divne ? 😕 ved mas ovulku ako vysitu 🙂

simib
23. sep 2009

Lauri nikdy som ju nemala neskôr ako na 14DC.Chodila jak hodinky.Asi my to ten Gynex rozhádzal.

aduliak
23. sep 2009

Simib....aj ja si myslim to, co Lauritka...ovulka ako z knizky 🙂

lauritka
23. sep 2009

simib, ale ved to nevadi, stale sa to moze posunut, ja som ju tiez niekedy mala na 11 DC a niekedy az na 14 DC.
tych par dni to tam moze skakat 🙂

simib
23. sep 2009

Hej,hej je to OVU,len som bola prekvapená,že tak neskoro.Ale má smolu lebo náš maratón nezdolá.Moj mm sa nevie zastaviť.

simib
23. sep 2009

Lauri jasne že nevadí.Mne nevadí asi nič teraz. 🙂 🙂

lauritka
23. sep 2009

simib zavidim 😀 my na taky maraton nemame cas a ani chut, uz ma to nejak vycerpava. ake znamenie je tvoj muz?? 😅

simib
23. sep 2009

Je váha.Lauri my sme pred snažením samotným už moc nesexovali.Ale keď sme pred 9 mesiacmi začali,tak nás to zas nejak chytilo a to je super.

simib
23. sep 2009

Aspoň sme si našli zas v posteli cestu,keď už to mimi zatial nieje.

lauritka
23. sep 2009

simib aspon tak ;) aj ked nechapem sakris, uz si mala byt tehu, uz mate aj jedno babatko, malo by to ist ako po masle pri tolkom snazeni 😒

nina88
23. sep 2009

Myslíte, že to ff presunie? To sa dá? Lauritka, ty si čo myslíš, bola ovulka 14. ?

lauritka
23. sep 2009

ano nina, skus... zadala si mu totiz dost nefertlne polohy krcka, tak si nie je isty,

blackrose
23. sep 2009

Ahojte baby 🙂 tak vy ste toho vcera popisali 🙂 trosku mi trvalo kym som vas docitala 😀
ja som dnes zacala merat... tak pridavam svoj zatial nezaujimavy graf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/1ed0a8
ninka, urcite si mala ovulku na ten 14 DC, ako aj lauritka vravi, odstran si ten udaj o krcku a uvidis co urobi.
simib, ovulka sa moze pohybovat, malokedy byva presne v ten isty den a zalezi to od vela okolnosti.
rosbia, vyzera to nadejne 🙂 drzim palce 😵
adu, skvely graf 😀 skoro ako moj 😉

simib
23. sep 2009

No Lauri čo už narobím.Niekedy sa aj nám určite podarí. 🙂 🙂 🙂

nina88
23. sep 2009

Takže zmiatol ho výtok... Som zvedavá, ako to bude postupovať....

nina88
23. sep 2009

Teda hlien... 😀

nina88
23. sep 2009

Ahoj Black... 🙂

lauritka
23. sep 2009

nina zajtra by ti mal oznacit ovulku.

simib
23. sep 2009

No Nina uvidíš podla ďalších teplot,ale aj ja to vidím na 14DC. 🙂

blackrose
23. sep 2009

ninka ako bolo na tanecnej???

simib
23. sep 2009

Ahoj Blackrose.Ja som dnes nejaká slepá. 😒

blackrose
23. sep 2009

simib nevadi, ja tiez este spim 😀

nina88
23. sep 2009

Joj ďakujem baby, aj ja si myslím, že 14. to bolo, som sa zľakla, že čo to vypisuje... 🙂
Black na tanečnej bolo super, malá sa tam vždy strašne teší, z čoho mám nesmiernu radosť, hlavne keď vidím, ako tam niektoré deti plačú, že tam nechcú chodiť a idú domov... Malá je proste rodená tanečnica... 😉

simib
23. sep 2009

Ninka a teraz už len čakať,čo sa z toho vykluje.Mohlo by zelené +

nina88
23. sep 2009

No veru... 😉 Ale už to beriem tak light... Bolo pre mňa podstatné, mať ovulku... Tešila som sa jak malé decko, fakt. Včera sme tak s mužom rátali financie a zistili sme, že sme sa trošku sekli s bábom tento rok, že to asi nevydá, tak som išla smutná spať a ani sme nespečatili deň po ovu,takže som zvedavá, čo budúci mesiac... Asi začneme so snažením až za 10 mesiacov, kedy skončí jedna väčšia splátka. Chcem si materskú užiť a bojím sa,že takto by som obracala vážne každý cent... ☹

simib
23. sep 2009

No Ninka to je tak teraz asi u väčšiny.Chápem tvoje pocity.Ale ja vždy hovorím,nejak bolo,nejak bude. 🙂

nina88
23. sep 2009

Aj ja sa snažím to tak brať... 10 mesiacov musím platiť 300 eur, potom sa bude lahšie žiť... 😉
Ale teraz som volala s mužom a ten je úplne kludný, takže asi POKRAčUJEME... 🙂

blackrose
23. sep 2009

ninka a uvedom si, ze tehotna si 9 mesiacov 🙂 takze by vam to ako tak vyslo aj s tou splatkou 🙂 na peniaze nemysli, tie nikdy nebudu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre