Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
23. sep 2009

😀 😀 😀

kv3tka
23. sep 2009

idem ja od Vas....na 2tyzdne sme si zobrali na starost maleho youkshira 🙂 ....(kamaratka sla do Egypta,a nemala ho kam dat).....vola sa Jessica a prave sa zobudila....a pocuje vonku susedovho psa....tak ma vola...tak sa zatial majte krasne...papa

blackrose
23. sep 2009

mne sa zatial nesnivalo o merani.. mne sa sniva o blbostiach 😀 hej hej ninka, len sa na nas nehnevaj 😉

kv3tka prosim porad, ja mam 2. 10. skolu, musim vstavat o 5. hodine rano, t.j. o 1 a pol hodinu skor ako obvykle ked meriam. Zrovna okolo toho casu cakam ovulku, takze sa bojim, ze nameriam zle a zase nebudem vediet kedy bola ovu... ☹ co myslis, co mam robit, kaslat na to? Alebo mam aj den predtym merat o 1 apol hodiny skor, aby som vedela aku mam o tom case teplotu???

blackrose
23. sep 2009

tak si uzivaj psika, ked este nemas dieta 🙂 to je take predcvicenie 😀 papaaa

ninka to si pekne napisala 😀 😀 😀

nina88
23. sep 2009

Black ja na tvojom mieste meriam 3 dni už pred školou skôr, tak ako budeš vstávať v deň školy a aj 2 dni aspoň po škole... 😉

aduliak
23. sep 2009

baby aj ja utekam, musim k sefovi na poradu..... krasny zbytok dna vam vsetkym prajem.... a snad sa mi zas v noci nebude o merani snivat 😎

blackrose
23. sep 2009

asi to tak urobim, lebo nechcem prist o ovu ☹ druhy mesiac po sebe ☹
budem si cca tie 3 dni merat aj o 5 aj o 6:30 aby som videla aky je tam rozdiel, aby som si to vedela priblizne v den skoly priratat a uvidim...
adu, pekny den, ahoj 🙂

nina88
23. sep 2009

Tak o ovu neprídeš, ani keby zmeriaš o pol noci... 😀 Len o teplotu prídeš... 😀

blackrose
23. sep 2009

no ved tak som to myslela 😀 😀 😀

nina88
23. sep 2009

Ja by som najradšej teraz 2 týždne prespala... Po ovu je to najhoršie...

pimma
23. sep 2009

ahojte 🙂 tiez prilozim svoj graf(teda ak sa mi podari) tento mesiac je krivka nejaka cudna
http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1

pimma
23. sep 2009

myslite, ze som mala ovulaciu 12DC , ako to zaznacil pocitac?

nina88
23. sep 2009

aHOJ pimma, skús si dať odtial preč zaznamenanie hlienu a uvidíš...

blackrose
23. sep 2009

nina, tak to mas pravdu a najhorsi je tyzden pred ms ☹ 😖
pimma, ahoj... a kde si mala zaznaceny hlien?? lebo kludne mohla byt aj ten 12 DC... tazko povedat... hmm

pimma
23. sep 2009

ninka, dala som to prec a vyznacilo mi ovulku na 16DC, tak teraz neviem ☹ doteraz som ju mavala 12-14DC a kazdym mesiacom sa mi cyklus nejak skracuje.asi sa vracia do stavu, aky bol pred HAK. uvidim buduci mesiac, asi si uz nebudem zaznamenavat hlien,hoci som s tym len teraz zacala 🙂

blackrose
23. sep 2009

hlien si urcite vsimaj, ten tiez znaci ovulku... a ked si nie si ista s BT, tak ti pomoze 🙂 ak si mala okolo 12 DC vodnaty hlien, tak podla mna bola ten 12 DC ovulka

pimma
23. sep 2009

blackrose, tento mesiac mam cudnu krivku, ta ovulka na 12 den sa mi nejak nevidi, lebo teplota len slabo vystupila, vsak? ale podla doterajsich skusenosti by mohla byt ovulka 12DC. som z toho jelenica 😀

blackrose
23. sep 2009

niekedy vystupi o jedno policko a je ovulka... a potom pomaly stupa... aj ked pravdepodonejsi je rychly skok hore... 😒 ale clovek nikdy nevie co sa deje a preto je lepsie pozorovat viac veci... ako napr. hlien... nepamatas si, ci si mala okolo 16 DC hlien???

pimma
23. sep 2009

blackrose, myslim, ze len mliecny, aj to len taky slaby

blackrose
23. sep 2009

takze podla toho ovulka na 16 DC byt nemohla...

pimma
23. sep 2009

vdaka, si ma ukludnila. uz som sa zlakla, ze tento mesiac vysiel nazmar. takto este mame nadej 😉 😉

blackrose
23. sep 2009

kedze si mala okolo 12 DC hlien a od toho 12-teho ti teplota neklesla, tak podla mna bola ovulka vtedy 🙂 tak dufam, ze sa nemylim 😅

pimma
23. sep 2009

mas pravdu 🙂 neklesla. a ty si na to ako? ktory si DC?

blackrose
23. sep 2009

ja som dnes len zacala s meranim, vcera mi skoncila ms, takze ja mam teraz stresovacie obdobie za sebou 😀 teraz ma len caka to prijemne 🙂

pimma
23. sep 2009

vy sa idete pomaly snazilkovat a my sme v napati, ako to skonci 🙂 straaasne pomaly ide ten cyklus. ja som tak nedockava, ze by som chcela ovulku aspon 2x/mesiac 😀 napr.tento mesiac som sa tesila, ze ako sa budeme poctivo snazit a vyslo nam to v case ovulky len 2x. ale aj tak je sanc 🙂

blackrose
23. sep 2009

po ovulke to ide velmi pomaly, minuly cyklus som myslela, ze sa zblaznim... ale len poslednych par dni, pretoze som sa citila uplne inak... BT vyskakovala ako sa jej zachcelo, brusko bolelo uz tyzden... a nakoniec nic 😖
sanca je aj ked je v case ovulky len 1x snazilkovanie 🙂
no moj sa uz tesi, ze dnes konecne po ms sa budeme snazit 😉 ale jemu ani nejde tak o to snazenie sa... 😀 😅

nina88
23. sep 2009

škoda, že tu neni Lauritka, tá by ti povedala viac... ☹ Ja si myslím, že to bol 16 DC,ale ak si si istá hlienom, tak neni o čom a bol to 12... Mne dnes vyznačil ff 10 dc, tak som dala preč hlien, lebo 10 dc som bola u lekára a folik mal 17 mm, žiadna ovu isto nebola... 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1

blackrose
23. sep 2009

ninka a mala si dobre zaznaceny hlien?? mozno si si ho len zle identifikovala 😉 s rybickami sa to niekedy tazko...

blackrose
23. sep 2009

ale u teba nie je o com ninka, tam si to mala urcite na ten 14 DC 🙂 to ti az do oci bije 😀

pimma
23. sep 2009

to je najhorsie, aspon u mna, ked nejake priznaky nieco naznacuju. mna tiez vcera bolelo brusko,ale nie podbrusko,tak asi v strede a uz hned myslim na to, ze mozno... 🙂 to sa neda na to nemysliet. ale nechavam si rezervu, nechcem byt velmi sklamana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre