Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
30. sep 2009

Na bolesť hlavy sú super homeopatiká... Zabudla som ako sa volajú... ☹ Ale v lekárni ich poznajú... Na tom fičím, odkedy sa snažíme o mimi... 😉

alzbeta.hod
30. sep 2009

no já bych raději nezačla brát tyhle prášky... bojím se závislosti..

dneska jsme se měli snažit a zas nic... jsem v práci do 2 do rána a manžel vstává v 4:30 na ranní takže nic... 😔

simib
30. sep 2009

Ninka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Super.Potichučku blahoželám. 😀 😀 😀
Ja som takto.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

nina88
30. sep 2009

Aké prášky? Homeopatiká? Tie nie sú návykové... A sú prírodné... Nič neškodnejšie nepoznám...

nina88
30. sep 2009

Ahoj simib... Ty si vo vyšších teplotách ako ja? O kolkej meriaš? A potichučku ďakujem... 😉

alzbeta.hod
30. sep 2009

já to mám 100% od páteře a taky od hluku v práci. Máme tam děsný rachot ani se pomalu neslyšíme... no hrůza, kdyby v tomhle mělo jednou vyrůstat moje mimi... narodilo by se hluchý

simib
30. sep 2009

Nina ja o 7:00

nina88
30. sep 2009

Ja 6:40... to neni taký rodiel... Si proste teplejšia... 😀

nina88
30. sep 2009

chcela som napísať rozdiel... Nie rodiel... 😀 Dnes sa mi od rána klepú ruky...

simib
30. sep 2009

Tak dík,že teplejšia. 😝 U mňa sú zatial teploty jak vždy.Nič zvláštne až na to,že my skackajú teraz.Inokedy ich mám skoro rovnaké.Aj Leveretka mala teraz skackavý graf na konci a má +,tak možno. 🙂 🙂 🙂

alzbeta.hod
30. sep 2009

já měřím ve 4:30

puska16
30. sep 2009

alzbetka ja podobne s tebou 4:45 😉

simib
30. sep 2009

Alzbeta pekne skoro.To by som kašlala na meranie.Ja meriam,lebo o 7 stávam a berem malú do školy.Ninka to ti verím,že sa klepú.To je dobré.Ja ti rozumiem,čo si myslela.

alzbeta.hod
30. sep 2009

já tak brzy protože tak vstávám na ranní a tak když mám volno nebo odpolední tak mám budík, změřím a spím dál... nedělá mi to žádné problémy...

simib
30. sep 2009

Tak potom je to OK. 🙂

alzbeta.hod
30. sep 2009

jj ale i tak mám každý graf jiný

nina88
30. sep 2009

Kurnik toto bude dlhý deň... Už chcem ráno...☹

blackrose
30. sep 2009

ludinka my skusame 9. mesiac...
puska ja mam pocit, ze tiez mam ten hlien este pred ovu... uvidim ako mi to vyjde tento mesiac. Ale tiez uz ma 3. den tahavy hlien a ovu este nedorazila, tak som zvedava... 😒
ninka, prstiky som vyskusala aj ja vcera prvy krat 😉 tak som zvedava, ci to fakt pomoze, pretoze som si pripadala ako debil 😅 a asi prvy krat v zivote sa nam stalo ze mm nemal vcera naladu a ja hej 😀 ale to si nemohol nechat ujst 😀 😅

alzbeta.hod
30. sep 2009

já myslím že ovulka přichází v poslední den tahavého hlenu

nina88
30. sep 2009

Black držím palce, pojdeme všetky za sebou... 🙂 A budeme robiť výlety s kočíkmi... Ty z Malaciek to nemáš tak ďaleko... 🙂

nina88
30. sep 2009

alžbetka aj ja si to myslím...

blackrose
30. sep 2009

no to dufam 🙂 😵 🤐 a ja nebyvam v malackach ale v lozorne, co je blizsie 😉 a do BA budem chodit aj s kocikom pravidelne... ja som viac v BA ako doma 😀

blackrose
30. sep 2009

alzbetka aj ja si to myslim, ale ani to mi minule mesiace nevyslo... ale musim sa priznat, ze az tak som sa nepozorovala, preto som zvedava na tento mesiac... ale uz to mam 3. den a pochybujem, ze by som mala taky hlien dlhsie ako 3-4 dni... tak uvidim, ci pride ovulka zajtra 🙂

nina88
30. sep 2009

Ovulka bude určite black... Aj // a naše deti budú mať 2 týždne rozdiel a aspoň budem mať niekoho na materskú... 😉 Som si to práve zaumienila a bude... 😀 Čári mári fuk...

alzbeta.hod
30. sep 2009

já hlen ještě nikdy nesledovala... jen jednou a to nešlo přehlídnout. Pořád jsem běhala na záchod. Šlo to ze mě úplně samo.

nina88
30. sep 2009

Inak som to nevydržala, v kabelke som mala ešte jeden test (mamatest) tiež slabá druhá, ale viditelná (žiadna lupa nie je potrebná) 😀 Takže zajtra ráno budem vedieť na 100 %. ak to neboli duchovia, musí byť ráno silnejšia a jasná kolajnica... 😉

alzbeta.hod
30. sep 2009

věřím že tam bude i ta druhá nádherná....

blackrose
30. sep 2009

ninka dakujem 🙂 tesim sa 🙂
ninka, urcite bude, ak nie zajtra, tak o par dni urcite... ale urcite bude zajtra silnejsia 🙂 ja sa z teba tak tesiiiim 😀

nina88
30. sep 2009

Muž keby to vedel, som jasná mrtvola!!! Nenávidí skoré testovanie... Je rozumnejší ako ja 😠

nina88
30. sep 2009

Keby som mohla tak vás vyobímam... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre