Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
2. okt 2009

alzbetka no uvidis teplotka moze byt na ovu..moze byt ze je skorej...no uvidis ako sa bude teplota spravat dalej 😉

alzbeta.hod
2. okt 2009

no raději se pokoušíme obden aby jsme nic neprošvihli.... 😀

alzbeta.hod
2. okt 2009

jo a dokonce mě i podbřišek už včera začal bolet...

nina88
2. okt 2009

alžbet, to tak skoro mávaš ovu??

alzbeta.hod
2. okt 2009

no jednou jsem ji měla asi 12dc taky jsem to vypozorovala už 7dc, no raději dřív než později... od 15dc beru utrogestan a ten by ovu přerušil.

nina88
2. okt 2009

tAK TO Máš DOBRé POTOM... 😉

alzbeta.hod
2. okt 2009

doufám že se to i v dobré odrátí a zadaří se....

nina88
2. okt 2009

Strašne sa teším, že je piatok... Na nedelu mám u mužovej tety už vybavený odber na hcg, tak budem mať istotu konečne a budem vedieť, či sa môžem na oslave utrhnúť... (nechcem ublížiť, tak preto tá krv)

alzbeta.hod
2. okt 2009

jůůů ty máš tetu na odběry??? To je dobrý.

nina88
2. okt 2009

No mám... Je to super...Uznávam... 😉 😀 😝

alzbeta.hod
2. okt 2009

to věřím....

nina88
2. okt 2009

skapal pes 🙄

aduliak
2. okt 2009

Ahojte baby, tak som opat tu 🙂
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
a musim vam povedat, co mam za sebou... vcera na tej porade ma zacal strasne pichat pravy vajecnik, ale neskutocne, do vecera som uz poriadne ani chodit nemohla.....rano som utekala k doktorke, ze ci to neni zase ta hnusna cysta a ona ze nie, ze je to ciste a videla nejake splostenejsie vajicko a povedala,ze ovu uz bola ( ze tak vyzera vajicko po ovu)....vcera rano som si davala prvu tabletku Estradiolu, tak ze preto mohla byt ovu taka bolestiva...a dnes ma to uz skoro vobec neboli.......tak som jej povedala,ze meriam BT a ta tomu nenasvedcuje...na to mi povedala, ze kazda sme ina, a kludne sa moze stat aj takyto pripad....
a najhorsie je, ze mm sa vrati az dnes 😖
ale nevadi, vsak nevyjde tento mesiac, vyjde nabuduce!!!

aduliak
2. okt 2009

Ahoj Nina...videla som tvoj graf...zatial je fakt ukazkovy!!!

nina88
2. okt 2009

Ahoj adi... tak toto je divné... Mrzí ma to. Sakra, blbé týždňovky... No ja mám graf ukážkový, ale tých už bolo u milion báb a čo z toho, keď v deň mrchy pokles... 😒 Ja už som to vzdala a čakám mrchu v pondelok-utorok...

aduliak
2. okt 2009

nebud pesimistka,ok???to, ze nadej umiera posledna, je pravda!!! tie dva testy ty neukazali dve // len tak, ze sa im chcelo!! 😀

aduliak
2. okt 2009

nasla som celkom dobru stranku http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni..., neviem, ci poznate....

dzou
2. okt 2009

caute uz aj sa to zase 😉
adi tak dufam, ze si mala ovulu...a sak nebola vcera? 😕

aduliak
2. okt 2009

no...podla doktorky bola....aj ked dnes som merala teplotu 3 krat po debe, bez toho,aby som vyliezla z postele v priebehu troch minut....jedenkrat ukazalo 36,5 a potom dvakrat 36,6, tak som dala do grafu tuto teplotu...

aduliak
2. okt 2009

jaj a este mi pocedala, ze aj endometrium mam ako po ovu....neviem, co to znamena.... 😠

dzou
2. okt 2009

to neviem ani ja 😕

aduliak
2. okt 2009

tak budem verit doktorke, ze ovu bola.... 🙂

dzou
2. okt 2009

ver ver adi... a urcite sa to aj podari 😵

aduliak
2. okt 2009

dakujem za povzbudenie, fakt som vcera myslela, ze mam zase cystu, taka to bola bolest 😖
podari sa nam o vsetkym, o tom som presvedcena! 😀

dzou
2. okt 2009

aj ja 😀 😀 😀

aduliak
2. okt 2009

a potom dame stretko aj s kocikmi 🙂

aduliak
2. okt 2009

baby...musim utekat...prajem krasny zvysok dna ( mozno sa mi podari este dnes dobehnut) a v nedelu sa pridem pozriet na vysledky Ninkinho testu!!! 🙂

dzou
2. okt 2009

ok adi tak drzim palce a pekny dnik 😉

nina88
2. okt 2009

No tak som čítala tie štatistiky kedy je test pozitívny a trocha som sa ukludnila a zas mám nádej... 😉 ďakujem dzou, needela som, že na tej stránke niečo také je... 🙂

dzou
2. okt 2009

neni zac 😉 som ti to hovorilaaaaaaaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre