Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
15. okt 2009

Práve som sa dozvedela, že pre ,, kvalitný,, hlien (ktorý je velmi potrebný ak chceme byť tehu) by sme mali mať prísun vitamínu C 500mg minimálne na deň. Nie viac ako 1000, potom by to malo opačný efekt.

simib
15. okt 2009

No Nina to počujem prvý krát.Ja už tieto veci vobec nesledujem.teraz som v rukách len lekára.

katka.he
15. okt 2009

neviem ja sa napriklad nemozem sledovat podla hlienu... a pritom pijem naozaj kazdy den celaskon 500mg

vrabcek154
15. okt 2009

ahojte, ja som tiez zacala spinit po kvapkach gynex, teraz ich beriem menej,a prestalo to, mne zacina tiez plodne obdobie ako ninke, chcela som sa s vami vlastne rozlucit, myslim, ze taketo pozorovanie a sledovanie sa nerobi dobre psychicky na to snazenie, takze vas budem sledovat z dialky,drzte sa

simib
15. okt 2009

Ja si myslím,že to prílišné sledovanie moc nepomáha.Lebo potom na to človek myslí fakt celý deň.Radšej nech ma všetko prekvapí,ako všetko dokonale poznať a prd z toho.

nina88
15. okt 2009
simib
15. okt 2009

Nina ty vieš tak dobre Anglicky?

katka.he
15. okt 2009

ja si zas myslim, ze neexistuje prilisne sledovanie alebo slabe sledovanie...bud sa budes sledovat...(merat BT, sledovat ovulaciu, brat vitaminy, citat o tom, rozpravat o tom, chodit po vysetreniach...) alebo tomu nechas volny spad...nech sa stane co sa ma stat..kazda z nas vie ze to druhe je lepsie a skor otehotnieme, ked sme uvolnene, nestresovane a nie stale pod tlakom sledovania...ale ktora to z nas tak robiii????

simib
15. okt 2009

No ja si myslím,že je aj slabé sledovanie.že napr.meriaš aby si vedela,či dochádza k ovulácii,ale nestresuješ nad každou teplotou.Ale každá môžme mať iný názor.

nina88
15. okt 2009

Až tak nesúhlasím... Myslím, že každá sme tu registrovaná kvoli tomu istému... Rovnaký ciel. Máme si pomáhať hladať ,,vychytávky,, a rady ako otehotnieť, nie sa baviť o počasí a o varení, na to sú určite iné stránky... Kto nechce myslieť na tehotenstvo, tak nech to urobí ako vrabcek, to je správne... 😉 Drž sa... Potom spolu budeme tŕpnuť. 🙂

katka.he
15. okt 2009

jasne simib...ja to beriem na vedomie aj tvoj nazor 😉

katka.he
15. okt 2009

ninka s cim nesuhlasis? prepac...som nechapava 😀

nina88
15. okt 2009

Kati napísala si to bohovsky... 😉 Čítaš mi myšlienky... 🙂

katka.he
15. okt 2009

vdaka ninka... ale je to len moj nazor 😉

willi
15. okt 2009

...tak teraz nesuhlasim s ninkou 😒 ...mozno niekomu pomaha aj to, ze bavi o vareni a o pocasi a tehu reci ma dost zo svojha okolia...mozno sa mylim...a vlastne ja ked nemeriam a nesledujem sa az tak do detailov, tak tu nemam co robit?...je to zvlastny postoj, ale kazdy mame svoj nazor na vec

nina88
15. okt 2009

Nesúhlasím s názorom Simib, že : ako všetko dokonale poznať a prd z toho.
Je lepšie poznať a prd z toho ako nepoznať a prd z toho... Ale to len podla mňa...
😉
No Simib viem anglicky dosť... Teda dúfam... 😝

katka.he
15. okt 2009

willinka... ved kazda z nas sme tu aby sme sa podporili...ved o tom hovorime co robime ...co sme uz urobili a tak... a dokonca aj medzi recou aj to co sme varili 😀 😀 😀 ... ve dprave zivote je o tom... (o vselicom) 😀 😀 😀

nina88
15. okt 2009

Nie willi... Vysvetlila si si to po svojom... Neregistruješ sa na modrého koníka preto, aby si mala pokoj od tehotenských rečí... To je choré, nie? O čom sa tu máme baviť?

nina88
15. okt 2009

Ešteže Katka ma pochopila... Jasné že tu odzneje aj počasie a varenie, ale to si poďme spraviť tému: Čo dobré navariť keď vonku prší a ani slovo o tehu...

katka.he
15. okt 2009

dievcata len tak na uvolnenie atmosfery...co mate dnes k obedu???? 😀 😀 😀

nina88
15. okt 2009

Kati ty si rodený diplomat 🙂 A k obedu to vidím na menu z reštiky za 3 Eurááá... 😀

katka.he
15. okt 2009

ja si dam zrejme len banan a doma nieco ukuchtim..len neviem co..ale to ma teraz netrapi...tym sa budem zaoberat ked dojdem domov🙂..a ty ninka ides na obed alebo ti ho prinesu?

simib
15. okt 2009

Ja som to myslela v dobrom. 🙂 😀 😝

nina88
15. okt 2009

Asi pojdem... AKo kedy... Ale dnes chcem vypadnúť... 🙂

katka.he
15. okt 2009

simib..ved my to vsetky dobre vieme 😉 😉 😉 😉 😉

katka.he
15. okt 2009

ninka tak dobru chut.... 🙂

katka.he
15. okt 2009

dievcata neviete co je s aduliacikom?

nina88
15. okt 2009

Chápem simib... Aj ja mám niekedy takú náladu, takú ako by som to nazvala:aha REZIGNOVACIU 😠

simib
15. okt 2009

Tak OK. 🙂

blackrose
15. okt 2009

simib, tak uz chapem preco mas obavy... ale musis verit, ze tebe nic nenajdu a ze si zdrava 🙂 drzim palce 🙂

willi budem merat, len som vcera nieco nadhodila, ze by som aj ja prestala, ale neprestanem, pretoze nemam take presne grafy mozno ako kv3tka a necitim ovu podla bolesti a tak... takze do konca roka meriam a potom ked pojdem na vysetrenia uvidim ako dalej... dufam, ze sa toho nedockam a do konca roka budem tehotna 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre