Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
26. aug 2009

tiez som rozmyslala, lebo 17 den sa mi zda byt neskoro, ale teploty mi stale klesali, tak si myslim, ze asi nebola skor... aj ked podla hlienu, by som mala mat skor... uvidim ako mi to vyjde tento mesiac, mozno sa viac zorientujem

kv3tka
26. aug 2009

ja tiez mavam ovulku medzi 15-16DC....a minuly mesiac az na 21DC....uz som myslela,ze ide o anovulak a ona prisla,i ked s oneskorenim....ale hlavne je,ze bola

a tento cyklus to vyzera opat na neskor,dnes som 13DC.....urcite za 2-3dni nebude...davam jej tak tyzden podla vsetkych znakov....ale ved nebudem sa ani divit,co sa snazime,tak sa mi cykly riadne pretahuju 😀

venyska
26. aug 2009

Ahoj holky,snažíme se potřetí,teď budeme najíždět 4 cyklus,mohu se přidat?

blackrose
26. aug 2009

ahoj venyska, jasne za sa mozes pridat... 🙂 vitame ta u nas 🙂
niektore sme tu uz aj s viacmesacnym snazenim... ale zatial nie s rocnym...

kv3tka
26. aug 2009

ahoj venyska...jasne,ze mozes.....vitame ta..... 😉

blackrose
26. aug 2009

predchadzajuci cyklus, ktory som si este nemerala BT som mala 30 dnovy a tento zrazu 25 dnovy... takze netusim vobec co sa teraz deje... mozno mi to nejako zblbo, tak som zvedava na tento cyklus ako mi vyjdu teploty...
to meranie je pre mna fajn, pretoze sa nesustredim na to ci som tehotna, ale sledujem si pekne ako sa mi vyvija grafik 🙂

venyska
26. aug 2009

Děkuji.Jsem dnes 31DC......12DPO....Ovu byla 19DC to bylo 14.8.Na testu jen salboučký duch,ale ty já mám snad pořád,a právě z těch duchů jsem dost na nervy!A zaskočil mě dnešní bílý výtok,jak krém.Myslíte že je brzy na testování?

venyska
26. aug 2009

Co může značit ten výtok a jednorázové píchání v podbříšku?

kv3tka
26. aug 2009

...podla mna ano...je skoro na testovanie 🤐 ...ja som zasadne proti skoremu testovaniu.....na 14DPO by sa uz mohlo testovat....ale i tak,nie vzdy ukaze krasne //

moja svagrinka mala na 16DPO iba jednu ciarku a uz na 19DPO krasna dialnica....skore testovanie robi zbytocne stresy 😉

venyska
26. aug 2009

Máš recht,počkám zda toho 28.8.dorazí.Začala jsem brát tento cyklus jeřáb,a krásně urychlil ovu,tak třeba i urychlí těhu.Akorát ten výtok nevím co je

kv3tka
26. aug 2009

....ja taky mliecny vytok mavam vzdy par dni pred mrchou.....ale pocula som,ze to moze byt aj znakom tehotenstva 😉 ....to si krcok vytvara ochranu 😉 .....takze tehu mozes byt,a drzim palce aby si aj bola...len skus este pockat

nina88
26. aug 2009

Tí hnusní duchovia.... Nenávidím ich... 😠

kv3tka
26. aug 2009

tak krasky...idem ja uz off.....urobit daky salatik,a nachystat masko na dnesnu grillparty....pekny dnik 😉

nina88
26. aug 2009

Aj tebe... 🙂 Ja ešte budem hodinu a pol kvasiť v robote... ☹

blackrose
26. aug 2009

venyska, tak tiez dufam, ze // tam uvidis, ale este pockaj 🙂

kv3tka peknu grillparty prajem 🙂

nina, ja budem dnes v robote asi do vecera.... mame tu dnes toho nejako vela ☹ keby to na mna zalezalo, uz to mam hotove, len cakam na inych a to je najhorsie.... ☹

nina88
26. aug 2009

a čo robíš?

venyska
26. aug 2009

Děkuji,ale moc v to nevěřím,jen jsem doufala že to půjde hned 😉

tinipini
26. aug 2009

ahojte babky,

môžem sa pridať? Ja si meriam BT len tento cyklus prvýkrát, takže som nováčik, dnes som 31 DMC a teplota stále nad 37,
mám veeeľmi nepravidelnú mrchu, brala som clostyl, estrofem , duphaston, 29 DMC mi doki robila odber na hcg - vyšlo negat, no mne je stále nejak divne, mám už dve deti, ale nikdy som tie tehu príznaky nejak nevnímala.

Podľa Vás, môže to byť tehu? Mrška stále nedošla.

Dakujem a pozdravujem všetky, aby som na nejakú nezabudla.

nina88
26. aug 2009

venyska: aj ja som si myslela,že to pôjde hneď. Veď malú sme ani neplánovali a prišlo to a teraz to nejde, nechápem to... ☹

nina88
26. aug 2009

tinipini: nechcem ťa deprimovať, ale ak robila doktorka odber a je negat. je veľmi malá pravdepodobnosť,že by si bola tehu... ☹

tinipini
26. aug 2009

nina
pri druhom tehu mi vyšiel pozit tehu test až na 15 deň po mrška termíne

blackrose
26. aug 2009

nina... ja som asistentka a personalistka v jednej osobe 🙂 a teraz odovzdava jeden velky projekt, tak sa na tom maka, aby sme to mohli do konca mesiaca odovzdat, termin sa blizi a mame toho este vela 😒

tinipini, kedze si merias BT len prvy mesiac, tak sa neda povedat, ci si tehotna, to zalezi od viacerych pozorovani, ale ak si teploty rozdelis na predovulacne (nizsie), poovulacne (vyssie) a je tam vidiet dalsi narast teplot, tak by tam mohlo byt tehotenstvo. Ked ti dva dni dozadu nezistili, tak este cakaj a skus si spravit test neskor.
Ak mas nepravidelnu ms, tak to moze byt hocico...

blackrose
26. aug 2009

hej stava sa, preto je vzdy najlepsie cakat... zial neda sa na to prist ziadnou intuiciou... co je teda dost trapne... 😎

tinipini
26. aug 2009

blackrose
skúsila som ten výpočet na stránke antear, posnažili sme sa podľa toho, tak sa uvidí 😀 😀

nina88
26. aug 2009

tinipini: veď ty vieš najlepšie, len ja som to myslela tak,že krv zachytí aj úplné minumum, také čo test z moču až cca za 5 dní, takže preto si myslím,že nie

vrabcek154
26. aug 2009

tinipini, aky antear - to je nejaka stranka ?

blackrose
26. aug 2009

vrabcek... tinipini myslela tuto stranku http://www.antear.sk/link2.html o ktorej sme sa uz vyssie rozpravali s kv3tkou... jonasova metoda vypoctu plodnych dni

bibi24
autor
26. aug 2009

Venyska, prosim ta, ten jerab je co vlastne po slovensky? Skorsia ovu by sa zisla aj mne 😉

karolina23
26. aug 2009

no ahoj baby dako ste sa dnes rozpisaly aj ja som si to pozerala ten vypocet plodnych dni na druhy cyklus mi to vychadza 18 19 20 ale vecer no ak nevyslo tentokrat tak skusime podla toho musime skusat ked chceme mat babenko 😀

bibi24
autor
26. aug 2009

Baby, aj ja ma toho dost v praci, nestihala som prispievat a tiez tu minimalne este hodku a pol budem 😖 aj ked sa mi uz nesce 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre