Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
2. sep 2009

Ahojte baby, tak ja som spat po minidovolenke a opat v praci. Ako sa mate? Ja dnes idem k dr pre vysledky, tak uz som zvedava, s cim ma prekvapi 😀

Rei, ja som zacala merat po ms.

petulka888
2. sep 2009
barchee
2. sep 2009

ahojky baby, potrebuje vaše oči...kuk do mojho albumu, lebo mám halucinácie... 😅

petulka888
2. sep 2009

barchee cosi tam je... 🙂

vrabcek154
2. sep 2009

Ahojte kocky, ja sa tiez konecne hlasim, stahovali sme sa cely vikend aj vcera, uff to bola makacka, takze sotva si ja nejake dve ciarky objavim na teste, inak ma bolia nehorazne prsia, ms by mala prist cez vikend,
Barchee nieco sa tam crta 😎

blackrose
2. sep 2009

caute baby, ja som mala predlzeny 4-dnovy vikendik, malovali sme kuchynu, upratovali a teraz som si prisla oddychnut do prace 😉 teraz prave cakam ovulku, dnes mi teplota nezvycajne klesla, tak som zvedava co z toho bude, ale vytok este nemam a ani mikroskop na sliny mi nehlasi ovulku, takze bude asi neskroo... teraz som 13 DC ☹

nina... je mi to luto... mne na stastie gynda dava pozor na cysty, uz som bola aj na vaginalnom ultrazvuku, aj onkomarkery, len aby si bola ista... ten obyc. ultrazvuk je trapny tam nevidi ci je cysta alebo cievka alebo co...
dufam, ze uz ti nic nebude branit otehotneniu, drzim palceky.

kv3tka tie nechty ti zavidim... 🙂 min. rok som si ich nechala urobit na svadbu a nasl. pol roka som si ich davala dorabat. Pacilo sa mi to, ale tie peniazky vyhodne za to ☹ a este mi to aj zle drzalo... po 2 tyzdnoch som mala polku nechtov prec 😒 skoda ze byvas tak daleko 😉 mala by si dalsiu zakaznicku 😀

petulka vyzera to velmi pekne 😵 drzim palceky 🙂

barchee, tak teeeeeeda, je tam nieco, dufam, ze budeme moc o chvilu gratulovat dalsej tehulke 😵

brisilda
2. sep 2009

barchee vsimla som si tvoj album a tiez sa mi zazdalo ze tam asi nieco je ale blbo sa to foti 😉 pockaj este 2 dni a test zopakuj 😉 velmi ti drzim place 😉

brisilda
2. sep 2009

petulka 14 dni a teplota je uzasna 😀 kedy sa planujes testovat???

petulka888
2. sep 2009

brisilda ja budem este cakat, lebo pred dvomi mesiacmi, ked to bol prvy snaziaci mesiac som minula tolko testov co mi tyzden meskali...potom bolo len sklamanie, stale som cakala ze sa tam objavia a objavili sa kramy....takze ja cakam a meram a ked nepride tak az buduci tyzden...

nina88
2. sep 2009

CABY INAK JA ROBíM NECHTY Už 3 ROKY, KEĎ TU O TOM TEDA HOVORíTE... 🙂

blackrose
2. sep 2009

petulka cakaj, aby si sa nahodou nesklamala, ale budeme ti drzal palce 🙂
nina, takze ked bude treba, sa na teba obratim 🙂 dobre vedie 🙂

brisilda
2. sep 2009

kocky ja uz na teste // mam a stale testujem 😀 😀 😀 ci nahodou neusli 😎

blackrose
2. sep 2009

bris urcite neujdu, neboooooj budes mat doma o 8 mes. dalsieho certika 😉

bibi24
autor
2. sep 2009

Ahojte babulky, no som tu opat...vratila som sa od Dr.
Takze hormo profil v poriadku, kultivacie v poriadku, cysta je tam stale rovnaka, na lavom vajecniku dominantny folikul 12dc - 15mm, v piatok a v pondelok ide na folikulu opat, ale hadam do pondelka uz praskne. Manzel pojde na spermiogram, ma vymenny listok. Takze tak. Vlastne je asi vsetko ok v podstate, len cakat, ked sa podari.

A som sa pytala ako je to s ovulaciou, ked je na jednom vajecniku cysta, tak za prve vajecniky ovuluju hocijak, nie je pravidlo, ze pravy, lavy. A moze ovulovat aj ten, kde je cysta, ze to tomu vobec nevadi. 😉

Mne tiez Dr sleduje cystu, vaginalnym utz, ale tato moja je neskodna, pretoze je iba folikularna. Raz tam je a raz nie. Tiez mi robili aj onkomarkery, pre istotu.

bibi24
autor
2. sep 2009

Este som sa chcela spytat - kedy pred ovulaciu, resp. kolko dni pred nou ma zacat klesat teplota, neviete? Ja mam 5. den uz v podstate stale rovnaku - okolo 36,83.
Podla dnesneho utz odhadujem ovu tak na nedelu dufam, to by malo byt 16dc. (Ak je pravda, ze vajo rastie 2mm denne, takze ked ma dnes 15mm a praska okolo 22mm - plus minus, tak ratam este tie 3-5 dni do ovu)

blackrose
2. sep 2009

neviem kolko dni pred ovulaciou teplota klesa a ci vobec musi klesnut, ale minuly mesiac mi zacala klesat dva dni pred ovulaciou (v den ovu a den pred), ale ci to tak je vzdy neviem...
ja som bola dnes na gynde aj som sa s dr. rozpravala o tehotenstve a povedala, ze az po roku sa nieco riesi, ale ak by sme chceli spermiogram tak mozme ist aj hned. Tak som sa rozhodla, ze to naozaj budem riesit az po roku. Ved niekedy to moze naozaj trvat o nieco dlhsie... dam tomu sancu 🙂 aj bez lekarov.

reivka
2. sep 2009

no teda barchee, ved ja to tam vidím! no tu sa všetky predbiehate a ja môžem len čučať! 😀 ja akurát tak čakám mrchu hnusnú cez víkend no úžasné vy si tu budete tehulovať a ja mrchovať 😝 😝

vrabcek154
2. sep 2009

reivka, neboj aj na nas pride, ja som aj rada, ze zatial nic, aspon v klude stiham bakalarku...buduci rok 😉

reivka
2. sep 2009

no ale ja nie som rada 😅

bibi24
autor
2. sep 2009

Black, diky za info. Znamena to, ze teplota ani predtym nemusi klesnut, iba potom by mala vystupat hore, ze?

Rei, uz dooooooooooooooooost!!!!! Nie su vsetky tehu, ja nie som...a aj ine baby z temy a snazia sa este dlhsie ako ja, alebo ty 😉

nina88
2. sep 2009

Reivka sme na tom rovnako... Aj ja čakám hnusnú mrchu cez víkend, ale bnemyslím na to... Teším sa týždeň po mrche, na ,,vyrábanie,, človiečika a to ma poháňa neuveriteľne vpred... .-) Drž sa

blackrose
2. sep 2009

bibi ma pravdu 🙂 sme tu aj take, ktore sa dlhsie snazime 😉 a nadej nestracame, tak ju nestracajte ani vy a hlavne treba mysliet pozitivne, nezabudnite na to!
Musim vas trochu "odpesimistovat" pretoze ked ja budem mat pred ms, tak tiez budem pravdepodobne stresovat, ale dufam, ze nie 😅 budete mi musiet pomahat tak ako sa snazim ja teraz 😀

kv3tka
2. sep 2009

ahojte....tak ja az takto popoludni 😉 ..... a moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
....petulka,pekne sa drzis....a myslim,ze ak si tehu,tak tehotensky test by to uz mal ukazat....kedze si 14DPO 😉 ....ale samozrejme nahovarat na testovanie ta nebudem....ale testni 😀
blackrose....dakujem a skoda,ze ty byvas tak daleko...o klientku menej 😀

inak bibi.....mne 2-3dni pred ovulaciou teplota,ale nieje to pravidlo...dolezite je to zvysenie teploty....hned po ovulacii 😉

bibi24
autor
2. sep 2009

Black, jasne, mne sa hovori, ked mam pred ovu, ze? 😀
Ale nie...netreba zbytocne stresovat to je pravda, inak by sme sa zblaznili...a stale by som riesila, ze co ked...co ked mam to, co ked nebude ovu, co ked...a naco?

kv3tka
2. sep 2009

...reivka dostanes po holej 😀 ....ak nebudes posluchat..... 😠

blackrose
2. sep 2009

presne, aj ja mam pred ovu, preto sa snazim pomoct aspon babam, ktore maju pred ms a maju stres 😅
kv3tka ten tvoj graf ako krasne stupa, ten ide snad az na himalaje 😀
ten moj zase nejako klesa a to este nemam ziadne pocity ze by sa ovu vobec blizila 🙄 http://www.fertilityfriend.com/home/1ed0a8

kv3tka
2. sep 2009

blackrose....veru riadne stupam.....len nech stupam....ale nie na himalaje....ale na vrchol // 😀
inak tvoj graf je tiez krasny.....klesa....cize sa blyzi ovu....uvidis,co urobi teplotka zajtra.....ked nemas ziadne priznaky 😉 .....i ja som pred ovu klesala 3dni a az potom sa odrazila 😀 ....na snazilkovanie mas zelenu 😵 😀

blackrose
2. sep 2009

tak ten vrchol // ti prajem 😵
ale nemam ani vytok a mikroskop na sliny tiez bliziacu ovu neukazuje... ale minuly mesiac som mala az 17 DC, tak mozno aj teraz... a to uz budem na dovolenke 😀 (len aby sa mi tou cestou nezblbli teplotky alebo ovu)
idem na nakupy na dovolenku, dufam, ze este nejake letne oblecenie najdem 😒
majte sa babule

bibi24
autor
2. sep 2009

Kv3, jeeeej, krasny graf...silno drzim palce 😉 aby stupal k // 😉

Black, tym mikroskopom sa velmi neriad, podla mna je to tak trosku blbost. Ja som to tiez mala a ukazovalo mi to hocijak....skor ovu testy skus, ked tak. 😉 A prijemne nakupovanie.
Ja musim este sediet v praci a taaaaak sa mi uz nechce...este 1hod. a pol 😖

kv3tka
2. sep 2009

bibi len pracuj,pracuj....praca slachtiiii 😀
a diky bibi....uvidime,ako budu moje teplotky pokracovat...dolezite je,ze ovulka bola....sme ju vychytali...posnazili sme sa a ostatne uz je na vajku a jeho stretnuti s tou spravnou rybickou 😉 😵
...aj ja si myslim,ze ten mikroskop je blbost.... 🤐 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre