Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
4. sep 2009

blackrose....nepocuvaj stresujuce baby 😀 ...ver svojmu instinktu 😉

nina88
4. sep 2009

A kde máš petulka graf??
Máš pravdu kv3tka, uvidím až ďalší cyklus aké mám teploty, len sa obávam PCO, veľmi... ale mám plán, mala som ísť na kontrolu po prasknutí cysty, ale pojdem až po mrche, cca 13 dc a využijem to hneď na vajko nech mi kukne, keď už bude robiť ultrazvuk... 😉

kv3tka
4. sep 2009

petulka som proti skorenu testovaniu 😠 ....(myslim od 10-12DPO)....je zbytocne vyhladavat a utesovat sa duchom....a nasledne sklamanie z mrchy 😠 ....ale 16DPO uz skoro nieje-to by som uz testovala uz i ja 😀 !!!

petulka888
4. sep 2009

nina
http://www.fertilityfriend.com/home/29538d

ja neviem, ale co poznam par bab, tak im ani na 6. den meškania nic neukazal...ja si este pockam...

petulka888
4. sep 2009

baby co to je v tom grafe STATS posledny riadok a posledné policka 5 4 3????

lauritka
4. sep 2009

odpocitava dni do testovania 🙂

reivka
4. sep 2009

no ved to - ten posledný odpočítavací riadok som myslela že odpočítava do ms

reivka
4. sep 2009

a práve som dovarila slivkový lekvár - kto si dá? 😝

lauritka
4. sep 2009

no teoreticky aj to, napise ti tam po jednotke T.. to znamena test, v podsate ak v ten den este nedojde MS a teplota bude hore, je to nadejne. hoci u petulky je to nadejne uz teraz, ma ukazkovy trojfazovy tehu graf 😅

reivka
4. sep 2009

trojfázový?? 😕 to ešte nepoznám také výrazy ale lauritka ked si pozerám tvoj album, tak sa mi chce revať 😀 - ten pekný text a ešte aj tá hudba .... 🤐

nina88
4. sep 2009

petulka ty máš nervy z ocele... 🙂 určite ti to ukáže ak si tehotná... ve´d ovu bola 16dc,že? Od ovu max 10 dní trvá uhniezdenie, nie? To už isto máš vyššie hcg ako 10 (čo má najcitlivejší test) sú také čo im to neukáže 6 dní po vynechaní, ale tie isto nemali ovulku tak ako ty...

kv3tka
4. sep 2009

lauritka je v tom odbornicka....vysvetlila ti to petulka presne.....mas krasny tehulkovsky graf

lauritka
4. sep 2009

juj reivka 🙂 my cakame totiy na zazrak 6 rokov, presla som si skoro vsetkym, ale stale dufam, ze nezostanem bez deticiek 🙂

třífázová křivka - po ovulaci dochází k trvalému teplotnímu vzestupu, na určitém % těhotenských křivek se pak může objevit ještě vzestup druhotný, po uhnízdění vajíčka. Nejčastěji se objeví, stejně jako implantační pokles mezi 5.-11.DPO. Například před ovulací se teploty pohybují mezi 36,3-36,6, po ovulaci pak 36,7-36,9 a po uhnízdění se ještě jednou zdvihnou na 37,0-37,2.

nina88
4. sep 2009

Ešte je tam možnosť, že si bola na nejakej alko akcii, to by ti tak stúpla... 🙂 Nie, jasné,že si nebola, ja už by som bola aj na krvi, pri mojej povahe, toto obdivujem... Klobúk dole...

lauritka
4. sep 2009

priznam sa, ze aj ja testujem dost skoro, keby som cakala na MS, tak by mi toto " potesenie" uslo 😝 uz by som to nestihla.

nina88
4. sep 2009

Luritka ty si to pomenovala úplne presne... 🙂 Ja som rovnako postihnutá... 😝

lauritka
4. sep 2009

nina 😀 ved som si nakupila aj lacne testy od jednej kocky nech na to neminiem majetok, aspon nejake potesenie mam pred mrchou 😅

nina88
4. sep 2009

Uau, ja som myslela,že len mne hrabe... 🙂 Teda nič v zlom... 🙂

petulka888
4. sep 2009

baby nenahovarajte ma!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 aspon do pondelka to musim vydrzat...to bude 35. den, tak potom skusim....ale aj tak sa bojim....a ja nepobezim hned k doktorovi, lebo by nebolo nic vidno a to ja by som mala straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne nervy, ja tam pojdem az ked uz by malo byt srdiecko...lebo keby ma poslal domov ze mam prist o dva tyzdne alebo mesiac, tak sa zblaznim.... 😠

lauritka
4. sep 2009

neboj, je nas viac 😀

reivka
4. sep 2009

no teda ak to správne s tými grafmi chápem, tak petulka ak mávaš 28 dňový cyklus tak prečo netestuješ, to už ti aj večer ukáže maxi palice 😀

bibi24
autor
4. sep 2009

Petulka, ty sa snazis iba 2 mesiace? 😕

reivka
4. sep 2009

bibi toto si radšej nevšímajme, že niektoré sa snažia menej ako my a sú tehotné hned 🙄

dzou
4. sep 2009

petuli no fakt aj ja ta obdivujem , ja by som uz daaaaaaaaaaavno testovala no musim fakt uznat ze nas pevnu volu... ale nas takto natahovat...si urob test a daj ho mm nech odfoti a ty nemusis vidiet le my 😀 😀 😀 😀

nina88
4. sep 2009

reivka na to, že máš už 2 detičky si nejaká netrpezlivá, nie?? 🙂

dzou
4. sep 2009

reivka no sak ja aj nechapem ako sa dakedy moze stat ze maju sex 1xv zivote a hned tehu...ale ked kazda sme ina tak aspon niekto ma stastie...

bibi24
autor
4. sep 2009

Black a ktore baby ta stresuju, ak sa smiem spytat? Lebo na folikulometrii som bola zatial len ja a aj to z toho dovodu, ze sa mi zvykne tvorit cysta, tak aby doktorka vedela, ako sa to vyvija.

reivka
4. sep 2009

tak to nechápem úprimne ani ja
a veru som netrpezlivá mať bábo, straaaaaaaaaaaaaaaaaašne chcemeeee 😀

bibi24
autor
4. sep 2009

Nie, ja len nechapem, preco sa niekto prida do temy - "4. mesiace snazenia a nedari sa" s tym, ze ma uz takmer tehulkovsky graf po 2 mesiacoch snazenia?? To je provokacia, alebo co?
Lebo, ked si niekto precita temu, zisti, ze su tu baby, ktore sa snazia 6 a viac mesiacov....

bibi24
autor
4. sep 2009

inak, ak by niekoho zaujimalo, vratila som sa od dr a mam ten folikul zase o nieco vacsi, ma 18,5 mm. Tak verim, ze cez vikend, najneskor v pondelok uz praskne. 😉 Ze sa nevstrebe, alebo nespravi cysta. V pondelok idem este na jedno meranie a potom sa uvidi, co a ako. A manzel je objednany na spermio, ale to som uz mozno pisala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre