Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
6. sep 2009

...no ved uvidim,ako to s mojou teplotkou pojde dalej..... 😎 ....zatial sa mi graf paci 😀
a aaano pimma....to su ovulacne testy.....tie + a - 😉

pimma
6. sep 2009

kv3tka, skusate aj podla jonasa? ja som chcela, ale mrcha prisla presne v ten den,ktory mal byt podla jonasa plodny. a kedze som bola v depke,prislo mi to uplne nezmyselne ☹ ale tentoraz to vyskusam

lauritka
6. sep 2009

pimma osobne si myslim, ze podla Jonasa to vyjde hlavne vtedy, ked sa jeho vypocty budu kryt s tvojimi plodnymi dnami.

kv3tka
6. sep 2009

nase snazenicko sa snazime sustredit na ovulacne dni....tie prve mesiace snazenia(zacali sme v maji)....boli len tak....no proste nedavali sme si pozor...ale minuly a tento mesiac sme v obdobi ovulacie proste sexovali,ci sa nam chcelo a ci nie 😀
a len zo zvedavosti som si dala svoje udaje na tu stranku,co vyrata dni podla Jonasa....a vyslo nam 3-4-5.9.....drahy nato neak nezabudol 😀 ...tak sme to skusili i tak..... 😀 ....mne to vyslo 7dni po ovulacii....chut bola,tak sme miesili i cez tie dni 😀

pimma
6. sep 2009

lauritka, asi mas pravdu, ved ked uz je davno po ovulke, asi sa tazko zadari 🙂

kv3tka
6. sep 2009

to tvrdia aj lekari.....no hviezdari tvrdia ine 🤐
....osobne poznam par kociek,co otehotneli po tomto vypocte(teda po tom platenom)....sexovali vylucne v tie dni,ako mali vypocitane 😵 ....a povacsinou cez mrchu a podarilo sa.... 😉

lauritka
6. sep 2009

kvetka najprv by som chcela vidiet ich graf a potom by som uverila 😝 otehotniet " cez " mrchu sa podla mna da tak, ze mozno sexikovali ku koncu mrchy a teda u niekoho to moze byt az na 5-6 den , pripadne dlhsie, no a potom mali ovulku velmi skoro plus spermie vydrzali par dni, tudiz mali perfektne prostredie... preto ze z fiziologickeho hladiska sa vajko nemoze uhniezdit v sliznici, ktora s prave odplupuje a odchadza s MS. najprv musi ta sliznica narast,....

lauritka
6. sep 2009

...a este som citala, ze moze byt tzv, ovulacne krvacanie, niekedy povazovane za menstruacne.. 😉 no a u zeny , ktora ma pravidelne cykly je to velmi malo pravdepodobne, skor u kratsich cyklov, cca 21-dnovych, ked je ovulacia velmi skoro...

kv3tka
6. sep 2009

lauri....pre mna je to tiez zahada....no ta kamaratka sa snazila 2roky....otehotniet....vsetko mali v poriadku,lekar nevidel problem....vajicka jej krasne dozrievali-ovulovala a nic.....tak sa rozhodli pre vypocet od Jonasa....ako jej prisiel...pozreli datumy a mala to presne cez 2,3,4den mrchy....sme sa smiali,ze sa jej to priecilo a tak kexik nebol....ale uz dalsi mesiac to skusili aj cez mrchu(bo manzel jej odchadzal na 2mesiace do Iraku ako vojak) a dalsia mrcha uz nedorazila 😀 ...

kv3tka
6. sep 2009

citala som povodnu Jonasovu metodu z roku tusim 1969 a nieco na tom urcite bude....a uz je na kazdej ci verit 😅 a ci nie 😠
ved ani lekari neveria....je to proti ich praktik 😉

flamenga
6. sep 2009

kvetka a mala aj podľa veľkosti plodu potom potvrdené, že k oplodneniu došlo počas mrchy?

kv3tka
6. sep 2009

jaaaaaaaaaj,to ja take detaily uz neviem..... ☹ ...tak daleko nasa debata nezasla

kv3tka
6. sep 2009

flam,ma uz dve deti.....to druhe chceli hned po tom prvom...no nedarilo sa,tak po 3,5roku si dali opat vypocet a otehotnela na prvy sup.....ale to jej uz nevychadzalo cez mrchu 😉

xena323
6. sep 2009

kvetka, ticho lieci,ti co to tu potrebuju su ticho... 😉

nina88
7. sep 2009

Ahojte... myslela som,že táto téma zanikla...

willi
7. sep 2009

...ahojte babulky 🙂 ...co to tu citam 😨 , uz ste si stihli povymienat prudko svoje nazory 😀 , no ved aj to je niekedy potrebne, hlavne je, aby sme na seba navzajom nezatrpkli - ale naopak...ved sme sa tu zisli preto, aby sme si vzajomne pomahali, povzbudzovali sa a drzime si palce, aby sa kazdej z nas ukazali poriadne dialnice 😉 ...a myslim, ze vobec nezalezi, ci jednej po mesiaci alebo po roku, dolezite je, ked sa ukazu - potvorky, drzme spolu 😉

willi
7. sep 2009

...a mimochodom - novy nazov nasej "starej" temicky sa pozdava viac 😉

willi
7. sep 2009

...a v piatok bol udajne silny spln mesiaca - tak to vsetko bolo ovplyvnene tym 😎

...tak co nove tehulky, pridte sa pochvalit, prosiiim 😵

...bris a Vy sa ako mate? 😵

...dzou - nove foto - super 😉

willi
7. sep 2009

...a ked prestanete trucovat, tak napiste, ok? 😀 ...pekny zvysok dna Vam vsetkym zelam 🙂

lauritka
7. sep 2009

willi dnes to tu trocha viazne 😉

kv3tka
7. sep 2009

willi....ahoj....ja sice trosku neskor....ale predsa 😉 ....ja vobec netrucujem.....a vacsie osadenstvo z temicky je momentalne na dovolenkach....takze to tu trosku skriiiipe 😀
ja by som sa aj pochvalila,ale zatial nieje cim....snad len hodim svoj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
....a ty mas co nove? 😉

lauritka
7. sep 2009

kvetka hadam to bude ten vitazny graf 😉

kv3tka
7. sep 2009

lauritka 😀 ....je to moj druhy graf...a na cerveno sa mi viac paci,ako na modro 😉 ...takze by som sa vobec nenahnevala 😝

lauritka
7. sep 2009

no vcera to mohol teoreticky byt aj naznak IP poklesu 😉

kv3tka
7. sep 2009

....uvidim....ci mrcha dofrciiii alebo da na par mesiacov pokoj 😀 ....ale necitim sa nijak vynimocne....podbrusko uz citim....a prsia ma bolia ako vzdy pred mrchou 😉

kv3tka
7. sep 2009

a bibinka ty si sa kde vyparila????hmmmmmmmm ☹

kv3tka
7. sep 2009

a lauritka u Teba co nove?..... 😵

lauritka
7. sep 2009

kvetka ja mam pred ovu, takze klasicky asi snazilkvosky vecer, zatial som v praci 🙂 akurat, ze tento mesiac nemeriam, chcem sa od toho trosku odreagovat 🙂

kv3tka
7. sep 2009

....tak snad to odreagovanie pomoze a dockas sa uz i ty krasnym // 😉 ....si na rade!!!!moc ti to prajem..... 😵

lauritka
7. sep 2009

dakujem kvetka, mozno sa raz stastie unavi a sadne aj na mna 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre