Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
7. sep 2009

lauri.....urcite 😉 ....take krasne ovulacne grafy,ake vytvaras Ty 😀 ....musia byt uz konecne odmenene 😉

lauritka
7. sep 2009

kvetka tak teraz nevytvorim ziadne a mozno zaznacim na konci len plusko do grafu 😝

bibi24
autor
7. sep 2009

Ahojte baby, prepacte, ze som sa neozyvala, ale jednak som bola cez vikend mimo, jednak som sem nejak nemala chut prist a potrebovala som trocha pauzy a jednak dnes poobede som mala tooolko roboty v praci, ze az teraz som sem kuk a precitala som, co ste pisali.

Takze ku mne, dnes som absolvovala opat folikulometriu. Nasrali ma tam, lebo som tam bola az 2krat, prvykrat bola dr u porodu, poslali ma k inemu, ktory na mna zabudol a tak som tam isla do tretice, k tretej dr a ta ma vysetrila, chvalabohu. Pozitivne je, ze na 17dc lekarka prave povedala, ze prebieha ovulacia.Ovu test pozitivny tiez. 😉 Neprijemne na tom je, ze manzel je na sluzobke a pride az zajtra 😠 😢 Takze, ja mam konecne riadne potvrdenu, dokonalu ovulaciu a nemam tu to zakladne co k tomu potrebujem, no netrafil by vas slak? 😖
Akoze, snazili sme sa vcera a budeme este aj zajtra, no ale istejsie by bolo dnes. Aaaaach, mam nervy.

bibi24
autor
7. sep 2009
bibi24
autor
7. sep 2009

Kveti, tvoj graf vyzera nadejne, supis 😉

dzou
7. sep 2009

jaaaaaaaaaj baby ja som vas nasla az dnes 😅

dzou
7. sep 2009

jveti tak zatial super graf 😉 no ja som este len 6DC ale od dnes do stredy mam zevraj tie plodbe dni podla jonasa tak budeme skusat 😀 😀

dzou
7. sep 2009

jezis to malo byt Kveti 😎

nina88
8. sep 2009

Ahojte, tak ja dnes 1. DC ide sa nanovo, teraz sa to podarí... Lebo sme si povedali s mužom, že lepšie by bolo až budúci mesiac... 🙂 Idem cvičiť a čo to zhodiť, teším sa na to... Kveti, ten tvoj graf musí byť víťazný... 😉

willi
8. sep 2009

😵 ...ahojte babulky 🙂 ...lauri - som rada, ze si sa ku nam pridala 😉

...kv3tka 🙂 ahooooj, takze babule dovolenkuju, aj bris mala ist vsak? Takze maly bobacik uz zazije aj dovolenku 😵

...bibi 😉 , hlavne, ze mas potvrdenu peknu ovulaciu a myslim, ze ked sa do plodnych dni netrafite tento mesiac, tak skusite na druhy 😵

...dzou - aj ja som mala problem najst nasu staru-novu temicku 😀 , ale potom sa podarilo ...takze od stredy sa zacinate maximalne snazilkovat? Drzim palce 😵

...tak a ja len tolko... mame po plodnych dnoch 😵 , takze uvidime, ako sme sa poctivo snazili...

...zelam Vam pekny dnik vsetkym a utekam pracovat 😎 ...papa

nina88
8. sep 2009

sem už nikto nechodí... ☹

bibi24
autor
8. sep 2009

Ahoj Nina, no aj ja vidim, ze to tu nejak viazne. Skoda.
Je pravda, ze ja vcera a dnes nestiham, takze sem ani nestacim zajst a od zajtra idem zase prec, tak zas tu nebudem.

Willi, no ved uvidime, ako to vyda. 😉 Uz s tym ani nejak neratam, ze by som mohla byt tehu, nejak som si zvykla na to, ze ms pride a rozmyslam stale nad dalsim cyklom.... 😒 Ale keby sa to nahodou podarilo, bolo by to skvele 😵 Uvidime...ved este cela dlhaaaa LF 😀

nina88
8. sep 2009

Ty si kolký DC bibi?

kv3tka
8. sep 2009

ahojte babulky....tak ja opat az teraz....a dnes tu asi budem az do vecera....drahy v praci a vonku prsi a prsiiii

nina88
8. sep 2009

aSPOň BUDEM MAť čO číTAť RáNO... 🙂 celý deň tu nikto nie je... ☹ A ja 15:45 odchádzam...

vrabcek154
8. sep 2009

Mne nejak divne zobrazuje tuto strankku, neviem co sa deje, mne konci mrska, manzelikovi som povedala, ze kupime vino a opijeme sa, kaslem na ovulku..

nina88
8. sep 2009

Inak mám pocit, že máme depresívny názov témy... Nie? NIečo ako: snažíme sa už niekoľko mesiacov, no teraz sa to už podarí, rezonuje krajšie, že?

nina88
8. sep 2009

😀 Vrabcek 100 bodov!!! 😀

kv3tka
8. sep 2009

vrabcek aj mne ;(

nina88
8. sep 2009

Bol to len typ, dúfam,že sa tu do mňa nikto neobuje, mňa to len v tom danom momente napadlo... 😝

kv3tka
8. sep 2009

bibi,tak super,ze ti ovulku potvrdili aj lekari....aspon vies,ze fungujes....ovuluje a ostatne je uz len otazka casu....a ze manzel pride aj zajtra....?neva moja,ved tie vcerajsie rybicky si na to vajicko vedia par dni pockat!!!! ;)
a dzou....esteze si nas nasla...mne to tiez chvilku trvalo....

kv3tka
8. sep 2009

chvalabohu ninka,ze len vtip....bo keby sa opat zmeni nazov temy....tak to uz by bol riadny chaosss....babenky po dovolenke sa nahladaju az nas najdu.....asi im napisem IP...aby dlho nebludili 🙂

kv3tka
8. sep 2009

aj mne sa moj graf paci....uvidim ako dopadne....

katka.he
8. sep 2009

ahojte vsetky snazilky, ja som na tejto stranke novacik.. takze poprosim o trpezlivost...aj my s manzelom sa snazime o babatko 2 roky a nic... teraz znova cakam ako to dopadne

nina88
8. sep 2009

No inak fakt, ja som to našla podľa mien posledných príspevkov...
Malú mám na dovolenke tento týždeň, tak mi je smutno... ☹

nina88
8. sep 2009

Vitaj katka, tak 2 roky to už je iná doba, to chce pevné nervy... Meriaš BT?

kv3tka
8. sep 2009

veru,i ja som sa ninka natrapila,kym som to nasla....podarilo sa mi to podla zakladatelky....bibi 🙂
a ahooooj katka....2 roky je uz dost dlha doba....snad sa coskoro postastiiii!!!...a vies i neakych zdravotnych problemoch,ktore brania otehotneniu?!!! alebo je vsetko ok?!!!

kv3tka
8. sep 2009

jeeeej bibi az teraz som si vsimla,ze si pridala i grafik 😝 ....tej je krasne rovnyyyyy 😀 ...tesim sa ako ti zajtra stupne teplotka.... 😉 a bude po ovulke 😵

kv3tka
8. sep 2009

a ja: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka ....dnes bez zmeny 😀

nina88
8. sep 2009

Kveti ty si určite tehotnáááá... 🙂 Ako sa cítiš? 10 dpo a nemáš chuť na test? Ja viem aký máš názor, ale kurnik, mne by to nedalo... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre