Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
28. sep 2009

willi, jasne ze idem na istotu a ty sa ani snazit nemusis a pojdes so mnou 😉 😀 😵

blackrose
28. sep 2009

kv3tka to video je skvele, nechapem, preco to tie spermie nerobia automaticky... ale manzelik za mnou v sobotu prisiel s kytickou len tak... teda vraj nie len tak, ale preto ze ma velmi lubi mi bolo povedane 😀 😀 😀 krasny bol 😵 takze mozno to od neho pochytia aj tie jeho spermijky 😀

kv3tka
28. sep 2009

schovat sa navzajom?... 😕 ....tak to si neviem ani predstavit....my sme neboli 1den odseba priblizne 4,5roka....denno-denne sme spolu a ziadna ponorka nastastie este nieje 😉

black....dufam,ze nemyslis,ze ja inde a on inde plodime 😕 ....bo dostanes po holej 😉 😀

willi
28. sep 2009

...kv3ti 😉

...black, ved som si to vedela zariadit, nemusim ani merat ani pozorovat - staci, ze to budes robit Ty a ja uz pojdem len na hotovu vec 😀 😀 😀

kv3tka
28. sep 2009

black super.....ti chlapi su taki zlatiiiiii 😵
aj moj mi dnes kupil kuticku....boli sme na nakupe,stojim pri pokladni a on,ze zabudol som a utekal a prisiel s kyticou....takych polnych kvietkou 😝 ....

blackrose
28. sep 2009

kv3tka to ma ani len nenapadloooo!!!! 😀 ale mozno ta ponorka tiez nie je dobra, sice my sme tiez viac-menej spolu (ak neratam drobne sluzobky)... mozno troska schovavania a nasledneho najdenia by prebudila vajko a spermie k zivotu a naruzivosti a potom by mozno jedna nadsena vplavala aj s ruzou 😀

willi 😀 😀 😀 tak ty si to naozaj vies zariadit 😀

willi
28. sep 2009

...to su tie krasne "malickosti" z ktorych sa treba tesit 😵

kv3tka
28. sep 2009

vy to mate pekne prepojene 😉

nina88
28. sep 2009

Jeej to video je bohovskééé 😀 To musím povedať drahému nech sa naučí... 😀

blackrose
28. sep 2009

hej, aj mne kupil polne 🙂 su naozaj uzasni 😵 este ze ich mame...

willi
28. sep 2009

...black 😅

kv3tka
28. sep 2009

ninka.....ale myslim,ze tvoj uz to vedel,len zabudol 😀

blackrose
28. sep 2009

😀 tak nech si rychlo spomenie... to bolo mozno stastie zaciatocnika 😉 a nejako omylom nasiel ruzu pred vchodom 😀

kv3tka
28. sep 2009

idem ja uz babenky moje.....nech nieje stratena na tom letisku 😀
tak pekny den a pa opat zajtra 😉

blackrose
28. sep 2009

tak pekny vecer a super zurku, odreaguj sa a oddychni si 🙂

nina88
28. sep 2009

Teda baby, že zabudol... 😀 Myslím,že bol v takom ťažkom šoku v tom veku, že rybičky majú STOPku pred vchodom... 😀

blackrose
28. sep 2009

ninka, tak to je dobre 😀 😀 😀

willi
28. sep 2009

...kv3ti, uzi si to aj za nas, budeme na Teba mysliet 😉

...nina neboj, prekvapi, ked to budes najmenej cakat 😵

pimma
28. sep 2009

caute 🙂 prave som dosla z prace-konecne 😀 moj dnesny graf vyzera takto http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1

blackrose
28. sep 2009

ahoj pimma, tak vyzera to velmi zaujimavo... kedy testnes??? Dokonca aj FF ti uz dni odratal 😀

willi
28. sep 2009

...pimma 😉 ,vyzera to dobre, zeby nova tehulka?

alzbeta.hod
28. sep 2009

no to fakt vypadá skvěle... tak ať se zadaří...

pimma
28. sep 2009

blackrose, willi... testnem najskor o 2 dni, lebo sa bojim sklamania,hoci ked pride mrcha, je to to iste 🙂 ale uz 2-3dni ma boli brusko ako na mrchu, tak neviem

nina88
28. sep 2009

Jeej, pimma tak toto by som už nevydržala netestnúť... 😉

pimma
28. sep 2009

alzbetka, dakujem 🙂 mrchu mam posledne mesiace 24-26DC, tak este trochu vydrzim, ci bude meskat

willi
28. sep 2009

...pimma, to je dobre, ked boli brusko, babatko si robi miestecko 😉 ...drzim palce 😵

...babulky, zelam Vam peknucky zvysok dna - ahojteee 🙂

alzbeta.hod
28. sep 2009

jasně vydrž... na sklamání je vždycky času dost... ale já věřím že to budou // 😉

nina88
28. sep 2009

No bodaj by sme mali tehulku... 😉 Koľko sa snažíte??

aduliak
28. sep 2009

Pimma....wow....bodaj by 😀
baby utekam ja domov.....majte sa zatial krasne a zajtra sa vidime 🙂

blackrose
28. sep 2009

pimma, nevydrzala by som, ale radsej vydrz, neviem preco, ale ms je mensie sklamanie ako biely test.... drziiim silno palce 🙂
willi ahooooj 🙂 pekny den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre